0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Про компанію

Оновлено

Електронна медична інформаційна система apteka24.ua співпрацює з кількома сотнями аптеками-партнерами, завдяки яким клієнти отримують можливість бронювання ліків з полиці найближчої аптеки.

Замовляючи ліки та товари медичного призначення через електронну медичну інформаційну систему apteka24.ua, ви:

 • знаходите на сайті лікарський засіб, якого немає у багатьох аптеках;
 • в один клік бронюєте товар;
 • забираєте його в аптеці, яка до вас найближча;
 • можете отримати кур'єрську доставку на адресу.

Крім того, сайт apteka24.ua — це портал освітнього формату з інформацією про медицину, лікарські препарати, а також про здоров'я та добробут як такі. Ми, в apteka24.ua, надаємо користувачам можливість ознайомитися з великими медичними даними з питань здоров'я та застосування лікарських засобів. Для нас дуже важливо бути джерелом надійної, достовірної та науково доведеної інформації, яка була б корисна людям і допомагала б викорінити плутанину та дезінформацію в медичній сфері.

Ключові факти про нас

Місія

Ми прагнемо дати клієнтам сервіс та знання, необхідні для більш ефективного управління своїм власним здоров'ям, а також підвищувати безпеку лікування, допомагаючи пацієнтам скоротити кількість помилок при застосуванні ліків.

Цінності

Наші цінності: відкритість, достовірність, залученість і гарантії якості.

Відкритість

Прозорість — один з основних наших принципів, адже саме на ньому будується довіра. Ми відкрито говоримо про хитрощі, до яких вдаються в аптечній сфері, або про те, чому брендові ліки не гірші дженериків.

Все, що ми робимо — прозоро. Тому ми самі відкрито заявляємо про джерела нашого фінансування, демонструємо всі наші сертифікати і ліцензії, а також попереджаємо про можливий конфлікт інтересів там, де він може вплинути на вас.

Достовірність

Наш основний принцип — повідомляти тільки науково доведену інформацію. Сьогодні інтернет рясніє спотвореною або невідповідною дійсності інформацією про медицину, а більшість сайтів про здоров'я заповнюють маркетологи, які не замислюються про якість і достовірність наданих медичних даних. До того ж, в медицині постійно відбуваються зміни і нові відкриття, однак більшість інформаційних ресурсів не стежать за актуальністю інформації. Це призводить до того, що люди читають недостовірні або застарілі статті, якими керуються при лікуванні хвороб. Зростає ризик помилок під час застосування лікарських засобів.

Ми підтримуємо свідому медицину, тому надаємо достовірну інформацію, що проходить кілька етапів перевірки: починаючи від пошуку офіційних джерел і закінчуючи перевіркою фактів медичним експертом. Детальніше про процес верифікації матеріалів ви можете дізнатися з нашої  редакційної політики.

Інструкції до препаратів ми публікуємо відповідно до  Державного реєстру лікарських засобів України.  Але не обмежуємося цим. Ми розуміємо, що інструкції в більшості випадків незрозумілі багатьом людям, тому ознайомленням з ними нехтують. У зв'язку з цим, ми надаємо докладний і доступний опис препаратів на сайті, а також рекомендації щодо застосування, підкреслюємо взаємодію з іншими речовинами і акцентуємо увагу на особливостях застосування у різних вікових груп і в залежності від наявних захворювань. Ми надаємо інструкції зрозумілою мовою.

Залученість

Для нас не буває поверхневих проблем, а, відповідно, не буває і поверхневих рішень. Кожну проблему, що виникає в компанії, ми вирішуємо з повною залученістю, занурюючись в її першопричини і залучаючи всіх учасників команди.

Такий підхід ми використовуємо і в рішенні ваших проблем. Коли дзвінок з повідомленням про проблему надходить оператору контакт-центру, інформація обов'язково передається менеджерам і залучаються всі члени команди, які не ляжуть спати, поки не вирішать проблемне питання. Після цього ми завжди особисто телефонуємо клієнту, щоб принести свої вибачення від всієї команди і повідомити, що питання вирішене.

Гарантії якості

Як електронна медична інформаційна система ми бачимо своїм завданням організацію вибору та доставки якісної продукції аптечного асортименту клієнту. Тому ми співпрацюємо з надійними аптеками-партнерами, яким товари медичного призначення постачають лише великі та перевірені дистриб'ютори в Україні.

Своєю чергою аптеки-партнери здійснюють перевірку всіх товарів, що надходять, через систему трирівневого контролю:

 • кожен етап реалізації лікарських засобів супроводжується чітким контролем температурного режиму та вологості (перша перевірка відбувається при надходженні продукції на склад, друга – при виході зі складу в аптеку, третя – при прийомі товару в аптеці);
 • в аптеках відбувається відстеження продукції з терміном придатності, що закінчується, товар з таким терміном вилучається заздалегідь з реалізації;
 • при надходженні продукції в аптеки-партнери уповноважена особа проводить вхідний контроль, перевіряє лікарські засоби на відсутність у  Реєстрі документів якості лікарських засобів  , обіг яких заборонено в Україні, а також проводить візуальний контроль за такими показниками як «Маркування», «Упаковка», «Термін придатності».

До того ж, у кожному аптечному закладі, з яким ми співпрацюємо, покупець може попросити надати сертифікати якості на продукцію та інформацію про виробника чи дистриб'ютора — і ці документи будуть надані.

Політики і правила

Ми чітко регламентуємо свою діяльність, спираючись на ряд внутрішніх документів, які регулюють все, що відбувається у нашій компанії. І ми надаємо ці документи вам відповідно до нашого принципу прозорості.

Редакційна політика  регулює процес створення контенту від а до я, направляє нашу діяльність відповідно до принципів і позначає суворі критерії якості для кожного типу контенту на сайті.

Маркетингова політика  заявляє про наші відносини з рекламодавцями, а також позначає нашу позицію щодо реклами і спонсорського контенту.

Політика публікації відгуків  покликана регулювати відносини між користувачами apteka24.ua та їх слововираженням на сайті, акцентуючи увагу на цензурі, взаємоповазі та правдивості наданої інформації з особистого досвіду.

Політика конфіденційності  попереджає про збір персональних даних та можливості їх використання з боку apteka24.ua.

Угода про використання  встановлює правила і умови використання сайту користувачами, які після реєстрації або без такої, користуються сайтом, його службами і послугами, що надаються apteka24.ua.

Умови повернення  — документ, у якому зазначені згідно із законами України товари медичного призначення належної якості, що не підлягають обміну та поверненню, а також певні умови та процедуру, за яких товари неналежної якості можна обміняти або повернути.

Гарантії якості  — це наш скрупульозний звіт про те, як, за яких умов і з дотриманням яких правил зберігається та транспортується продукція аптечного асортименту через наші аптеки-партнери.

Цільова аудиторія

Наша цільова аудиторія — це все населення України. Ми дотримуємося інклюзивного підходу і допомагаємо всім людям без винятку, незалежно від їх статі, віку, статусу, місця проживання і фізіологічних особливостей.

Широкий асортимент

Електронна медична інформаційна система apteka24.ua пропонує один із найширших асортиментів засобів аптечного асортименту та медичних товарів в Україні. Каталог товарів, які можна знайти в аптеках-партнерах, містить понад 15 000 найменувань, серед яких є навіть рідкісні та ексклюзивні препарати.

Контактна інформація

Юридична особа:  ТОВ «МІС-Сервіс» apteka24.ua.

Головний офіс apteka24.ua розташовується за адресою:

 • Україна, 49100, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр.Героїв, будинок 11Л, кабінет 321.

Гаряча лінія:

0800 30 22 44 або 067 204 22 44
(Безкоштовно з мобільного в межах України)

Звернутися до нас ви можете за адресою електронної пошти:  client@apteka24.ua

Дізнайтеся більше про нас

Ми вважаємо, що усвідомлене ставлення до здоров'я виникає з освіченості, розуміння фізіологічних і психічних процесів, чому сприяє отримання достовірної і науково доведеної інформації в сфері медицини, охорони здоров'я і людського благополуччя.

Ми дотримуємося цього бачення в своїй роботі, ведемо просвітницьку діяльність з питань здоров'я, даємо людям можливість отримати необхідну допомогу і намагаємося вберегти наших користувачів від самолікування, нагадуючи, що тільки кваліфікований лікар може поставити правильний діагноз і призначити правильне лікування.

У той же час, ми усвідомлюємо, що людей, котрі вдаються до самолікування, досить багато. Тому ми публікуємо велику кількість інформаційного медичного контенту з питань здоров'я та застосування лікарських засобів для таких відвідувачів, щоб допомогти їм краще розібратися в питаннях здоров'я, попередити про симптоми передозування, побічні ефекти, особливості застосування, вікові обмеження, вплив кожного препарату на тканини, органи і системи органів, попереджаємо про взаємодію лікарських засобів і небезпеки застосування комбінацій препаратів без консультації лікаря.

Наша мета і методи досягнення

Нашу основну мету ми бачимо в тому, щоб стати найнадійнішим джерелом інформації про ліки, медицину, здоров'я та досягнення добробуту, а також у спрощенні пошуку та замовлення товарів аптечного асортименту клієнтами.

Методи досягнення мети — укладання співпраці з аптеками-партнерами для надання інформації та можливості для пошуку та замовлення товарів аптечного асортименту клієнтам, а також надання незалежного, об'єктивного, повного та актуального медичного інформування у чіткому та лаконічному викладі, яке доступне та зрозуміле не лише працівникам сфери охорони здоров'я, а й звичайним людям.

Наші завдання

У своїй діяльності ми виділяємо три основні завдання:

 • просвітницька робота з питань здоров'я, медицини і благополуччя, що ведеться в освітньому форматі;
 • реалізація нашої позиції сполучної ланки між пацієнтом і лікарем, котру ми втілюємо в життя шляхом залучення людей до звернення до медичного фахівця;
 • надання можливості ознайомитися з інструкціями, описами і характеристиками препаратів, а також придбати призначені лікарем лікарські засоби та товари медичного призначення зручним способом за допомогою онлайн-замовлення в інтернет-аптеці.

Етика нашої компанії

Наш головний етичний принцип — приносити користь людям.

Тому ми надаємо тільки достовірну, актуальну і науково обґрунтовану інформацію, перевірену як редакційною командою, так і  командою медичних експертів. Ми не розголошуємо дезінформацію, тому ретельно перевіряємо першоджерела і наукові дослідження. Для нас вкрай важливо, щоб всі матеріали на сайті були корисними для користувачів. Інформацію ми подаємо доступно і зрозуміло.

Допомагаючи здійснити замовлення та оформити доставку лікарських засобів та товарів медичного призначення, ми гарантуємо якість продукції, що реалізується через наші партнерські аптеки, наявність сертифікатів та ліцензій у товарів аптечного асортименту, відповідність умовам зберігання та транспортування, починаючи зі складу до продажу товарів кінцевому споживачеві.

Через "МІС apteka24.ua" ви можете забронювати рецептурні препарати, проте купити їх ви можете тільки в аптеці-партнері та лише після пред'явлення рецепту, виписаного лікарем. Термолабільні препарати з аптек-партнерів відпускаються лише у відповідному термоконтейнері з холодоелементами.

Кожен аспект нашої діяльності відповідає законам України:

База даних і джерела інформації

Для надання надійних і достовірних даних про лікарські препарати, товари медичного призначення, про здоров'я та медицину на сайті електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua ми використовуємо офіційні джерела (державні, національні та міжнародні сайти, ресурси, бібліотеки, бази знань) і джерела з науково доказовою базою.

До офіційних джерел інформації відносяться:

Інструкції та описи лікарських засобів і товарів медичного призначення складаються на підставі даних офіційних інструкцій  Державного реєстру лікарських засобів України, національних і міжнародних довідників з лікарських засобів  (Drugs.com), а також згідно з офіційними даними виробника.

Інформаційна база знань (блог)

На шляху до мети, що полягає в просвітницькому інформуванні людей з питань здоров'я, ми створили інформаційну базу знань в форматі блогу, в якому редакція висвітлює медичні та соціально значимі теми, обізнаність в яких необхідна для благополуччя людини.

Матеріали блогу містять достовірну, точну, надійну і актуальну інформацію, джерелами якої виступають державні, національні та міжнародні медичні сайти, ресурси, енциклопедії, довідники та бази знань.

Кожна стаття ретельно досліджується, а джерела перевіряються на предмет актуальності, достовірності та об'єктивності.

Авторів редакції, які пишуть статті, ми навчаємо передовим методам ведення дослідницької журналістської діяльності, пошуку лідерів думок і професійних експертів, а також регулярно надаємо їм зворотний зв'язок і безперервне навчання.

Кожна стаття блогу медичної тематики перевіряється групою професійних медиків, фармацевтів або редакторів для забезпечення точності, достовірності, актуальності та релевантності. Верифікацію статей проводить наша  команда медичних експертів. Учасники даної команди — це висококваліфіковані фахівці широкого спектру медичних галузей, у яких за плечима великий досвід клінічної практики, досліджень і захисту інтересів пацієнтів.

Каталог товарів і медикаментів

Ми є електронною медичною інформаційною системою, яка надає можливість користувачам та медичним фахівцям замовляти та бронювати лікарські засоби та товари медичного призначення.

Для реалізації цієї мети ми пропонуємо каталог товарів та медикаментів, у якому представлено понад 15 000 товарів медичного призначення.

Кожен товар обов'язково містить актуальне фото, офіційну інструкцію із застосування, відповідну  Державному реєстру лікарських засобів України , а також докладну інформацію, опис та характеристики товару, що дозволяють користувачам та медичним працівникам дізнатися всі необхідні дані про лікарський засіб або товар медичного призначення.

Вся інформація в каталозі відповідає офіційним джерелам та оновлюється відповідно до можливих змін у  Державному реєстру лікарських засобів України , з періодичністю не рідше одного разу на рік.

Проте ми не закликаємо відвідувачів сайту використовувати надані інструкції як посібник із самолікування. Пам'ятайте, що призначати лікування, дозування та спосіб приймання препарату може лише ваш лікар.

Реклама

В електронній медичній інформаційній системі apteka24.ua може розміщуватися реклама та спонсорований контент. Однак ми абсолютно впевнені у своїй редакційній автономії і ніколи не дозволяємо спонсорам впливати на створюваний нами контент та послуги.

У нас є особливі правила з реклами та спонсорства, яким ми слідуємо, щоб реклама ніколи не заважала редакційній чесності та надійності.

Вся реклама, розміщена в електронній медичній інформаційній системі apteka24.ua, відповідає принципу корисності та обґрунтованості. Ми самі вибираємо рекламу, не дозволяємо нам нав'язувати думку рекламодавця і ніколи не станемо рекламувати те, що може потенційно нашкодити, є невиправдано дорогим або не несе доказової користі. Ми чітко розрізняємо контент, що спонсорується і не спонсорований, і не допускаємо перетину одного з іншим.

Джерела фінансування

Ми отримуємо фінансування від реклами та спонсорованого контенту, а також від здійснення замовлень та бронювання лікарських засобів та товарів медичного призначення у нашій електронній медичній інформаційній системі. У деяких інформаційних статтях блогу також можуть розміщуватись посилання на товари, розміщені на нашому сайті. При переході користувача за такими посиланнями та при замовленні такого препарату ми можемо отримувати прибуток.

Реальність така, що фінансування цими способами дозволяє нам покривати більшу кількість витрат на створення якісного контенту та надавати більш ефективний сервіс обслуговування клієнтів електронній медичній інформаційній системі apteka24.ua.

Конфлікт інтересів

Вся інформація, що є описом лікарських препаратів, дієтичних добавок та товарів медичного призначення розміщена відповідно до офіційних інструкцій з  Державного реєстру лікарських засобів України , а також виходячи з перевірених джерел медичної інформації.

Статті блогу представлені відповідно до офіційних даних вітчизняних та зарубіжних інформаційних джерел, які вказуються у тексті. Статті медичної тематики, що містять узагальнену інформацію про захворювання, стани, лікування, підготовлені редакцією електронної медичної інформаційної системи apteka24.ua.

Всі матеріали на сайті розміщуються відповідно до високих етичних принципів МІС apteka24.ua і не схильні до впливу спонсорів або інших третіх осіб.

Проте конфлікт інтересів може полягати в тому, що деякі фахівці (фармацевти та лікарі), що входять до складу  команди медичних експертів, є співробітниками МІС apteka24.ua і отримують грошову винагороду за свою роботу, що може позначатися на їхньому позиціонуванні та подачі інформації у контенті сайту.

apteka24.ua не несе відповідальності за особисту думку та позиціонування кожного спеціаліста, проте намагається мінімізувати свідомо неправдоподібну або не корисну інформацію для відвідувачів сайту, відмовляючись від публікацій подібних статей.

Контент, що публікується, повинен бути корисним для здоров'я та благополуччя читачів і не завдавати шкоди їх фізичному та ментальному здоров'ю.

Лікарі та інші фахівці з галузі здоров'я та благополуччя співпрацюють з електронною медичною інформаційною системою apteka24.ua на благодійних засадах та не отримують за свою діяльність фінансову винагороду, що не виключає, але значно знижує конфлікт інтересів.