0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест для визначення інфаркту CITO TEST Troponin 1, 1 шт.

Код товару:Код:  859033
Виробник: Фармаско
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Тест для визначення інфаркту CITO TEST Troponin 1, 1 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4820235550165
Країна виробник
Україна
Виробник
ООО "Фармаско"
Оригінальний препарат
Так
Імпортний
Ні
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Кількість в упаковці
1
Рецептурна видача
без рецепта
Термін придатності
2 роки
Код Моріон
170543

Кому дозволено

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
дозволено
Водіям
дозволено

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Тест для визначення інфаркту CITO TEST Troponin 1, 1 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Тест CITO Troponin1 - метод експрес-тестування, який згідно з інструкцією на меті визначення тропоніну 1.

Показання

Тест CITO TEST Troponin1 знадобиться для:

 • діагностики недостатності серця на доклінічній стадії;
 • виявлення гострої форми інфаркту міокарда і стенокардії нестабільної форми.

Спосіб застосування

Матеріалом для дослідження може бути цільна кров (з вени або пальця), сироватка або плазма.

 1. Приготувати всі необхідні для дослідження матеріали: годинник, тест-систему, зразок крові.
 2. Довести тест, образек крові, буфер до температури 15-30 ° С.
 3. Відкрити запаяний пакет, дістати тест-касету і піпетку перед виконанням тесту.
 4. Перевірити наявність маркування "cTnl" на тест-касеті.
 5. При дослідженні зразків сироватки та плазми: тримаючи піпетку вертикально, внести 2 краплі сироватки або плазми (приблизно 50 мкл) у лунку на тесті і почати відлік часу.
 6. При дослідженні зразків цільної венозної крові: тримаючи піпетку вертикально, внести 3 краплі цільної крові (приблизно 75 мкл) у лунку на тесті, потім додати 1 краплю буфера і почати відлік часу.
 7. При дослідженні зразків капілярної крові з пальця: відібрану піпеткою кров внести в лунку на тесті в обсязі 3 крапель (75 мкл), потім додати 1 краплю буфера і почати відлік часу.
 8. Інтерпретацію результату тестування проводять через 10 хвилин після внесення зразка в лунку на тесті. Не підлягає інтерпретації результат тестування по закінченню 20 хвилин.

Позитивним вважається результат при появі чітких ліній червоного кольору. Одна лінія повинна з'явиться в контрольній зоні, друга - в тестовій зоні тесту. Інтенсивність червоної лінії в тестовій зоні може змінитися в залежності від концентрації тропоніну I в зразку. Поява червоної лінії будь-якої інтенсивності в тестовій зоні має вважатися позитивним результатом на якісне визначення тропоніну І.

Негативним вважається результат при появі однієї чіткої червоної лінії в контрольній зоні тесту. Лінія червоного або рожевого кольору на тестовій ділянці відсутня.

Недійсним вважається результат при відсутності лінії червоного кольору в контрольній зоні тесту. Причиною недійсного результату тестування може бути недостатня кількість досліджуваного зразка, недотримання процедури тестування, недотримання термінів придатності та умов зберігання швидких тестів. При отриманні недійсного результату тестування необхідно повторити дослідження з використанням іншої тест-касети.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати і транспортувати в запаяному пакеті при температурі до 30 °С. Тест зберігає стабільність до закінчення терміну придатності, зазначеного на запаяному пакеті, тест повинен знаходиться в запаяному пакеті до моменту використання. Чи не заморожувати.

Упаковка

В упаковці: тест-касета, інструкція, буфер, піпетка.

Виробник

ТОВ "Фармаско", Україна.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Тест для визначення інфаркту CITO TEST Troponin 1, 1 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Тест для визначення інфаркту CITO TEST Troponin 1, 1 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити