0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Еротон таблетки по 50 мг, 1 шт. + Еротон таблетки по 50 мг, 1 шт.

Код товару:Код:  057.0159
Д
Дима
Всегда думал, что препараты для потенции, только для усиления эрекции. а оказалось нет. Долго я страдал от ранней эякуляции ( в народе говорят - скорострел), даже отношения из-за этого прекращались (ну я думаю, что из-за этого). Доктор порекомендовал эротон и минимальную дозу, эффект - вау. Главное, что препарат не вызывает привыкания, то есть начав его пить не стоит переживать. что уже не спрыгнешь. Я пил его курсом, но он меня реально спас. Рекомендую.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Еротон таблетки по 50 мг, 1 шт. + Еротон таблетки по 50 мг, 1 шт.
Еротон таблетки по 50 мг, 1 шт. + Еротон таблетки по 50 мг, 1 шт.
140,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 162.9
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 140.1