0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест для визначення інфаркту міокарда CITO TEST Myogiobin, CK-MB, Troponin 1 Combo, 1 шт.

Код товару:Код:  859025
Виробник: Фармаско
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Тест для визначення інфаркту міокарда CITO TEST Myogiobin, CK-MB, Troponin 1 Combo, 1 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4820235550158
Країна виробник
Україна
Оригінальний препарат
Так
Імпортний
Ні
Кількість в упаковці
1
Код Моріон
196941
Рецептурна видача
без рецепта

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Тест для визначення інфаркту міокарда CITO TEST Myogiobin, CK-MB, Troponin 1 Combo, 1 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Тест CITO Cardio Combo дозволяє підтвердити відмирання частини м'язової тканини в серце. Вчасно розпочата терапія в даному випадку життєво необхідна, оскільки дана хвороба призводить до раптової смерті багатьох пацієнтів.

Тест CITO Cardio Combo допоможе в домашніх умовах визначити гострий інфаркт міокарда за трьома показниками білків: рівню тропоніну I, КК-МВ і міоглобіну. Ці білки при нормальному функціонуванні серця не містяться в людській крові, а вивільняються з клітин тільки тоді, коли тканини міокарда відмирають. Завдяки різним показникам, тест допоможе визначити захворювання як не можна точно.

Властивості

Тропонин I - це найбільш часто упорядкований і найбільш специфічний з серцевих маркерів. Він підвищується (позитивно) протягом декількох годин після пошкодження серця і залишається підвищеним протягом двох тижнів. Підвищення рівня показника тропонина I проведених протягом декількох годин після появи болю в грудях, може допомогти в діагностиці серцевого нападу.

Міоглобін - білок, головна функція якого полягає в транспортуванні кисню до скелетних м'язів і м'язів серця. Високі значення міоглобіну майже завжди спостерігаються після руйнування м'язових волокон, що призводить до його високої доступності в крові. Основними є: Інфаркт серця. При наявності ішемії (повна або часткова відсутність припливу крові) серцевого м'яза, відбувається швидке підвищення рівня міоглобіну. Все це дозволяє діагностувати ймовірність інфаркту по вимірюванню рівня міоглобіну. По міру того як міоглобін крові переходить в нирки, де фільтрується і викидається з сечею, наявність високого рівня міоглобіну може привести до ниркової недостатності, тому що міоглобін надає нефротоксичну дію і може пошкодити ниркові канальці, які є частиною нефронів.

КК-МВ - фермент, який є чутливим індикатором пошкодження міокарда. Існує пряма залежність між активністю КК-MB і просторістю інфаркту, а тому цей показник може бути використаний при складанні прогнозу захворювання.

Спосіб застосування та дози

  1. Отримати зразок крові.
  2. Помістити 3 краплі крові і 1 краплю буфера в лунку експрес-касети.
  3. Очікувати результат

Умови зберігання

Тест зберігає стабільність до моменту закінчення терміну придатності, зазначеного на запаяному пакеті.

Тест повинен знаходитися в запаяному пакеті до моменту використання.

Виробник

ТОВ "Фармаско", Україна.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Тест для визначення інфаркту міокарда CITO TEST Myogiobin, CK-MB, Troponin 1 Combo, 1 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Тест для визначення інфаркту міокарда CITO TEST Myogiobin, CK-MB, Troponin 1 Combo, 1 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити