0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест-касета для визначення вагітності Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів, 1 шт.

Код товару:Код:  5188006
Виробник: Schonen
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Тест-касета для визначення вагітності Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів, 1 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4820099680589
Країна виробник
Китай
Виробник
Blue Cross
Оригінальний препарат
Ні
Імпортний
Так
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Код Моріон
170611
Кількість в упаковці
1
Термін придатності
3 роки
Упаковка
По 1 тесту в упаковке

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Тест-касета для визначення вагітності Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів, 1 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Тест струменевий Test for Best Сенсетів - це виконуваний самостійно однокроковий імунохроматографічнийй аналіз, розроблений для кількісного визначення людського хоріонічного гонадотропіну (ХГЛ) в сечі з метою виявлення вагітності в терміни 7-11 днів після зачаття.

Особливості застосування

Алкоголь може впливати на результати тестування, тому не рекомендується проводити тестування після прийому спиртного.

На самих ранніх стадіях вагітності, коли концентрація ХГЛ ще низька, тестування може давати негативний результат. У цьому випадку необхідно провести повторне тестування через 48 годин або скористатися тест-смужкою для визначення вагітності на ранніх термінах.

Зміст ХГЛ може залишатися на рівні ще кілька тижнів після нормальних пологів, кесаревого розтину, спонтанних і хірургічних абортів.

Після проведення тестування для постановки остаточного діагнозу слід проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та дози

Визначення дати тестування. Тест може бути використаний на 7-11 день після передбачуваної дати зачаття або з першого дня затримки менструації. У більшості випадків в цей день тест дає правильний результат. У разі отримання негативного результату тоді, коли очікується вагітність, рекомендується повторити тест через кілька днів, тому що концентрація ХГЧ може відрізнятися у різних жінок, або дата останньої менструації може бути визначена помилково.

Відбір проби сечі. Пробу сечі слід відбирати в суху і чисту посуд. Краща свіжа ранкова сеча, оскільки в ній найбільша концентрація ХГЛ. Однак можна тестувати проби сечі, взяті в будь-який час доби. Якщо відбір сечі неможливо здійснити негайно, її можна підготувати заздалегідь і зберігати при температурі 2-8 °C протягом 72 годин перед тестуванням. Якщо в сечі містяться видимі домішки, то перед тестуванням необхідно дати їй відстоятися до досягнення прозорості.

Процедура проведення тесту

  1. Конверт із струменевим тестом і пробу сечі слід довести до кімнатної температури (якщо було тривале температурний вплив). Починаючи тестування, слід розрізати конверт з фольги по зазначеній лінії, і вийняти тест-смужку з конверта.
  2. Занурити смужку в сечу, направивши стрілку на тест-смужці вниз. Чи не занурювати нижче позначки. Через 5 секунд вийняти тест-смужку і покласти її на плоску, чисту, суху, що не поглинає вологу поверхню.
  3. Почекати до появи кольорових ліній. Залежно від концентрації ХГЛ в сечі позитивний результат може бути видно вже через 40 секунд. Однак для підтвердження негативного результату для завершення всіх реакцій необхідно 5 хвилин. Тому остаточний результат можна вважати дей ствительность через 5 хвилин.
  4. Результат, отриманий після 30 хвилин, слід вважати недійсним.

Інтерпретація результатів

Позитивний результат. Видно дві кольорові лінії - одна в контрольній (С), а інша - в тестовій ділянці (Т). Це свідчить про настання вагітності. Інтенсивність забарвлення тестовій ділянці може змінюватися в різні періоди вагітності.

Негативний результат. У контрольній ділянці (С) з'явилася одна кольорова лінія і немає кольорової лінії на тестовій ділянці (Т). Це вказує на відсутність (не настання вагітності).

Недійсний результат. Відсутні видимі лінії взагалі, або в тестовій ділянці видно тільки одна лінія. В цьому випадку для підтвердження або спростування отриманого результату процедуру слід повторити з іншого тест-смужкою.

Термін придатності

3 роки з моменту виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати при температурі до 25 °C в оригінальній упаковці в сухому, недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Упаковка

По 1 тесту в упаковці.

Виробник

Blue Cross, Китай.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Тест-касета для визначення вагітності Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів, 1 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Тест-касета для визначення вагітності Test for Best (Тест фо Бест) Сенсетів, 1 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити