0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Наша місія

Оновлено
Ми прагнемо надати клієнтам сервіс та знання, необхідні для більш ефективного управління своїм власним здоров'ям, а також забезпечити безпеку лікування, допомагаючи пацієнтам скоротити кількість помилок при прийомі ліків.

Чому наш шлях такий?

Кількість лікарських помилок і помилок самолікування, на нашу думку, досягає критичної межі. Ще більше нас пригнічує те, що ніхто не намагається виправити цю ситуацію. Як не сумно це визнавати, але аптечний бізнес, як і будь-який інший бізнес, здебільшого орієнтований на отримання прибутку. Але для нас дуже важливо, щоб ми приносили користь, а наш ресурс допомагав людям не тільки знайти відповіді на всі їхні запитання про здоров'я, а й допомагав наблизитися до свідомості у всьому, що стосується здоров'я, самопочуття, медицини та застосування лікарських засобів.

Тому ми бачимо своєю місією допомогти людям досягти свідомості і освіченості в сфері медицини і здоров'я. Для реалізації цієї місії ми надаємо такий сервіс і такі знання, які дозволяють людям дізнатися більше про свій організм, про фізіологічні і психічні процеси, про взаємодію ліків, про їх побічні ефекти і причини, чому вони можуть бути ефективні, щоб кожна людина могла прийняти усвідомлене рішення щодо свого здоров'я.

Як ми досягаємо своєї мети?

Конкретним способом вирішення цих завдань являється наш блог про здоров'я, в якому ми висвітлюємо в статтях найактуальніші питання, докладно, і, головне, доступно, розповідаємо про те, що відбувається з людським організмом, і, звичайно, даємо зрозуміти кожному читачеві, що наша інформація може принести спокій і розуміння, але, звичайно, не може замінити консультацію, тому що тільки лікар може поставити правильний діагноз

Ми скрупульозно підходимо до заповнення інструкцій і описів препаратів, подаємо інформацію дуже докладно і доступно для широких мас населення, щоб кожна людина могла зрозуміти складні медичні терміни і розібратися в питаннях медицини. Саме це допомагає нашим відвідувачам приймати усвідомлені рішення при лікуванні і купівлі ліків.

Реалізуючи свідомий підхід до медицини і здоров'ю, ми надаємо нашим клієнтам можливість купувати тільки ліцензовані препарати і товари медичного призначення, займаємося просвітницькою діяльністю, попереджаємо про побічні ефекти, про можливість передозування і взаємодію лікарських засобів, закликаємо не займатися самолікуванням і надаємо інформацію з питань здоров'я, яка обов'язково проходить перевірку не тільки нашою редакцією, а й командою медичних експертів, в яку входять висококваліфіковані лікарі з багаторічним практичним досвідом і які щиро відстоюють інтереси пацієнтів.