0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Конегра Делюкс таблетки для потенції 100 мг №4

Код товару:Код:  1538007
Анонимный отзыв
Конегра и Потенциале должны бороться в грязи за право называться самым бесполезным препаратом от ЭД с самым нелепым названием. В упорном 12-раундном поединке все же победит Конегра )))
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Конегра - это не значит, что у вас будет как у коня или как у чернокожего ) Скорее, вы будете бодры духом, но с висюлькой, что может породить лишь ненужную фрустрацию в пристутствии дамы(кавалера, в зависимости от предпочтений).
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Є аналоги, що працюють краще і без негативних наслідків. Не виключаю, що є індивідуальна непереносимість на якийсь компонент саме цього препарату,
Чи є відгук корисним
А
Антон
Рекомендую.Дуже якiсний препарат(100%). Максимальна доза на добу 100мг. Виробник:Грецiя.
Чи є відгук корисним
д
дмитро
🤘
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Конегра Делюкс таблетки для потенції 100 мг №4
Конегра Делюкс таблетки для потенції 100 мг №4
566,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 566.2
Продавець: Аптека24
ціна: 672.1