0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Валеріана УльтраКап капсули м'які желатинові заспокійливі, 100 шт.

Код товару:Код:  6022
Фотография пользователя
Сергей
самое простое самый провереный способ помню валерьяну всю жизнь время от времени сам принемаю средство классное и качество на высоте большое вам спасибо
Чи є відгук корисним
Н
Николай
Эти таблетки в нашей аптечке были всегда, скорее даже не в нашей, а лично в моей. В любой стрессовой ситуации я их принимаю. Вообще, спектр их действия достаточно большой, обладают способностью разгонять желчь и улучшают пищеварение, расширяют кровеносные сосуды. Для более быстрого эффекта, лучше конечно принимать капли валерианы, так как таблетки начинают свое действие примерно через минут тридцать. Если у кого то из ваших близких нервный срыв или истерика, несколько выпитых таблеток достаточно быстро приведут в нормальное состояние.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Валеріана УльтраКап капсули м'які желатинові заспокійливі, 100 шт.
Валеріана УльтраКап капсули м'які желатинові заспокійливі, 100 шт.
483,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 483.4
Продавець: Аптека24
ціна: 534.1