0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест для визначення овуляції Solo mini, 5 шт. + Ультрачутливий тест для визначення вагітності ULTRA, 1 шт.

Код товару:Код:  707005
Виробник: Longevita
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Тест для визначення овуляції Solo mini, 5 шт. + Ультрачутливий тест для визначення вагітності ULTRA, 1 шт.

Основні

GTIN
4820235550332
Країна виробник
Китай
Виробник
Hangzhou Pharm
Імпортний
Так
Код Моріон
85134
Кількість в упаковці
5
Упаковка
5 тестов на овуляцию и 1 тест на беременность в картонной упаковке

Відгуки покупців 1

Е
Екатерина
Приятный менеджер. Быстрая доставка. Всё прекрасно. Рекомендую!
Чи є відгук корисним

Тест для визначення овуляції Solo mini, 5 шт. + Ультрачутливий тест для визначення вагітності ULTRA, 1 шт. - Інструкція для застосування

Тест для визначення овуляції

Solo Тест-смужка на овуляцію - це тест для якісного визначення сплеску лютеїнізуючого гормону в сечі. Метою тестування є виявлення овуляції. Процедуру можна проводити в домашніх умовах. Це швидкий однокроковий імунохроматографічних аналіз. Тест-смужку слід довести до кімнатної температури і занурити в зразок сечі до позначки MAX на 10-15 секунд. Після цього смужку залишають на 5 хвилин на сухій горизонтальній поверхні і візуально оцінюють результат. У контрольній зоні тесту кольорова смужка з'являється завжди і свідчить про валідності експрес-тесту і належному проведенні аналізу. Якщо в тестовій зоні з'являється чітка забарвлена ​​смужка (така ж яскрава, як тестова смужка або ще яскравіше), то результат тесту може бути інтерпретований як позитивний.

У разі негативного результату кольорова смужка в тестовій зоні не з'являється взагалі (тобто тільки одна смужка в контрольній зоні) або вона світліше, ніж смужка в контрольній зоні.

Відкриту тест-смужку слід використовувати протягом години. Важливим елементом є прочитати інструкцію і правильно покроково проводити аналіз, враховуючи всі деталі і особливості процедури.

 

Тест для визначення вагітності

Ультрачутливий тест на вагітність (смужка) є швидким імунохроматографічним аналізом для качественнний визначення ХГ в сечі з метою ранньої діагностики вагітності.

Чутливість тесту 10 ММО/мл.

Предостерженія:

  • Використовувати тільки для in vitro діагностики.
  • Не застосовувати препарат після закінчення терміну дії.
  • Тест-смужка повинна знаходитися в запаяному пакеті до моменту використання.
  • Не застосовувати препарат при пошкодженні цілісності упаковки.

Інструкція:

  1. Розкрийте запаяний пакет, дістаньте тест-смужку і використовуйте якомога швидше.
  2. У напрямку стрілок, вказаних на смужці, опестіте її вертикально в сечу на 10-15 секунд. Не занурюйте нижче максимальної позначки (Max) на смужці.
  3. Вийміть смужку і покладіть на рівну не вбирає вологу поверхню. Відзначте час і почекайте появи червоної лінії або ліній. Результат перевірте через 3 хвилини.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Тест для визначення овуляції Solo mini, 5 шт. + Ультрачутливий тест для визначення вагітності ULTRA, 1 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Тест для визначення овуляції Solo mini, 5 шт. + Ультрачутливий тест для визначення вагітності ULTRA, 1 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.