0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Пол-пала трава, 40 г - Лектравы

Код товару:Код:  236.0272
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
С
Сергей
хорошее средство для лечения почек и мочеполовой системы
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
Проблемы с почками у меня бывают, когда я пью недостаточно воды несколько дней подряд. ну вот бывает что не хочется. Но мои почки тут же дают сигнал : начинают ныть по ночам, потому что им не хватает воды для очистки. тогда я завариваю траву пол-пала и принимаю несколько дней. Ну и воду конечно стараюсь пить в достаточном объёме
Чи є відгук корисним
В
Василина
Самая лучшая трава для лечения пиелонефрита. Снижает давление и уменьшает отёчность
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Пол-пала трава, 40 г - Лектравы
Пол-пала трава, 40 г - Лектравы
Есть в наличии
51,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview