0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Зідена таблетка по 100 мг, 1 шт.

Код товару:Код:  057.0221
Анонимный отзыв
Зидена не подведет, эрекция просто мощь, даже если накатить соточку.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Я только Зидену и принимаю. Состав супер. Никаких побочек. С алкоголем - легко. Столб стоит, как вкопанный.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
лучшее за свои деньги. качество отличное.
Чи є відгук корисним
Н
Никита
Прочел, что Зидену можно пить даже если принял немного алкоголя. Дальше читать не было смысла. Понял, что это мой вариант. Хоть пью и не много, но все же иногда бывает. А если еще и пошли в гости, то там без 100 грамм не обойтись, а дома то хочется продолжения, а аналогичные препараты просто нельзя с алкоголем. За 9 месяцев приема еще ни разу меня не подвел, эффект чувствуется в течении почти суток, потому можно расслабится и получать удовольствие. Хоть и дороговато, но оно того стоит
Чи є відгук корисним
М
Микола
Все пізнається у порівнянні. Ось так пробуючи різні таблетки прийшов до висновку, що саме мені найкраще зідена. Хоча по прямому призначенню всі були на 100% корисними (спробував відносно чимало). Шальки терезів первісили деталі.
Чи є відгук корисним
А
Алексей
Таблетки суперские, честно говоря, не надеялся на такой хороший результат. Они ведь не только потенцию усиляют, но и продлевают половой акт.
Чи є відгук корисним
К
Костя
Препарат хороший, діє швидко, побічних реакцій не відчув. В інструкції вичитав, що можна навіть після їжі і алкоголю. Таке бачу вперше в подібних препаратах. Єдиний мінус- не в усіх аптеках буває
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Зідена таблетка по 100 мг, 1 шт.
Зідена таблетка по 100 мг, 1 шт.
434,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Немає в наявності
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 434.1