0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

CITO TEST® Гепатит С для самоконтролю

Код товару:Код:  859117
Виробник: Farmasco
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату CITO TEST® Гепатит С для самоконтролю

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4820235550141
Країна виробник
Україна
Імпортний
Ні
Кількість в упаковці
1
Термін придатності
2 роки
Рецептурна видача
без рецепта
Код Моріон
181327

Взаємодія

Взаємодія з алкоголем
критична

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

CITO TEST® Гепатит С для самоконтролю - Інструкція для застосування

Склад

 • Тест-кассета;
 • Пипетка;
 • Инструкция;
 • Буфер.

Необходимые, но не предоставленные материалы:

 • Пробирки;
 • Ланцет (только для крови из пальца);
 • Центрифуга (для плазмы);
 • Часы.

Опис

Гепатит С – це інфекційне захворювання, що викликається вірусом гепатиту С (HCV).

Гепатит С є однією з найнебезпечніших хвороб печінки вірусної етіології, поширеність якої щороку зростає. HCV є оболонковим вірусом малих розмірів, генетичний матеріал якого представлений одноланцюжковою молекулою РНК із позитивною полярністю. Констатація наявності у хворого на гепатит С базується на виявленні специфічних лабораторних маркерів інфекції. Найбільш поширеним серологічним маркером гепатиту С є антитіла до вірусу. Швидкі тести дозволяють виявити вірусоспецифічні антитіла класів IgG та IgM у зразках цільної крові, сироватки, плазми.

Принцип методу

Тест-система виявлення вірусу гепатиту З працює за принципом імунохроматографічного аналізу з візуальним урахуванням результату. У місці внесення на мембрану тесту зразок крові зв'язується з кон'югатом. Антитіла до вірусу гепатиту С, які є у зразку крові, зв'язується з кон'югатом, утворюючи імунний комплекс. Останній під дією капілярної сили просувається вздовж мембрани, у результаті утворюється червона лінія. Наявність червоної лінії в тестовій зоні є процедурним індикатором роботи тест-системи, тим самим вказуючи, що було використано достатню кількість зразка і відбулося заповнення капілярів мембрани.

Технічні характеристики

Чутливість та специфічність

CITO TEST HCV визначено за допомогою стандартів підприємства, а також у клінічних дослідженнях та складають: чутливість 99,99%, специфічність 99,99%.

Точність

Внутрішньосерійна точність була визначена на зразках сироваток стандарту підприємства у трьох повторах. Усі зразки, що містять антитіла до вірусу гепатиту С, визначені тест-системами у всіх повторах як позитивні.

Міжсерійну точність було визначено 3 незалежними дослідженнями на зразках сироваток стандарту підприємства. Усі зразки, що містять антитіла до вірусу гепатиту С, визначені тест-системами як позитивні.

Перехресна реактивність була визначена на зразках сироватках стандартів підприємства, що містять HBsAg, антитіла до ВІЛ 1 та 2 типів, антитіла до Treponema palidum, антитіла до Chlamidia trachomatis. Перехресної реактивності до вищезгаданих речовин виявлено не було.

Показання

Тест-система для виявлення вірусу гепатиту С є швидким тестом для якісного визначення антитіл до вірусу гепатиту С у цілісній крові, сироватці або плазмі з метою діагностики гепатиту С.

Застереження

 • Для професійної діагностики in vitro.
 • Не використовувати після закінчення терміну придатності.
 • Тест повинен зберігатись у герметичній упаковці до моменту використання.
 • Не палити, не пити, не їсти в місці знаходження зразків крові та тест-систем.
 • Не використовувати тест, якщо упаковка пошкоджена.
 • Поводитися зі зразками слід як з потенційно інфікованим матеріалом.
 • Дотримуйтесь встановлених заходів безпеки щодо мікробіологічного ризику та дотримуйтесь стандартних заходів щодо утилізації зразків.
 • При роботі зі зразками використовувати захисний одяг: халат, одноразові рукавички та окуляри.
 • Вологість та температура можуть вплинути на результат тестування.

ОБМЕЖЕННЯ

 • Тест є якісним аналізом, тому за його допомогою неможливо визначити кількісний вміст або рівень вмісту антитіл до вірусу гепатиту С.
 • Позитивний результат тесту лише вказує на наявність антитіл до вірусу гепатиту С у зразку і не повинен бути єдиним критерієм для встановлення діагнозу вірусного гепатиту С.
 • Як і у всіх випадках діагностики, результат тесту має розглядатися в сукупності з усією клінічною інформацією.
 • У разі коли результат тесту негативний, а симптоми захворювання присутні, рекомендується додаткове тестування з використанням інших діагностичних методів. Отриманий негативний результат не виключає можливості вірусного гепатиту С.

Спосіб застосування та дози

Термін придатності

24 місяці із моменту виробництва. Тест повинен знаходитись у герметичній упаковці до моменту використання. Чи не заморожувати.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

Тест можна зберігати і транспортувати за кімнатної температури або в холодильнику при температурі від 2° до 30°С. Тест стабільний до закінчення терміну придатності, вказаного на герметичній упаковці.

Упаковка

Защитная упаковка.

Виробник

ТОВ "Фармаско", Україна

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на CITO TEST® Гепатит С для самоконтролю актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити CITO TEST® Гепатит С для самоконтролю з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.