0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тести для визначення вагітності

Знайдено 57 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Тест на вагітність — швидкий і простий спосіб дізнатися про майбутній поповнення в родині. Він обчислює рівень хоріонічного гонадотропіну в сечі і визначає наявність вагітності в домашніх умовах навіть в перший день затримки менструації.

Різновиди тестів

В аптеці сьогодні можна знайти різні види тестів на вагітність:

  • тест смужки;
  • планшетні;
  • цифрові;
  • струменеві.

Всі вони мають однаковий принцип роботи. Головна відмінність полягає в реактивах, які застосовуються в якості реагентів в кожному з них.

Тест-смужки — дешевий варіант. Реагенти в тест-смужках, нанесені на стріп-тест, дозволяють виявити вагітність вже в перший день затримки місячних.

Планшетний тест коштує дорожче. Такі тести вважаються більш чутливими і показують термін вагітності вже на 2-3 день затримки менструації. Тестова смужка в такому тесті знаходиться в пластмасовому планшеті. У комплект до тесту входить піпетка для забору сечі.

Цифровий тест визначення вагітності — найточніший. Вартість такого тесту виправдана його зручністю, надійністю і простотою у використанні. Активується такий тест автоматично після вбирання достатньої кількості сечі. Потім на екрані з'являється зображення пісочного годинника, а через 2-3 хвилини замість пісочного годинника з'являється результат. Якщо на екрані з'явиться "+" — отже ви вагітні, "-" — не вагітні. Перевага цифрового тесту перед дешевими тест-смужками полягає в тому, що на ранньому терміні вагітності ви можете просто не помітити "бляклу" другу смужку, а цифровий тест покаже вам відразу позитивний або негативний результат.

Струменевий тест — оптимальне рішення для зайнятих дівчат. З таким тестом вам не доведеться шукати ємність для забору сечі. Досить підставити тест під струмінь сечі і через 2-3 хвилини оцінити результат.

Коли потрібно проводити тест на вагітність?

Сучасні тести показують точні результати вже на 1-2 день затримки.

Коли краще робити тест на вагітність? Струменевий і електронний тест можна проводити в будь-який час доби, а простий і планшетний — бажано вранці.

Зверніть увагу!

Небажано проводити тест за 3-4 дні до затримки місячних. Рання діагностика не покаже вам достовірний результат, навіть якщо ви вагітні! Тести для вагітності не багаторазові і призначені для одноразового застосування.

 

Ціни на Тести для визначення вагітності

Тести для визначення вагітностіЦіна
Тест-смужка FAMILY для визначення вагітності, 1 шт.
6,8грн
Тест-смужка для визначення вагітності ультрачутлива Dr.Marta, 1 шт.
41,2грн
Тест на вагітність Evitest One смужка, 1 шт.
55,3грн
Тест на вагітність Evitest Plus смужка, 2 шт.
95,3грн
Тест-смужка для визначення вагітності ультрачутлива Dr.Marta, 2 шт.
68,3грн