Раздаём 500 000 грн за покупки

Октрестатин 0.1 мг/мл 1 мл N5 раствор

Код товара:Код:  5260003
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Нет в наличии
Продавец: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Октрестатин 0.1 мг/мл 1 мл N5 раствор

Основные

Производитель
Італфармако С.п.А., Італія
Код АТС/ATX
H01C B02
Міжнародне найменування
Octreotide
Код Морион
292571
Фармакологическая группа
Препарати гормонів для системного застосування. Гіпоталамічні гормони. Соматостатин і аналог октреотиду.
Кол-во в упаковке
5
Форма выпуска
Раствор для инъекций
Упаковка
попередньо заповнений шприц
Состав
діюча речовина: octreotide; 1 попередньо наповнений шприц (1 мл) містить октреотиду ацетату еквівалентно октриотиду 0,05 мг або 0,1 мг, або 0,5 мг; допоміжні речовини: кислота молочна, натрію хлорид, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.
Показания
Акромегалія – для контролю основних проявів захворювання і зниження рівня гормону росту (ГР) та інсуліноподібного фактора росту 1 (ІФР-1) у плазмі пацієнтів з акромегалією: при короткостроковому лікуванні, до хірургічного втручання на гіпофізі або при довгостроковому лікуванні пацієнтів, стан яких недостатньо контролюється хірургічним втручанням на гіпофізі, променевою терапією, або в перехідний період, до досягнення ефективного рівня променевої терапії. Октрестатин показаний для лікування пацієнтів з акромегалією при недоцільності проведення оперативного втручання. Дані короткострокових досліджень свідчать про зменшення розміру пухлини у деяких пацієнтів (до оперативного втручання); однак не слід очікувати подальшого зменшення пухлини як результату продовження тривалості лікування. Полегшення симптомів, пов’язаних з ендокринними пухлинами травного тракту і підшлункової залози: – карциноїдні пухлини з наявністю карциноїдного синдрому; – ВІПоми (пухлини, що характеризуються гіперпродукцією вазоактивного інтестинального пептиду); – глюкагономи; – гастриноми/синдром Золлінгера–Еллісона – зазвичай у комбінації з антагоністами гістамінових Н2-рецепторів або інгібіторами протонного насоса; – інсуліноми (для контролю гіпоглікемії у передопераційний період, а також для підтримувальної терапії); – соматолібериноми (пухлини, що характеризуються гіперпродукцією рилізинг-фактора гормону росту). Октрестатин не є протипухлинним препаратом, і його застосування не може призвести до виліковування такої категорії хворих. Рефрактерна діарея у хворих на СНІД. Профілактика ускладнень після операцій на підшлунковій залозі. Припинення кровотеч і профілактика рецидивів кровотеч із варикозно розширених вен стравоходу у хворих на цироз печінки (у комбінації зі специфічними лікувальними заходами, наприклад з ендоскопічною склерозивною терапією).
Противопоказания
Підвищена чутливість до октреотиду або інших компонентів препарату.
Лікарська форма
Розчин для ін'єкцій
Дозировка
0.1 мг

Оставить отзыв

bonus icon+30 бонусов за отзыв
Поставьте оценку

Чтобы ваш отзыв или комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

Октрестатин 0.1 мг/мл 1 мл N5 раствор - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Октрестатин 0.1 мг/мл 1 мл N5 раствор актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Октрестатин 0.1 мг/мл 1 мл N5 раствор с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Также вас могут заинтересовать

Установи приложение и получи скидку 10% на первую покупку

App Store
preview