0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Симбіозис Бебікол краплі, дитяче функціональне харчування, флакон, 8 мл

Код товару:Код:  4469001
Виробник: Biocodex
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
421,4грн
iconКешбек8.42
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Симбіозис Бебікол краплі, дитяче функціональне харчування, флакон, 8 мл

Основні

Торгівельна назва
Симбіозис Бебікол
Страна производитель
Италия
Производитель
Пробиотикал С.п.А.
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Так
Способ введения
орально
Температура хранения
от 5°C до 25°C

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью

Відгуки покупців 1

bonus icon+30 бонусів за відгук
Ю
Юлия
отличное средство от спазма и колик у малышей. Перепробовали много различных средств, но это отлично подходит
Чи є відгук корисним

Симбіозис Бебікол краплі, дитяче функціональне харчування, флакон, 8 мл - Інструкція для застосування

Що таке кишкова мікробіота?

Кишкова мікробіота, яку раніше називали «кишковою флорою», – це мікробна популяція, присутня в нашій травній системі, яка переважно складається з бактерій. У дорослих кишкова мікробіота може містити до 1014 мікроорганізмів, що живуть у гармонії між собою, і ця кількість у десять разів перевищує загальну кількість клітин в організмі людини. На сьогодні встановлено, що кишкова мікробіота відіграє важливу роль у підтриманні здоров'я людині завдяки продукції поживних речовин, стимуляції розвитку імунної системи та створенню захисного бар´єру проти патогенів.

СІМБІОЗІС (SYMBIOSYS®) – це лінійка засобів, які містять ретельно відібрані та науково досліджені мікроорганізми.

У чому особливість СІМБІОЗІС Бебікол?

СІМБІОЗІС Бебікол містить бактеріальні штами Bifidobacterium breve BR03 та Bifidobacterium breve B632, вивчені у наукових дослідженнях.

Ці бактеріальні штами, зберігаються у міжнародних приватних колекціях зі статусом МДО (міжнародного депозитарного органу). Ці види бактерій наявні у списку кваліфікованої презумпції безпечності (Qualified Presumption of Safety, QPS), це свідчить про те, що Європейська установа із безпечності харчових продуктів (European Food Safety Authority, EFSA) визнає штами бактерій, що входять до складу Бебікол безпечними.

Ці відібрані бактерії захищені від впливу шлункової кислоти та деяких факторів зовнішнього середовища завдяки запатентованому методу мікрокапсуляції.

В дитячому віці найбільш розповсюдженими представниками мікрофлори кишечника є біфідобактерії, особливо у дітей на грудному вигодовуванні.

Кишкові коліки новонароджених здебільшого проявляються неконтрольованим плачем, який спостерігається у дітей грудного та раннього віку без будь-яких очевидних причин.

В наукових дослідженнях було відмічено, що у дітей з кишковими коліками досить часто спостерігається зниження кількості біфідобактерій у кишечнику і збільшення газоутворюючих бактерій. Тому порушення кишкової мікробіоти розглядають як можливу причину, яка призводить до підвищеного газоутворення та виникнення кишкових кольок у немовлят. Біфідобактерії Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632 мають властивість пригнічувати зростання патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, зокрема кишкової палички, сальмонел, клостридій та ін. за рахунок продукції бактеріоцинів та органічних кислот. Що, в свою чергу, сприяє підтриманню популяції біфідобактерій і відновленню нормальної мікрофлори, зменшенню газоутворення і запобіганню розвитку кишкових кольок, зменшенню тривалості плачу у немовлят.

П'ять крапель СІМБІОЗІС Бебікол забезпечують вживання 108 клітин кожного бактеріального штаму.

Рекомендації щодо застосування

СІМБІОЗІС Бебікол рекомендується в якості функціонального дитячого харчування на додаток до основного раціону харчування як додаткове джерело життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632 для сприяння нормалізації мікрофлори кишечника та його функціонального стану, для запобігання порушенню мікрофлори кишечника, що, в свою чергу, зменшує ризик підвищеного газоутворення та розвитку кишкових кольок у дітей грудного та раннього віку (скорочення хвилин щоденного плачу у здорових немовлят ),зниження добової частоти зригування, покращення консистенції стільця і щоденних випорожнень.

Протипоказання

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Не є лікарським засобом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Наразі відсутня інформація про відомі реакції взаємодії з дієтичними добавками або ліками. З іншого боку, СІМБІОЗІС Бебікол складається з бактерій, які можуть втратити свою активність на фоні лікування антибіотиками.

Якщо ваша дитина страждає на тяжку або хронічну хворобу, і вам цікаво, чи буде СІМБІОЗІС Бебікол корисним для вашої дитини, або якщо у вас є питання щодо прийому СІМБІОЗІС Бебікол разом з ліками, зверніться за порадою до свого лікаря, перш ніж почати прийом СІМБІОЗІС Бебікол.

Особливості застосування

Бактерії B. breve BR03 та B. breve B632 добре переносяться. Крім того, СІМБІОЗІС Бебікол виготовляється відповідно до вимог Належної виробничої практики для харчових добавок. Формула) СІМБІОЗІС Бебікол не містить алергенів (запатентована технологія компанії «Пробіотикал С.п.А.» [Probiotical S.p.A.]); зокрема, продукт не містить жодних алергенів, зазначених у чинному Європейському законодавстві (UE 1169/2011): пшениця, жито, ячмінь, овес, камут та їх прищеплені гібриди і похідні продукти, ракоподібні та продукти, вироблені з них, яйця та продукти на основі яєць, риба і рибні продукти, арахіс та продукти на його основі, соєві боби та продукти на їх основі, молоко та молочна продукція (включно з лактозою), горіхи, селера, гірчиця, насіння кунжуту та похідні продукти, люпин, молюски та похідні продукти, а також діоксид сірки в концентрації вище 10 мг/кг або 10 мл/л, який позначається як SO2.

Спосіб застосування та дози

СІМБІОЗІС Бебікол призначений для дітей від народження; його використовують по 5 крапель кожного ранку під час прийому їжі або згідно рекомендацій лікаря. Перед використанням струсіть пляшечку, щоб забезпечити оптимальне розподілення штамів у суспензії. Наявність частинок після струшування є цілком нормальною. Краплі відмірюйте в ложечку, пристосовану до віку вашої дитини, або в холодну чи теплу пляшечку для годування. Не поміщайте піпетку безпосередньо до рота дитини.

СІМБІОЗІС Бебікол рекомендується приймати щодня, щонайменше протягом 30 днів або згідно рекомендацій лікаря.

Не додавати до гарячого!

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. 

СІМБІОЗІС Бебікол – це функціональне дитяче харчування, яке додається до основного раціону харчування та не замінює здоровий спосіб життя та різноманітний і збалансований раціон.

Побічні реакції

Під час застосування цього продукту не очікуються побічного ефекту. Однак оскільки деякі люди можуть мати індивідуальну чутливість, не слід виключати ймовірність розвитку побічної реакції. Якщо виникають сумніви, зверніться за консультацією до лікаря.

Умови зберігання

Зберігайте в сухому місці за температури не вище 25 °C.

Використовуйте не більше 30 діб після першого відкриття пляшки.

Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Флакон 8 мл у картонній упаковці.

Виробник

Пробіотікал С.п.А.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Віа Маттеі, 3 – 28100 Новара – Італія.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Симбіозис Бебікол краплі, дитяче функціональне харчування, флакон, 8 мл актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Симбіозис Бебікол краплі, дитяче функціональне харчування, флакон, 8 мл з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Витамин D3 капсулы 2500 МЕ, 60 шт.
iconКешбек8.41
420,9грн
Есть в наличии
Прегна Магнокс капсулы, 30 шт.
iconКешбек8.47
423,8грн
Есть в наличии
Диурол капсулы по 350 мг, 30 шт.
iconКешбек8.36
418,2грн
Есть в наличии
Валаргин таблетки, 10 шт.
iconКешбек8.57
428,5грн
Есть в наличии
Стоунхилс таблетки, 30 шт.
iconКешбек8.71
435,7грн
Есть в наличии
Витоптик капсулы по 450 мг, 30 шт.
iconКешбек8.06
403,2грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Нейропеа диетическая добавка капсулы, 30 шт.
iconКешбек8.06
403,2грн
Есть в наличии
Сорбери суспензия, 120 мл
iconКешбек7.92
396грн
Есть в наличии
Мерсил Невро капсулы, 60 шт.
iconКешбек7.86
393,1грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview