0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Політика публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua

Електронна медична інформаційна система apteka24.ua надає користувачам можливість публікувати свої коментарі та відгуки на сайті.

Мета цієї діяльності полягає в тому, щоб дати людям можливість поділитися власним досвідом і думками, а також задати питання загального або приватного характеру.

Залишати відгуки та коментарі можуть тільки повнолітні користувачі, які досягли 18-річного віку.

Політика публікації коментарів і відгуків користувачів електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua застосовується до всіх коментарів і відгуків відвідувачів на сайті, в мобільному додатку і в соціальних мережах електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua ( Facebook Instagram Telegram ).

Модерація

Коментарі та відгуки на сайті електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua модеруються щодня.

До публікації допускаються тільки коментарі та відгуки, які пройшли модерацію   редакційною командою електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua , яка включає перевірку на:

  • відповідність віку (18+);
  • овідсутність ненормативної лексики;
  • відсутність неправдоподібної, потенційно небезпечної, загрозливої, образливої інформації, що суперечить принципу інклюзивності.

Користувачі, що залишають коментарі і відгуки, не являються фахівцями в галузі охорони здоров'я. Якщо коментар або відгук залишає медичний працівник, то в даному випадку необхідно повідомити редакції електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua на пошту   editor@apteka24.ua або особистим повідомленням в соціальних мережах електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua про свій статус, підтвердивши його відповідними документами (диплом про освіту, сертифікат, посвідчення), після чого коментарю або відгуку буде присвоєно статус медичного працівника.

Модератори залишають за собою право редагувати надані матеріали та відгуки, які будуть визнані як недоречні або такі, що порушують ці правила, без повідомлення автора.

Правила використання коментарів і відгуків

Вся інформація, представлена на електронній медичній інформаційній системі apteka24.ua, в тому числі та, що включає коментарі та відгуки користувачів сайту, призначена виключно для ознайомлення і жодним чином не є заміною прямих відносин між пацієнтом і лікарем. Пам'ятайте, що постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Елетронна медична інформаційна система apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua інформації, розміщеної в розділі коментарів і відгуків

Читайте докладніше повну Відмову від відповідальності.

Конфіденційність

Будь-яке повідомлення, опубліковане в розділі відгуків і коментарів може бути прочитано, використано, відтворено і процитовано всіма користувачами електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua..

Дізнайтеся більше про Політику конфіденційності..

Правила спілкування

Всі учасники комунікації на сайті електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua (модератори і користувачі, що залишають коментарі) зобов'язуються дотримуватися правил хорошого тону, вести себе ввічливо і шанобливо, навіть якщо їх думки розходяться з думками інших людей.

Не допускається використання ненормативної лексики і надання принизливої чи образливої інформації, яка порушує принцип інклюзивності. Забороняється повідомляти свідомо невірну і неправдиву інформацію, здатну ввести інших користувачів в оману і завдати потенційної шкоди їх здоров'ю та добробуту.

Використовуючи розділ коментарів і відгуків, ви погоджуєтеся публікувати правдиву і точну інформацію, засновану на вашому особистому досвіді.

Якщо інформація, яку ви публікуєте, не є особистим досвідом, ми просимо вас надати джерела (посилання, книги, журнали) цієї інформації, коли це доречно і можливо. Якщо ви заявляєте про статистику, наукові дані, дослідження і нові досягнення в медицині, то така інформація обов'язково повинна супроводжується підтвердженням з надійних і офіційних джерел згідно  редакційній політиці електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua.

Користувачам сайту не дозволяється розміщувати рекламу в повідомленнях, наприклад, у вигляді текстових посилань або банерів.