www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Пумпан 20 мл капли

Loading...
  Купить Пумпан 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Пумпан 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Пумпан 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
75.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Пумпан 20 мл капли

Показания

 • Нейроциркуляторная дистония; 

 • в комплексном лечении хронической ишемической болезни сердца, артериальной гипертензии, дистрофических изменений миокарда, нарушений сердечного ритма, сердечной недостаточности. 

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к действующим веществам, к растениям семейства сложноцветных (таких как ромашка, календула, хризантема) или к вспомогательному веществу препарата.


*****************


Показання

 • Нейроциркуляторна дистонія; 

 • у комплексному лікуванні хронічної ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, дистрофічних змін міокарда, порушень серцевого ритму, серцевої недостатності. 

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до діючих речовин, до рослин родини складноцвітих (таких як ромашка, календула, хризантема) або до допоміжної речовини препарату.Цена Пумпан 20 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Пумпан 20 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Пумпан 20 мл капли Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПУМПАН®

Склад лікарського засобу: 

діючі речовини: 100 мл препарату містить Crataegus D1 20 мл, Arnica D6 10 мл, Kalium carbonicum D6 10 мл, Digitalis D12 10 мл, Convallaria D12 10 мл;

допоміжні речовини: етанол  43 % (м/м).

1 мл розчину містить 25 крапель.

Лікарська форма.  Краплі оральні.

Прозора від жовтуватого до червонувато-жовтого кольору рідина.

Назва і місцезнаходження виробника. 

Ріхард Біттнер АГ.

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний засіб.

Препарат виявляє антиангінальний, метаболічний, кардіотонічний та антигіпертензивний ефекти. Зменшує адренергічну імпульсацію, чинить антиаритмічну, м’яку діуретичну, антиоксидантну та кардіопротекторну дії. Покращує показники ліпідного обміну (рівень холестерину,                          β-ліпопротеїдів) без додаткового застосування гіполіпідемічних препаратів. Покращує реологічні властивості крові, сприяє зниженню коагуляційного потенціалу плазми та нормалізації рівня фібриногену та протромбінового індексу. Препарат покращує кровообіг, обмінні процеси та живлення серцевого м’яза, підвищує ефективність та економічність роботи серця, сприяє покращенню скорочувальної та насосної функції міокарда, сприяє нормалізації підвищеного артеріального тиску, зміцнює стінки судин і чинить антисклеротичну дію. Пумпан® підвищує толерантність до фізичного навантаження внаслідок більш економічної роботи серця та підвищення внутрішньокоронарного резерву.

У комплексному лікуванні Пумпан® знижує частоту та інтенсивність нападів стенокардії, зміцнює серцево-судинну систему, підвищує стійкість серця до фізичного та психоемоційного навантаження, запобігає подальшому розвитку та загостренням хвороби серця. Завдяки комплексній дії включення Пумпану® у базисну серцево-судинну терапію зменшує потребу та дозволяє скоротити прийом або дози інших серцево-судинних препаратів (нітратів, β-блокаторів, антагоністів кальцію тощо). У пацієнтів з нестабільною стенокардією, у тому числі рефрактерною до базисної терапії, включення Пумпану® у комплексне лікування дозволяє досягнути стабілізації стану хворого.

Покращує адаптаційні можливості осіб із серцево-судинними захворюваннями.

Показання для застосування.

Нейроциркуляторна дистонія, у комплексному лікуванні хронічної ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, дистрофічних змін міокарда, порушень серцевого ритму, серцевої недостатності. 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

На початку лікування препаратом можуть з’явитися прояви незначного посилення симптомів захворювання, що не потребують відміни препарату.

Оскільки ПумпанÒ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

При аритміях не слід приймати препарат без консультації з лікарем, оскільки ПумпанÒ може зменшувати ектопічну активність серця (суправентрикулярна та шлуночкова екстрасистоли), а у деяких пацієнтів інколи можуть відзначатися збільшення суправентрикулярних та шлуночкових екстрасистол.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Інформація щодо можливого ризику для плода та дитини від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер відсутня. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенціальний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними або механічними засобами.

Діти.

Препарат призначають дітям від 5 років.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти від 12 років: 10 крапель препарату в чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води;

діти 5-12 років: 5-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;

приймати 3 рази на добу за 30 хвилин до або через 1 годину після вживання їжі.

На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого застосовувати 3 рази на добу.

Для досягнення максимального ефекту рекомендується приймати ПумпанÒ у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди), потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

 

Тривалість курсу лікування – 2-3 місяці. При стабілізації стану можливий перехід на 1-2 разовий підтримуючий прийом.

Передозування.

Компоненти препарату знаходяться у дуже високих розведеннях, тому ніяких токсичних або небажаних ефектів не повинно спостерігатися у випадку передозування.

Випадків передозування не було зареєстровано.

Побічні ефекти.

У поодиноких випадках в осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.

Взаємодія з лікарськими засобами та інші види взаємодій.

 Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

При одночасному застосуванні препарату Пумпан® з іншими серцево-судинними лікарськими засобами прийом або доза препаратів базисної терапії може бути зменшена, але тільки під наглядом лікаря. Рекомендовано дотримуватись 20-хвилинної перерви між прийомом лікарських засобів.

Термін придатності. 5 років.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 20 або 50 або 100 мл у флаконах-крапельницях зі темного скла, у  картонній упаковці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Пумпан 20 мл капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Мария Ивановна 09.09.2016 Очень довольна осталась обслуживанием аптекой 24,врач мне выписал Пумпан т.к заказала в аптеки 24 и в этот же день мне его привезли привезли дмой.
 • Olga 26.07.2016 Привет!Хочу написать положительный отзыв о препарате Пумпан!Страдала на высокое давлени посоветовали капли Пумпан,пропила курсом эти капельки,давление нормализовалось!Заказывала в аптеке доставили очень быстро!Я довольна.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Пумпан 20 мл капли Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Пумпан 20 мл капли Характеристики

Лікарська форма Краплі оральні по 20 мл, або по 50 мл, або по 100 мл у у флаконах-крапельницях; по 1 флакону у картонній упаковці
Виробник Ріхард Біттнер АГ, Австрія
Вік від 12 років
Показання Нейроциркуляторна дистонія; у комплексному лікуванні хронічної ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, дистрофічних змін міокарда, порушень серцевого ритму, серцевої недостатності.
Протипоказання Підвищена чутливість до діючих речовин, до рослин родини складноцвітих (таких як ромашка, календула, хризантема) або до допоміжної речовини препарату
Склад діючі речовини: 100 мл препарату містить: Crataegus D1 20 мл, Arnica D6 10 мл, Kalium carbonicum D6 10 мл, Digitalis D12 10 мл, Convallaria D12 10 мл; допоміжна речовина: етанол 43 % (м/м). 1 мл розчину містить 25 крапель.
Термін придатності 5 років
Українська назва ПУМПАН®
Упаковка у флаконах-крапельницях
Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний засіб.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги