0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

CITO TEST тест для експрес діагностики грипу з мазка з носа

Код товару:Код:  859114
Виробник: Фармаско
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату CITO TEST тест для експрес діагностики грипу з мазка з носа

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4820058671269
Країна виробник
Україна
Імпортний
Ні
Кількість в упаковці
1
Термін придатності
2 роки
Рецептурна видача
без рецепта
Код Моріон
554319

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

CITO TEST тест для експрес діагностики грипу з мазка з носа - Інструкція для застосування

Склад

Комплектація:

 • тест разом з одноразовою піпеткою;
 • реагент В у флаконі-крапельниці;
 • стерильний ватний тампон;
 • інструкція.

Матеріали необхідні, але не надані:

 • одноразові рукавички;
 • годинник.

Показання

Однокроковий швидкий тест для якісного виявлення антигенів вірусів грипу типу А та типу В у мазках з носа.

Тест виявлення антигенів вірусу грипу А і У має чутливість і специфічність >99% проти іншими швидкими тестами.

Протипоказання

 1. Тест повинен бути використаний протягом 2 годин після розтину запаяної упаковки.
 2. Тест надає лише попередній діагноз грипу А або В. Остаточний діагноз повинен бути встановлений лікарем після оцінки всіх клінічних та лабораторних даних.
 3. Матеріалом для дослідження можуть бути лише мазки з носа. Використання інших зразків (слина, мокрота або сеча) не передбачено. Якість аналізу залежить від якості забору та приготування зразка клінічного матеріалу.
 4. Негативний результат тесту можна отримати, якщо кількість зразка недостатня або вміст антигенів нижчий від порогового рівня чутливості тесту. Тому рекомендується, щоб негативний результат тесту був підтверджений іншими методами діагностики (наприклад, культуральним).

Спосіб застосування та дози

ЗАБІР І ПІДГОТОВКА ЗРАЗКУ

Флакон-крапельниця для зразка

КРОК 1: Вийняти ватний тампон із упаковки. Відкинути голову назад, високо піднявши підборіддя. Ввести стерильний тампон в одну ніздрю і обережно обертати його кілька разів, торкаючись стінок носа, щоб зібрати максимальну кількість клітин,
не лише слиз. Після цього вийняти тампон із ніздрі.

КРОК 2: Зняти ковпачок із флакона-крапельниці та помістити тампон із зразком у флакон. Перемішати рідину за допомогою тампона, енергійно обертаючи його у флаконі щонайменше 10 разів.

КРОК 3: Витиснути максимальну кількість рідини з тампона, стиснувши стінки флакона. Вийняти та викинути тампон. Закрити флакон кришкою.

ПРОЦЕДУРА ТЕСТУВАННЯ

 • Вийняти тест із запаяної упаковки безпосередньо перед проведенням тестування. Зверніть увагу, що тест-касета має два віконця.
 • Розмістити тест на рівній поверхні віконцем результату вгору.
 • Декілька разів енергійно струсити флакон і відрізати кінчик ковпачка
 • Внести 4 краплі рідини з флакона у вікно для внесення зразка, позначеного стрілкою або літерою "S". Проведіть облік результату через 10 хвилин.
  ліній у вікні результату. Залежно від концентрації вірусу, тестові лінії можуть з'явитися через 5 хвилин після внесення зразка. Кінцевий результат слід оцінити через 10 хвилин. Не брати до уваги поява ліній після 10 хвилин.

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Негативний результат: поява зеленої контрольної лінії «С» у вікні результату. Ви не інфіковані вірусом грипу типу А чи В.

Якщо протягом двох днів у Вас спостерігаються симптоми грипу, повторіть аналіз із застосуванням ще одного тесту. Якщо результат знову негативний, проконсультуйтеся з лікарем.

Позитивний результат на грип А: крім зеленої контрольної лінії "С" також з'являється червона тестова лінія "Т" (лінія результату на грип А) у вікні результату. Ви інфіковані вірусом грипу типу А, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Позитивний результат на грип В: крім зеленої контрольної лінії "С" також з'являється блакитна тестова лінія "Т" (лінія результату на грип В) у вікні результату. Ви інфіковані вірусом грипу типу В, необхідно звернутися до лікаря.

Недійсний результат: відсутність контрольної лінії "С" (зеленої) незалежно від появи або відсутності тестової лінії "Т" (червоної або блакитної). Перевірте техніку дослідження та повторіть процедуру тестування з новим тестом.

ПРИМІТКИ ДО ІНТЕРПРЕТАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТУ

Інтенсивність червоної та блакитної ліній залежить від концентрації антигенів у зразку.

Однак, ні кількісний вміст, ні ступінь підвищення антигенів у зразку неможливо визначити за допомогою якісного тесту.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Тест має внутрішній контрольний пристрій. Зелена контрольна лінія «С» є внутрішнім контрольним пристроєм. Вона підтверджує достатню кількість використаного зразка та правильну техніку проведення тесту.

Термін придатності

Тест зберігає стабільність до закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Термін придатності тесту становить 24 місяці. Не відкривати запаяну упаковку до початку аналізу. Не використовувати у разі пошкодження цілісності упаковки.

Умови зберігання

Не використовувати тест після закінчення терміну придатності, вказаного на кожній упаковці.

Зберігати запакованим при температурі 2-30 °С.

Упаковка

Захисна упаковка.

Виробник

ТОВ "Фармаско", Україна

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на CITO TEST тест для експрес діагностики грипу з мазка з носа актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити CITO TEST тест для експрес діагностики грипу з мазка з носа з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити