0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Тонгінал краплі оральні, 20 мл

Код товару:Код:  092.0027
Фотография пользователя
Елена
Прописали дочке так как у неё из-за скачка роста, не успевали развиваться и сосуды, и из-за этого ей невропатолог и назначил принимать эти капли. Помогли они или нет, понятия не имею)) но то что не навредили, это точно. Побочных эффектов дочка не наблюдала. Пила его вместе с другими препаратами в комплексе.
Чи є відгук корисним
м
мария
приписали препарат понравилось то что нет побочных действий и гомеопатия намного качественней и лучше обычных препаратов
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Тонгінал краплі оральні, 20 мл
Тонгінал краплі оральні, 20 мл
303,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 303.8
Продавець: Аптека24
ціна: 305.1