0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест CITO TEST ROTA для визначення антигену ротавірусної інфекції (фекалії), 1 шт.

Код товару:Код:  859058
Виробник: Фармаско
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Тест CITO TEST ROTA для визначення антигену ротавірусної інфекції (фекалії), 1 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4820235550103
Країна виробник
Україна
Виробник
ООО "Фармаско"
Оригінальний препарат
Так
Імпортний
Ні
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Кількість в упаковці
1
Рецептурна видача
без рецепта
Код Моріон
196942
Код АТС/ATX
V04C X

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Тест CITO TEST ROTA для визначення антигену ротавірусної інфекції (фекалії), 1 шт. - Інструкція для застосування

Призначення

Тест система для визначення ротавірусів є однокроковим імунохроматографічним аналізом для якісного визначення антигенів ротавірусів в образах фекалій.

Опис

Тест-система Cito Test Rota працює за принципом імунохроматографічного аналізу з візуальним обліком результатів тестування. Під час тестування зразок біологічного матеріалу мігрує по капілярах мембрани по принципу хроматографії. У місці внесення зразку на тест-смужку маркер інфекційного агента реагує з пофарбованим кон'юганом - мишачими моноклональними антитілами до ротавірусу, міченими червоними латексними микросферами. Утворений імунний комплекс піддається уздовж мембрани і вступає в реакцію з іммобілізованими антитілами до антигенів ротавірусу, які були заздалегідь нанесені на тестову зону мембрани, в результаті чого утворюється тестова лінія червоного кольору. Суміш продовжує просуватися вздовж мембрани до іммобілізованими антитіл, розташованим в контрольній зоні тесту з утворенням лінії зеленого кольору. Наявність цієї зеленої лінії служить підтвердженням достатньої кількості використаного зразку, заповнення капілярів мембрани, а також є внутрішнім контролем якості для реагентів. При відсутності маркера інфекційного захворювання в зразку клінічного матеріалу кон'югат зв'язується тільки з антитілами в контрольній зоні, утворюючи лише одну контрольну лінію зеленого кольору.

Спосіб застосування

Матеріалом для дослідження є фекалії людини з підозрою на ротавирусную інфекцію.

Забір зразків слід проводити в чисту ємність, після чого відразу провести дослідження.

Зразки можуть зберігатися в холодильнику (2-4 °С) протягом 1-2 днів. Для тривалого зберігання (до 1 року) зразки повинні зберігатися при температурі -20 °C. В даному випадку перед тестуванням зразки повинні бути розморожені і доведені до кімнатної температури.

Позитивний: в доповнення до зеленої контрольної лінії також з'являється чітка червона лінія на білій центральній зоні тесту.

Недійсний: відсутність контрольної лінії (зеленої) незалежно від появи чи відсутності результативної лінії (червоної). Недостатнє кількість зразка, неправильна техніка виконання тесту або непридатність реагентів є ймовірними причинами відсутності контрольної лінії. Перегляньте техніку виконання та повторіть процедуру тестування з новим тестом. Якщо проблема зберігається, припиніть тестування та зв'яжіться з дистриб'ютором.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

В упаковці пробірка з розчинником, тест.

Виробник

ТОВ "Фармаско", Україна.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Тест CITO TEST ROTA для визначення антигену ротавірусної інфекції (фекалії), 1 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Тест CITO TEST ROTA для визначення антигену ротавірусної інфекції (фекалії), 1 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити