0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Кратал таблетки, 20 шт.

Код товару:Код:  098.0076
Анонимный отзыв
Файний засіб, дійсно покращує настрій, як в рекламі кажуть. Але, є й нюанси, про які всі чомусь мовчать – особисто в мене цей засіб викликає спонтанну ерекцію.
Чи є відгук корисним
С
Светлана
Нравится натуральный состав этих таблеток.
Чи є відгук корисним
Ю
Юлия
Нравится натуральный состав - боярышник и пустырник. Плюс таурин - мне сказали, что полезен для сосудов.
Чи є відгук корисним
В
Валерия
В последнее время из-за стрессов на работе стало покалывать сердце. Кратал купила по рекомендации врача. Понравилось, что на растительной основе. Принимаю около 2х недель. Стала меньше нервничать на работе, лучше себя чувствую.
Чи є відгук корисним
D
Daria
Хороший натуральный препарат. Как и все натуральное, действие проявляется не сразу и пить его нужно чуть дольше. Но оно того стоит. При недостатки таурина органы не могут полноценно работать, это и регулировка сахара. Боярышник всегда был полезен для сердца. Единственное, что меня смущает, это сонливость, которую может вызывать препарат. Не все могут отказаться от машины.
Чи є відгук корисним
И
Ирина Борисовна
Нравиться то что препарат натуральній . так и хотела моя мама
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Кратал таблетки, 20 шт.
Кратал таблетки, 20 шт.
117,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 126.5
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 117.7