0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест для самоконтролю Гепатит В CITO TEST, 1 шт.

Код товару:Код:  859116
Виробник: Фармаско
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Тест для самоконтролю Гепатит В CITO TEST, 1 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4820235550097
Країна виробник
Україна
Виробник
ООО "Фармаско"
Оригінальний препарат
Ні
Імпортний
Ні
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Кількість в упаковці
1
Термін придатності
2 роки
Рецептурна видача
без рецепта
Код Моріон
181326

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Тест для самоконтролю Гепатит В CITO TEST, 1 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Експрес-тест Cito Test HBsAg для визначення поверхневого антигену (цілісна кров/плазма/сироватка) є швидким тестом для якісного визначення наявності HBsAg у зразку цільної крові сироватки та плазми.

У тесті задіяна комбінація моноклональних та поліклональних антитіл для вибіркового визначення HBsAg.

Вірусний гепатит є системним захворюванням із переважним ураженням печінки. Найчастіше гострий вірусний гепатит викликається вірусами гепатиту А гепатиту У (HBV) чи гепатиту C.

Антиген, який знаходиться на поверхні вірусу гепатиту В називається HBsAg. Раніше його називали австралійським антигеном або Au-антигеном.

Наявність HBsAg у цільній крові сироватці та плазмі вказує на активність гепатиту В хронічного або гострого.

При типовому перебігу гепатиту В HBsAg можна виявити за 2-4 тижні до того, як рівень ALT (аланінамінотрасферази) починає відхилятися від норми і за 3-5 тижнів до того, як починають розвиватися симптоми жовтяниці.

Поверхневий антиген HBsAg має чотири основні підвиди: adw ayw adr and ayr.

Через різноманітність антигенних детермінант існує 10 основних серотипів вірусу гепатиту В.

Особливості

Гепатит В - це вірусне захворювання, збудником якого є вірус гепатиту В з сімейства гепаднавірусів. Вірус відрізняється надзвичайно високою стійкістю до різних фізичних та хімічних факторів: низьких та високих температур (у тому числі кип'ятіння) багаторазового заморожування та відтавання тривалого впливу кислого середовища.

У зовнішньому середовищі при кімнатній температурі вірус гепатиту може зберігатися до кількох тижнів: навіть у засохлій і непомітній плямі крові на лезі бритви кінці голки.

У сироватці крові за нормальної температури +30 °С інфекційність вірусу зберігається протягом 6 місяців при -20 °С близько 15 років.

Інфікування вірусом гепатиту В залишається глобальною проблемою охорони здоров'я і, за оцінками, близько 2 мільярдів людей у ​​всьому світі були інфіковані цим вірусом понад 350 мільйонів людей хворі.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Тест можна сберігати і транспортувати при кімнатній температурі або в холодильнику при температурі від 2 °С до 30 °С.

Упаковка

Комплектність: тест-полоска, піпетка, буфер, ланцет, 2 спиртові серветки, одноразові рукавички, інструкція.

Виробник

ТОВ "Фармаско", Україна.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Тест для самоконтролю Гепатит В CITO TEST, 1 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Тест для самоконтролю Гепатит В CITO TEST, 1 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.