Бесплатная доставка заказов с товарами Джонсон и Джонсон Украина

Филап 50 мг №4 таблетки

Код товара:Код:  348.0076
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Есть в наличии
99,8грн
Продавец товара: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Филап 50 мг №4 таблетки

Основные

Действующее веществосилденафил
Торговое названиеФакел
ПроизводительСан Фармасьютикал Індастріз Лімітед.
Фармакологическая группаЗасоби, що застосовуються при еректильній дисфункції. Силденафіл
Форма выпускаТаблетки
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Кол-во в упаковке4
Код Морион171158
УпаковкаПо 50 мг: по 1 або по 4 таблетки, вкритих оболонкою, у блістерній упаковці, по 1 блістеру в картонній коробці; по 100 мг: по 1 таблетці, вкритій оболонкою, у блістерній упаковці, по 1 блістеру в картонній коробці.
Составдіюча речовина: sildenafilum; 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить силденафілу цитрат, що еквівалентно силденафілу 50 мг або 100 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; кальцію гідрофосфат безводний; натрію кроскармелоза; магнію стеарат; плівкове покриття: опадрай червоний 06В 55000: (гіпромелоза, понсо 4R (Е 124), макрогол 400, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), індигокармін (Е 132)).
ПоказанияЛікування чоловіків з еректильною дисфункцією, що проявляється нездатністю досягати або зберігати ерекцію статевого члена, достатню для успішного статевого акту. Для ефективності Філапу необхідна сексуальна стимуляція.
ПротивопоказанияГіперчутливість до силденафілу чи до будь-якого з допоміжних речовин препарату. На основі відомого впливу препарату на метаболічний шлях оксиду азоту/циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ) доведено, що силденафіл потенціює гіпотензивний ефект нітратів, тому його одночасний прийом з донаторами оксиду азоту (такими як амілнітрит) або нітратами у будь-якій формі протипоказаний. Засоби для лікування еректильної дисфункції, включаючи силденафіл, не слід застосовувати чоловікам, для яких сексуальна активність небажана (наприклад пацієнтам з тяжкими серцево-судинними захворюваннями, такими як нестабільна стенокардія або тяжка серцева недостатність). Силденафілу цитрат протипоказаний пацієнтам, які втратили зір на одне око внаслідок неартериїтної передньої ішемічної офтальмонейропатії (НПІОН), незалежно від того, були такі епізоди пов’язані з попереднім застосуванням інгібіторів ФДЕ5 чи ні. Безпека силденафілу не вивчалась у нижчезазначених підгрупах пацієнтів, тому його застосування протипоказане: при тяжкому порушенні функції печінки, артеріальній гіпотензії (артеріальний тиск < 90/50 мм рт. ст.), нещодавно перенесених інфарктах міокарда та відомих спадкових дегенеративних захворюваннях сітківки, таких як пігментний ретиніт (менша частина таких пацієнтів мають генетичний дефект фосфодіестерази сітківки).
Код АТС/ATXG04B E03
Дозировка50 мг

Оставить отзыв

bonus icon+30 бонусов за отзыв
Поставьте оценку

Филап 50 мг №4 таблетки - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций.

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Филап 50 мг №4 таблетки актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Филап 50 мг №4 таблетки с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Ревацио 20 мг №90 таблетки
15 901,6грн
Есть в наличии
Эротон 100 мг N4 таблетки
309,5грн
Есть в наличии
Эротон 100 мг N2 таблетки
209,2грн
Есть в наличии
Эротон 100 мг N1 таблетки
109,6грн
Есть в наличии
Супервига-50 50 мг N4
226,4грн
Есть в наличии
Виагра 50мг N4 таблетки
622,8грн
Есть в наличии