Раздаём 500 000 грн за покупки

Сайзен 8 мг №1 + растворитель

Код товара:Код:  5570006
Производитель: Merck
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Нет в наличии
Продавец: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Сайзен 8 мг №1 + растворитель

Основные

Производитель
Мерк Сероно С.п.А., Італія
Кол-во в упаковке
1
Дозировка
8 мг
Упаковка
флакон
Состав
діюча речовина: соматропін; 1 флакон з порошком містить 8 мг соматропіну (рекомбінантного людського гормону росту); допоміжні речовини: сахароза, кислота фосфорна та натрію гідроксид (для доведення рН); розчинник: 1 картридж з бактеріостатичним розчинником містить 1,37 мл 0,3 % (м./об.) розчину м-крезолу у воді для ін’єкцій.
Показания
Діти · Затримка росту у дітей, спричинена зменшенням або відсутністю секреції ендогенного гормону росту. · Затримка росту у дівчаток з дисгенезією гонад (синдром Тернера), підтвердженою хромосомним аналізом. · Затримка росту у дітей препубертатного віку, спричинена хронічною нирковою недостатністю. · Порушення росту у низькорослих дітей віком від 4 років (індекс стандартного відхилення (SDS) існуючого росту < -2,5 та з урахуванням росту батьків SDS < -1), які народились зі зростом, що не відповідає гестаційному віку, а маса тіла та/або довжина яких при народженні була менше -2 SD (стандартне відхилення), і які не наздогнали необхідний зріст (SDS швидкості росту < 0 протягом останнього року). Дорослі · Замісна терапія у дорослих з вираженим дефіцитом гормону росту, діагностованим за одним динамічним тестом на дефіцит гормону росту. Дефіцит гормону росту, діагностований у дитинстві Пацієнти, у яких недостатність гормону росту була діагностована у дитинстві, перед початком гормонозамісної терапії із застосуванням препарату Сайзен® повинні пройти повторне обстеження для підтвердження дефіциту гормону росту. Дефіцит гормону росту, діагностований у дорослому віці Пацієнтам має бути поставлений діагноз недостатності гормону росту внаслідок захворювань гіпоталамуса або гіпофіза та дефіциту щонайменше ще одного гормону (за винятком пролактину). Крім того, перед початком застосування соматропіну слід розпочати відповідну гормонозамісну терапію іншими гормонами.
Противопоказания
Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких допоміжних речовин порошка або розчинника; - закриття епіфізарних зон росту у дітей; - наявність активних новоутворень; до початку лікування слід впевнитись, що будь-які існуючі новоутворення перебувають в неактивній формі і будь-яка протипухлинна терапія завершена; - підтверджене прогресування або рецидив основного внутрішньочерепного об’ємного процесу; - гострі критичні стани, які розвинулися внаслідок ускладнень після відкритої операції на серці, черевній порожнині, внаслідок множинних травм, гострої дихальної недостатності або подібних патологій; - трансплантація нирки у дітей з хронічною нирковою недостатністю; застосування соматропіну необхідно припинити на час трансплантації нирки; - проліферативна або передпроліферативна діабетична ретинопатія.
Фармакологическая группа
Гормони передньої долі гіпофіза та їх аналоги. Соматропін
Міжнародне найменування
Somatropin
Код АТС/ATX
H01A C01
Лікарська форма
Порошок для приготування розчину для ін'єкцій по 8 мг у флаконах № 1, № 5, у комплекті з 1,37 мл розчинника у картриджах № 1, № 5, які попередньо зібрані в пристрої для розчинення (клік.ізі) № 1, № 5, що складаються з 1 або 5 корпусів пристрою та 1 або 5 стерильних перехідних канюль

Отзывы покупателей 1

bonus icon+30 бонусов за отзыв
А
Анастасия
Моей дочери очень помог препарат. После начала прохождения курса а прошло только 9 месяцев она подросла почти на на 4 см. Советуйтесь конечно с врачем перед применением. Но знайте что препарат рабочий
Отзыв полезен?

Сайзен 8 мг №1 + растворитель - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Сайзен 8 мг №1 + растворитель актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Сайзен 8 мг №1 + растворитель с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Также вас могут заинтересовать

Установи приложение и получи скидку 10% на первую покупку

App Store
preview