0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Тест на овуляцію Eviplan In-Time, 5 шт. + тест на вагітність Evitest, 1 шт.

Код товару:Код:  5061002
Анонимный отзыв
Все понравилось
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Тест очень удобно делать и всегда показывает точный результат. Для результата нужно всего несколько минут. Также, в упаковке есть и один тест на беременность. На коробке и на тест полосках есть инструкция, как пользоваться.
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Очень хороший и точный тест, всегда правильно определяет овуляцию. Понятная инструкция прилагается в коробке. Также, есть одна тест полоска на беременность.
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Тест очень удобный, далеть легко и просто, инструкция понятная. Результат показывает быстро и точно. Кроме тест полосок на овуляцию, в упаковке есть одни тест на беременность. Всегда есть в наличии.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Заказывала на сайте и забирала в аптеке! Все было отлично! Из колл-центра перезвонили и сообщили, что есть в наличии и когда будет в аптеке. Пришло на аптеку очень быстро. В аптеке сотрудники очень приятные, вежливые и доброжелательные. Мне очень комфортно делать заказы и получать товар в аптеке. Аптека в Кривом Роге.
Чи є відгук корисним
Н
Наталія
Дуже якісна та хороша річ у плануванні дитини)
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Тест на овуляцію Eviplan In-Time,  5 шт. + тест на вагітність Evitest, 1 шт.
Тест на овуляцію Eviplan In-Time, 5 шт. + тест на вагітність Evitest, 1 шт.
356,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 391.9
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 356.2