0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про L-Тироксин-Фармак таблетки по 100 мкг, 50 шт.

Код товару:Код:  413.0007
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Т
Татьяна
С юности принимаю по назначению врача из-за патологии щитовидной железы. Исчезла утомляемость, раздраженность, не накапливается холестерин.
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
Донька багато років лікує щитовидну залозу. Оскільки в неї сильно виражений гіпотиреоз, ліки приходиться приймати все життя. Ніяк побічних впливів від L-тироксину Берлін-Хемі вона не помітила. Однак треба мати на увазі, що влітку функція щитовидної залози трохи підвищується, а взимку знижується. Лікар ендокринолог нам рекомендував на літо дозу знижувати на 15-20 мкг. Звичайно, це краще робити контролюючи вміст гормонів в крові, особливо якщо при зміні пір року ви відчуваєте зміну частоти пульсу (підвищений пульс порівняно із звичайним може бути зв'язаним із передозуванням тіроксину)
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Елена
У меня проблемы с щитовидной железой и мне посоветовали этот препарат. Пью его каждый месяц по одной таблетке утром натощак за 30 мин до еды, запивая пол стаканом воды. Главное прислушаться к себе и понять какая дозировка тебе подходит, чтоб не тошнило и ночью не бросало то в жар, то в холод. Я подобрала и теперь себя чувствую прекрасно.
Чи є відгук корисним
А
Анастасия
Пришло лекарство быстро, не попросили рецепт . Спасибо вашей аптеке и девушкам, которые перезванивают и подтверждают заказ или советуют что-то похожее❤
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

L-Тироксин-Фармак таблетки по 100 мкг, 50 шт.
L-Тироксин-Фармак таблетки по 100 мкг, 50 шт.
Есть в наличии
129,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview