0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Пепонен капсули по 300 мг, 90 шт.

Код товару:Код:  1106002
Виробник: Teva
Нет в наличии
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим провізором

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 провізорів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 провізорів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Пепонен капсули по 300 мг, 90 шт.

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
Страна производитель
Венгрия
Производитель
АО Фармацевтический завод Тева
Оригинальный препарат
Ні
Импортный
Так
Форма выпуска
Капсулы
Срок годности
2 года
Кол-во в упаковке
90
Упаковка
По 10 капсул в блистере, по 9 блистеров в упаковке
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Рецептурный отпуск
Без рецепта
Способ введения
орально
Дозировка
300 мг

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
разрешено
Водителям
разрешено
Беременным
запрещено
Кормящим матерям
запрещено
Детям
нельзя

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Пепонен капсули по 300 мг, 90 шт. - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: cucurbita pepo;

1 капсула містить 300 мг олії насіння гарбуза;

допоміжні речовини: желатин, гліцерин, сорбіт 70 %, що не кристалізується (Е-420), вода очищена.

Лікарська форма

Капсули.

М'які желатинові капсули, що містять чисте, без осаду, в’язкувате масло зеленкувато-коричневого кольору, у світлі, що проходить, міняє колір на червоний, з характерним приємним запахом і смаком.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при доброякісній гіпертрофії простати. Код АТС G04C.

Фармакодинаміка

Олія насіння гарбуза містить значну кількість полі ненасичених жирних кислот та їх похідних, що є попередниками простагландинів. Завдяки вмісту бета-сито стерину, ергостерину та кампестерину олія насіння гарбуза також проявляє властивості модулятора циклооксигенази в організмі.

Линолева кислота має багато біохімічних властивостей, таким чином відіграє подвійну роль: по-перше, це незамінна жирна кислота для організму людини, по-друге - попередник простагландинів.

Стеринові та скваленові складові олії насіння гарбуза виступають як проміжні сполуки у формуванні стеринових сполук в організмі людини, а також значним чином впливають на склад ліпопротеїнів плазми крові, оскільки вони помітно знижують концентрацію ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), що зміщує співвідношення складу ліпопротеїнів у бік ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ).

Линолева та линоленова кислоти є не лише попередниками синтезу простагландинів, а й попередниками біосинтезу цереброзидів.

Вміст вітаміну E в олії насіння гарбуза перевищує 30 мг%. Вітамін Е - це антиоксидант. Препарат також є значним природним джерелом вітаміну А. Олія насіння гарбуза містить кофермент Q (x = 7-10) - компонент, що відіграє значну роль в активації системи макрофагів людини.

Подібно до вітаміну Е, селен, що міститься у препараті, в експериментальних умовах захищає гормони, ферменти, вітаміни та ліпіди від окислювальної деструкції.

Полі ненасичені жирні кислоти потрапляють до організму у вигляді триацилгліцеринів. Там вони гідролізуються ліпазами підшлункової залози і тонкого кишечнику та проникають до епітеліальних клітин кишечнику у формі вільних жирних кислот. В ентероцитах вони проходять реацилювання, а потім утворюють хіломікрони з фосфоліпідами, холестерином та апопротеїнами. Ці хіломікрони потрапляють до загального кровообігу з обігом лімфи. Хіломікрони розщеплюються ліпазами ліпопротеїнів, вивільнюючи незамінні жирні кислоти. Після цього жирні кислоти вбудовуються у мембрани клітин різного типу, розщеплюються або накопичуються.

Показання

Для зменшення симптомів, що супроводжують доброякісне збільшення передміхурової залози (болісне сечовиділення, часте нічне сечовиділення).

Для профілактики та в складі комплексного лікування захворювань органів кровообігу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Внаслідок помірної протитромботичної дії препарат з обережністю слід застосовувати пацієнтам з гемофілією або іншими формами геморагічного діатезу, а також пацієнтам, які приймають антикоагулянти.

У період застосування препарату таким пацієнтам слід проводити   лабораторний контроль параметрів крові   через певні інтервали (зазвичай кожні 2-3 місяці).

Рекомендовано припинити застосування препарату щонайменше за 4 дні до операції чи іншого хірургічного втручання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Потрібна особлива уважність та обережність під час одночасного застосування капсул Пепонену та антикоагулянтів (наприклад, аценокумаролу, варфарину), оскільки - як і у випадку супутнього застосування антикоагулянтів з їжею та іншими рослинними екстрактами - може підвищитися значення МНС (міжнародне нормалізоване співвідношення).

Особливості застосування

Якщо препарат застосовується для симптоматичного лікування доброякісної гіпертрофії передміхурової залози, слід регулярно контролю вати стан передміхурової залози (кожні 2-3 місяці).

Препарат може полегшити симптоми, спричинені збільшенням простати, але на її збільшення не впливає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю немає. Враховуючи помірний протитромботичний ефект препарату, його не рекомендується застосовувати в цей період.

Спосіб застосування та дози

При захворюванні передміхурової залози - по 2 капсули 3 рази на добу протягом 4 тижнів, далі – по 1 капсулі 3 рази на добу. Курс лікування – 5 місяців. Через 2 тижні перерви курс можна повторити.

Для лікування або профілактики захворювань органів кровообігу - по 2 капсули 3 рази на добу протягом 2 місяців, далі - по 1 капсулі 3 рази на добу. Курс лікування – 6 місяців. Через 2 тижні перерви курс можна повторити.

Препарат рекомендується приймати після їди, запиваючи холодною або теплою рідиною. Капсули слід проковтувати швидко, не затримуючи їх у роті, оскільки внаслідок розбухання желатину оболонка капсули може стати липкою, що утруднить проковтування капсули.

Діти

Враховуючи показання, застосування препарату дітям не передбачається.

Передозування

Випадки передозування не описані. Застосування препарату протягом тривалого часу у великих дозах може підвищити ризик розвитку побічних явищ.

Побічні реакції

Під час тривалого лікування зрідка можливі рідкі випорожнення або діарея. Інколи препарат може викликати алергічні реакції.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі 15 - 25 °С.

Упаковка

По 10 капсул у блістері, по 9 блістерів в упаковці. 

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

АТ Фармацевтичний завод ТЕВА.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Н-4042 Дебрецен, вул. Паллагі, 13, Угорщина.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Пепонен капсули по 300 мг, 90 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Пепонен капсули по 300 мг, 90 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити
Оплачивайте бонусами
Цефтриаксон порошок для инъекций 1 г
carrotКешбек0.36
17,9грн
Есть в наличии
Пол-пала трава, 40 г - Лектравы
carrotКешбек0.66
32,8грн
Есть в наличии
Би-септ-Фармак таблетки, 400/80 мг, 20 шт.
carrotКешбек1.09
54,5грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Уронефрон капли, 25 мл
carrotКешбек1.52
76грн
Есть в наличии
Уронефрон сироп, 100 мл
carrotКешбек1.71
85,7грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Уронефрон капли, 50 мл
carrotКешбек2.33
116,3грн
Есть в наличии
Уронефрон гель, 100 г
carrotКешбек2.71
135,7грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Ципролет таблетки по 500 мг, 10 шт
carrotКешбек2.85
142,6грн
Есть в наличии
Уронефрон таблетки по 500 мг, 60 шт.
carrotКешбек3.2
160,1грн
Есть в наличии
Тамсулид 0.4 мг №30 капсулы
carrotКешбек3.22
160,8грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Аденорм капсулы при простатите 0.4 мг №30
carrotКешбек3.31
165,3грн
Есть в наличии
Уримак капсулы по 0,4 мг, 30 шт.
carrotКешбек3.4
169,8грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 10% на першу покупку

App StoreGoogle Play
preview