0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Препарати від лямблій

Знайдено 25 товарів
Фильтры
Цена
-
Кому разрешено
Программа лояльности
Взаимодействие с алкоголем
Импортный
Способ введения
Рецептурный отпуск
Форма выпуска
Кол-во в упаковке
Температура хранения
Объем
Активный ингредиент
Нагадуємо, що у apteka24.ua є мобільний додаток: 12 000 препаратів з докладними інструкціями і, звичайно, доставкою по всій Україні. Шукайте нас в App Store і Google Play.
P.S. Знижка 100 грн на перше замовлення від 1000 грн за промокодом APP100
Оплачивайте бонусами
Сорбекс капсулы 0.25 г №20
iconКешбек1.79
89,7грн
Есть в наличии
Секнидокс таблетки по 1 г, 2 шт.
iconКешбек5.63
281,7грн
Есть в наличии
Вормил таблетки жевательные по 400 мг, 1 шт.
iconКешбек1.42
71,3грн
Есть в наличии
Вормил таблетки 400 мг №3
iconКешбек3.28
164,2грн
Есть в наличии
Ангельмекс таблетки по 400 мг, 3 шт.
iconКешбек1.99
99,9грн
Есть в наличии

Лямбліоз є однією з різновидів паразитарного ураження людини. Такі паразити потрапляють в організм через брудні руки. Зовнішнє середовище заражається з фекаліями. Носіями інфекції є люди і тварини, уражені паразитами. Особливість захворювання в тому, що протікає практично безсимптомно на перших стадіях, вимагає негайного лікування фармацевтичними препаратами від лямблій.

Засоби від лямблій

Симптомами захворювання є біль в животі, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, безсоння, свербіж, печіння, втрата апетиту і т. д. Для підтвердження діагнозу необхідно провести аналіз калу і крові. Потрібно точно встановити, що причиною погіршення стану є саме лямблії, адже схема лікування цього виду паразитарного ураження відрізняється від схеми, яку застосовують для аскарид та гостриків.

Профілактика захворювання полягає в дотриманні правил гігієни. Після вулиці, відвідування туалету обов'язково мити руки! Всі овочі і фрукти м'ясо мити під проточною водою перед приготуванням. Особливо ретельно потрібно спостерігати за поведінкою дітей, адже вони страждають на захворювання найчастіше в силу того, що багато часу проводять на вулиці і не завжди миють руки після прогулянок. Також необхідно приділити увагу якості води, яка використовується. Її необхідно ретельно очищати.

Лямблії після зараження потрапляють у верхні відділи тонкого кишечника, де відчувають себе прекрасно, відкладаючи безліч личинок і посилено розмножуючись. Вони харчуються в основному вуглеводами. Якщо вчасно не усунути паразитів, їх кількість зростає настільки, що це може призвести до кишкової непрохідності, апендициту.

Для людини при лікуванні лямбліозу використовуються наступні фармакологічні групи лікарських препаратів:

  • нітроімідазольного група препаратів: орнідазол, тінізазол, метронідазол;
  • нітрофурановие препарати: Ніфурател, фуралізадон;
  • протівогельмітние речовини з групи бензімідазолу: альбедазол.

Комплексне усунення проблеми не обходиться без застосування сорбентів. Вони необхідні для того, щоб усунути інтоксикацію організму, яка виникає через виділення токсинів в процесі життєдіяльності паразитів. Препарати від лямблій теж не нешкідливі і сорбент допомагає мінімізувати негативний вплив на всі системи організму. Найчастіше для лікування глистів використовується Сорбекс, який серед усіх адсорбуючих фармацевтичних препаратів максимально ефективний для боротьби саме з цією проблемою.

Дія паразитів негативно відображається на діяльності печінки. Препарати від лямблій у дорослих також виділяють токсини і порушують процеси в печінці, тому будь-який гепатопротектор обов'язкова частина терапії. Він мінімізує ризик появи ускладнень, покращує роботу печінки, допомагає впоратися з проблемою швидше. Ессенціале один з максимально безпечних лікарських засобів, які приймаються для нормалізації процесів в печінці.

Орнідазол є протозойних препаратом, який використовується для усунення гельмінтів. Представлене лікарський засіб від лямблій для дітей застосовується з дозуванням 30-40 мг діючої речовини на кг ваги. Для дорослих від 35 кг потрібно випити 3 таблетки на ніч. Прийом препарату можна розділити на три дня по 1 таблетці з інтервалом 12 годин.

Серед протозойних лікарських засобів використовується також метронідазол, трихопол. Універсальним протигельмітний засобом є альбендазол. Він випускається в таблетках по 400 мг. Лікування проводиться із застосуванням 1 таблетки протягом 3 діб для дорослих. Тривалість лікування може становити і 5-7 днів в залежності від складності захворювання. Для дітей переважно використовувати дозування 10 мг / кг ваги. Застосовувати слід ліки тільки для пацієнтів у віковій категорії від 2-х років. Курс терапії може становити до 5 днів при добрій переносимості медикаменту.

Особливість представленого фармацевтичного препарату в тому, що він впливає не тільки на лямблії, а й на інші види паразитів. Тому він застосовується при захворюваннях, викликаних не однієї паразитарної різновидом. Механізм дії полягає в тому, що препарат порушує процеси засвоєння глюкози в організмах глистів і призводить до їх загибелі. Він діє комплексно на всі стадії розвитку паразитів від личинки до дорослої особини.

До фармакологічної групи бензимідазолів відноситься Зентелу, Вермокс, Ворміл, які представлені в різних лікарських формах від таблеток до суспензії. Суспензія перевага використовується для лікування дітей, завдяки тому, що її зручно дозувати.

Якщо не створити сприятливого середовища для усунення гельмінтів, бажаного ефекту можна не добитися. Найкращий спосіб позбутися від лямблій виключити повністю з раціону вуглеводи, адже, як відомо, вони основне живлення для паразитів. Необхідно додатково приймати вітаміни, зміцнювати організм, вести здоровий спосіб життя, дотримуватися правил гігієни.

Ціни на Препарати від лямблій

Препарати від лямблійЦіна
Сорбекс капсули по 0,25 г, 20 шт.
89,7грн
Метронідазол-Здоров'я таблетки по 250 мг, 20 шт.
48,5грн
Пирантел суспензия оральная, 250 мг/5 мл, 15 мл
85,8грн
Секнідокс таблетки по 1 г, 2 шт.
281,7грн
Ворміл таблетки жувальні по 400 мг, 1 шт.
71,3грн

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview