0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест струменевий Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів для визначення вагітності, 1 шт.

Код товару:Код:  5188005
Виробник: Schonen
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Тест струменевий Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів для визначення вагітності, 1 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
7640158260586
Країна виробник
Китай
Виробник
Blue Cross
Оригінальний препарат
Так
Імпортний
Так
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Кількість в упаковці
1
Упаковка
По 1 тесту в упаковке
Термін придатності
3 роки
Код Моріон
170612

Відгуки покупців 2

А
Аптека24
Елена, сейчас нет точной информации о том когда будет привоз. Дополнительно можете звонить периодически в колл центр и менеджер Вас проинформирует о наличии.
Чи є відгук корисним
Е
Елена
А когда планируется привоз тестов?
Чи є відгук корисним

Тест струменевий Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів для визначення вагітності, 1 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Тест струменевий Test for Best Аурум - це виконуваний самостійно однокроковий імунохроматографічним аналіз, розроблений для кількісного визначення людського хоріонічного гонадотропіну (ХГЛ) в сечі з метою виявлення вагітності в терміни 7-11 днів після зачаття.

Особливості застосування

Алкоголь може впливати на результати тестування, тому не рекомендується проводити тестування після прийому спиртного.

На самих ранніх стадіях вагітності, коли концентрація ХГЛ ще низька, тестування може давати негативний результат. У цьому випадку необхідно провести повторне тестування через 48 годин або скористатися тест-смужкою для визначення вагітності на ранніх термінах.

Зміст ХГЛ може залишатися на обнаружіми рівні ще кілька тижнів після нормальних пологів, кесаревого розтину, спонтанних і хірургічних абортів.

Після проведення тестування для постановки остаточного діагнозу слід проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та дози

Визначення дати тестування. Тест може бути використаний на 7-11 день після передбачуваної дати зачаття або з першого дня затримки менструації. У більшості випадків в цей день тест дає правильний результат. У разі отримання негативного результату тоді, коли очікується вагітність, рекомендується повторити тест через кілька днів, тому що концентрація ХГЧ може відрізнятися у різних жінок, або дата останньої менструації може бути визначена помилково.

Відбір проби сечі. Пробу сечі слід відбирати в суху і чисту посуд. Краща свіжа ранкова сеча, оскільки в ній найбільша концентрація ХГЛ. Однак можна тестувати проби сечі, взяті в будь-який час доби. Якщо відбір сечі неможливо здійснити негайно, її можна підготувати заздалегідь і зберігати при температурі 2-8 °C протягом 72 годин перед тестуванням. Якщо в сечі містяться видимі домішки, то перед тестуванням необхідно дати їй відстоятися до досягнення прозорості.

Процедура проведення тесту

  1. Конверт із струменевим тестом і пробу сечі слід довести до кімнатної температури (якщо було тривале температурний вплив). Починаючи тестування, слід розрізати конверт з фольги по зазначеній лінії, і вийняти тест-смужку з конверта.
  2. Занурити смужку в сечу, направивши стрілку на тест-смужці вниз. Чи не занурювати нижче позначки. Через 5 секунд вийняти тест-смужку і покласти її на плоску, чисту, суху, що не поглинає вологу поверхню.
  3. Почекати до появи кольорових ліній. Залежно від концентрації ХГЛ в сечі позитивний результат може бути видно вже через 40 секунд. Однак для підтвердження негативного результату для завершення всіх реакцій необхідно 5 хвилин. Тому остаточний результат можна вважати дей ствительность через 5 хвилин.
  4. Результат, отриманий після 30 хвилин, слід вважати недійсним.

Інтерпретація результатів

Позитивний результат. Видно дві кольорові лінії - одна в контрольній (С), а інша - в тестовій ділянці (Т). Це свідчить про настання вагітності. Інтенсивність забарвлення тестовій ділянці може змінюватися в різні періоди вагітності.

Негативний результат. У контрольній ділянці (С) з'явилася одна кольорова лінія і немає кольорової лінії на тестовій ділянці (Т). Це вказує на відсутність (не настання вагітності).

Недійсний результат. Відсутні видимі лінії взагалі, або в тестовій ділянці видно тільки одна лінія. В цьому випадку для підтвердження або спростування отриманого результату процедуру слід повторити з іншого тест-смужкою.

Термін придатності

3 роки з моменту виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 4 °С до 30 °C в оригінальній упаковці в сухому, недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Упаковка

По 1 тесту в упаковці.

Виробник

Blue Cross, Китай.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Тест струменевий Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів для визначення вагітності, 1 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Тест струменевий Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів для визначення вагітності, 1 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити