0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Пігулки Туліп 10 мг N30

Код товару:Код:  225.0343
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Пігулки Туліп 10 мг N30

Основні

Виробник
Лек Фармацевтична компанія д.д., Словенія
Код Моріон
118148
Кількість в упаковці
30
Фармакологічна група
Препарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази.
Код АТС/ATX
C10A A05
Міжнародна назва
Atorvastatin
Лікарська форма
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг № 30 (10х3) у блістерах
Упаковка
блістер
Склад
діюча речовина: atorvastatin; 1 таблетка містить аторвастатину 10 мг або 20 мг, або 40 мг у формі кальцієвої солі; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза, полісорбат 80, магнію оксид важкий, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат; оболонка: для таблеток по 10 мг – гіпромелоза, гідроксипропілцелюлоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол 6000), тальк; для таблеток по 20 мг та по 40 мг – гіпромелоза, гідроксипропілцелюлоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол 6000), заліза оксид (Е 172), тальк.
Показання
Гіперхолестеринемія. Як доповнення до дієти для зниження рівня загального холестерину, холестерину ліпопротеїнів низької щільності (ХС ЛПНЩ), аполіпопротеїну Б та тригліцеридів у хворих: – з первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготна спадкова та неспадкова гіперхолестеринемія); – комбінованою (змішаною) гіперліпідемією (тип IIа та IIb за класифікацією Фредриксона); – підвищеним рівнем тригліцеридів у сироватці крові (IV тип за класифікацією Фредриксона); – з дисбеталіпопротеїнемією (ІІІ тип за класифікацією Фредриксона) у випадках, коли дієта не забезпечує належного ефекту. Для зниження рівня загального холестерину та ХС ЛПНЩ у хворих з гомозиготною спадковою гіперхолестеринемією, коли дієта й інші немедикаментозні засоби не забезпечують належного ефекту. Профілактика серцево-судинних захворювань. Пацієнтам з наявністю або відсутністю дисліпідемії без клінічних проявів серцево-судинних захворювань, які мають кілька факторів ризику їх виникнення, наприклад, куріння, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, низький рівень холестерину ліпопротеїнів високої щільності (ХС ЛПВЩ) або наявність у сімейному анамнезі інформації про захворювання на серцево-судинні хвороби у молодому віці з метою: – зниження ризику летальних проявів ішемічної хвороби серця і нелетального інфаркту міокарда; – зниження ризику виникнення інсульту; – зниження ризику виникнення стенокардії і необхідності виконання процедур реваскуляризації міокарда. У пацієнтів з клінічними симптомами коронарних захворювань аторвастатин показаний для: - зниження ризику розвитку нелетального інфаркту міокарда; - зниження ризику розвитку летального та нелетального інсульту; - зниження ризику при проведенні процедур реваскуляризації; - зниження ризику госпіталізації з приводу застійної серцевої недостатності; - зниження ризику виникнення стенокардії. Гетерозиготна спадкова гіперхолестеринемія у педіатричній практиці. Аторваститин призначати як доповнення до дієти для зниження рівня загального холестерину, ХС ЛПНЩ та аполіпопротеїну Б у хлопчиків і дівчаток віком від 10 до 17 років у постменархіальний період із гетерозиготною спадковою гіперхолестеринемією, навіть за умови дотримання адекватної дієти, якщо: – рівень ХС ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл; – рівень ХС ЛПНЩ залишається ? 160 мг/дл та у сімейному анамнезі наявні серцево-судинні захворювання у молодому віці або хворі діти мають два чи більше інших факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань.
Протипокази
Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Захворювання печінки у гострій фазі, підвищення рівнів трансаміназ у сироватці крові невідомого ґенезу, що втричі перевищує норму. Міопатія. Препарат протипоказаний вагітним та жінкам, які годують груддю. Препарат протипоказаний жінкам репродуктивного віку, які не застосовують ефективних методів контрацепції. Може бути призначений жінкам репродуктивного віку лише тоді, коли можливість завагітніти малоймовірна і пацієнтка проінформована про потенційні небажані наслідки для плода.
Форма випуску
Таблетки

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Пігулки Туліп 10 мг N30 - Інструкція для застосування

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Пігулки Туліп 10 мг N30 актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Пігулки Туліп 10 мг N30 з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити