0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Жанін таблетки для контрацепції, 21 шт.

Код товару:Код:  460.0057
5
4 відгука
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
1 відгук
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Здравствуй девочки. Мне мой гинеколог посоветовала пить таблетки жанин для того чтобы просто предохраняться от беременности. Спустя 8 месяцев после родов а я решила их купить. И уже через 5 дней после приема я начала ощущать максимальную сухость ТАМ и действительно угасало желание заниматься любовью... Но плюс в том, что от беременности он жащищает, да. Поэтому я допила пластинку, сделала 7 дней перерыва и перешла на Линдинет 20 - это оочень хорошие таблетки, никакой сухости и желание заниматься любовью удвоилось..!))))
Чи є відгук корисним
Н
Наталия
Пока лучше из ОК ничего не придумали. Раз в несколько лет, а лучше каждый год, рекомендовано сдавать д-димер (густота крови, связано с риском образования тромбозов). И, если д-димер ок, и вам его назначает гинеколог, спокойно пейте дальше 😊
Чи є відгук корисним
В
Валентина
Вчасно професiйно
Чи є відгук корисним
Н
Надежда
Принимала по назначению врача. Побочных эффектов не было, вес не набирался. Переносимость хорошая.
Чи є відгук корисним
А
Альбина
Гинеколог прописал этот препарат три года назад, за все это время ни одного плохо отзыва от препарата оставить не могу! Вес не набираю. Цена подходит! Всегда заказываю у вас в аптеке, спасибо за быструю доставку и приятных курьеров)
Чи є відгук корисним
Р
Римма
я пью жанин по назначению гинеколога-эндокринолога, после всех анализов. Не поправляюсь, ну может за зиму пару кило набрала, но не от него точно, а от своей любви к сладкому.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Жанін таблетки для контрацепції, 21 шт.
Жанін таблетки для контрацепції, 21 шт.
Есть в наличии
298грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview