0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Сечогінні препарати при набряках ніг

Знайдено 42 товари
Фильтры
Цена
-
Кому разрешено
Программа лояльности
Взаимодействие с алкоголем
Импортный
Способ введения
Рецептурный отпуск
Форма выпуска
Кол-во в упаковке
Температура хранения
Объем
Активный ингредиент
Нагадуємо, що у apteka24.ua є мобільний додаток: 12 000 препаратів з докладними інструкціями і, звичайно, доставкою по всій Україні. Шукайте нас в App Store і Google Play.
P.S. Знижка 100 грн на перше замовлення від 1000 грн за промокодом APP100
Оплачивайте бонусами
Торасемид-Тева таблетки по 5 мг, 30 шт.
iconКешбек3.52
176грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Торасемид-Тева таблетки по 10 мг, 30 шт.
iconКешбек3.47
173,9грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Тригрим таблетки по 10 мг, 30 шт.
iconКешбек3.55
177,69грн
Есть в наличии
Гипотиазид таблетки по 100 мг, 20 шт.
iconКешбек2.09
104,9грн
Есть в наличии
Дихлор-25 таблетки по 25 мг, 30 шт.
iconКешбек3.3
165,1грн
Есть в наличии
Гипотиазид таблетки по 25 мг, 20 шт.
iconКешбек1.03
51,7грн
Есть в наличии
Трифас COR таблетки по 5 мг, 30 шт.
iconКешбек4.32
216,3грн
Есть в наличии
Трифас таблетки по 10 мг, 30 шт.
iconКешбек4.55
227,7грн
Есть в наличии
Трифас 10 таблетки по 10 мг, 50 шт.
iconКешбек6.71
335,91грн
Есть в наличии
Фуросемид таблетки по 40 мг, 50 шт.
iconКешбек0.19
9,8грн
Есть в наличии
Ксипогамма таблетки по 20 мг, 30 шт.
iconКешбек6.58
329,3грн
Есть в наличии
Ксипогамма таблетки по 40 мг, 30 шт.
iconКешбек9.94
497,4грн
Есть в наличии
Трифас таблетки по 10 мг, 100 шт.
iconКешбек11.99
599,8грн
Есть в наличии
Веноплант таблетки, 20 шт.
iconКешбек5.12
Нет в наличии

Набряк ніг може провокуватися різними порушеннями в роботі організму. Зайва рідина накопичується при збоях в роботі серця, недостатньому функціонуванні нирок. Також вода накопичується в організмі, якщо випити її за день у занадто великій кількості. Провокувати спрагу і як наслідок накопичення води може неправильна дієта з зайвим вмістом солі. Особливо часто набряки ніг зустрічаються при перевтомі, варикозному розширенні вен і вагітності. Для їх усунення використовуються сечогінні засоби при набряках ніг. Однак самостійно призначати лікарський засіб не варто, адже встановити причину виникнення повинен лікар. Для того, щоб уникнути негативних наслідків і підібрати ефективний засіб, необхідно розібратися які фармацевтичні препарати представлені на аптечних полицях.

Сечогінні препарати при набряках ніг

Для усунення набряків ніг використовуються ефективні безпечні препарати, які діляться на кілька фармацевтичних груп:

 • петльові сечогінні засоби;
 • тіазидні препарати;
 • діуретики, які зберігають рівень калію в організмі;
 • рослинні сечогінні препарати.

До першої групи лікарських препаратів відносяться фуросемід і торасемід. В аптеці можна знайти безліч медикаментів під різними торговими назвами з цими діючими речовинами. Вони найчастіше використовуються для проведення екстреної допомоги при сильних набряках. Однак дія представлених лікарських засобів короткочасна і спостерігається протягом 6 годин. Основним побічним ефектом після їх застосування, є зниження рівня калію.

Приймаються подібні речовини короткими курсами через сильну дію.  Представлені лікарські препарати отримали таку назву, тому що їх дія розвивається в петлі Генгле, яка знаходиться в нирках. В основному допомагають нормалізувати стан при набряках, які виникли в результаті функціональних порушень в роботі нирок і серця.

Гарне вплив на організм надають діуретики з групи тіазидних, до яких відноситься гидрохлортиазид і индапамид. Основна причина виникнення набряку, це підвищення рівня натрію, який не дає організму позбавитися від зайвої рідини. Гідрохлортіазид і індапамін не дозволяють ниркам всмоктувати елемент і виводять натрій з організму, таким чином, нормалізують стан. Сильну дію препаратів розвивається вже через годину після прийому лікарського засобу. Вони не володіють таким же ефектом, як і попередня фармацевтична група, однак можуть застосовуватися тривалий час, до 3 місяців, і надавати м'який вплив на організм.

Швидко проникають в кров, розширюють судини, таким чином, можуть привести до зниження тиску. Використовуються при порушеннях в роботі серця, які протікають хронічно: артеріальна гіпертензія і серцева недостатність. Однак при їх використанні необхідно дотримуватися правильного дозування, адже часто призводять до зниження концентрації натрію і калію, що негативно діє на роботу серця.

В аптеці доступні під назвою: индапамид, гіпотіазид, гідрохлортіазид.

Сечогінний засіб при набряках ніг при вагітності відносяться до третьої групи діуретиків, при яких калій, магній не виводяться з організму. Недостатня концентрація цих елементів може привести до виникнення інфаркту міокарда в гіршому випадку.

Механізм дії полягає в нормалізації процесів, які відбуваються в канальцях. Список другої групи калійзберігаючих лікарських препаратів складено з антагоністів альдостерону. Їх дія більш слабка, тому часто в доповненні до них призначаються інші сечогінні засоби. Таким чином, компенсується дефіцит калію і досягається потрібний терапевтичний ефект.

При використанні цих медикаментозних засобів необхідно стежити за рівнем калію. Адже надмірне застосування ліків може призвести до накопичення елемента. Для запобігання такого явища слід виключити додаткове застосування препаратів на основі калію. Основне просте лікарський засіб, який відноситься до цієї фармакологічної групи - це спиронолактон, який має іншу назву - верошпирон.

Для нормалізації стану, якщо воно не викликане серйозними порушеннями іноді достатнього застосування натуральних трав, які практично завжди є в домашній аптеці. Не потрібно перевантажувати організм синтетичними препаратами без особливої ​​потреби. Щоб усунути набряк, викликаний зайвим вживанням рідини досить використовувати лікарські засоби на основі наступних рослин:

 • брусниця;
 • береза;
 • ялівець;
 • ромашка;
 • розторопша;
 • шавлія;
 • календула.

Можна знайти окремий збір з сечогінним ефектом, в якому підібрані трави з потрібним легким дією, які ніяк не впливають на рівень магнію і калію і діють максимально м'яко. Вони не настільки швидко і сильно працюють, але показані при вагітності у зв'язку з відсутністю токсичної дії на плід. Також не надають негативної дії на серці, а навпаки зміцнюють серцево-судинну систему. Допомагають справитися із запальними процесами при циститі.

Ціни на Сечогінні препарати при набряках ніг

Сечогінні препарати при набряках нігЦіна
Фуросемід-Дарниця таблетки по 40 мг, 50 шт.
22,9грн
Торасемід-Тева таблетки по 5 мг, 30 шт.
176грн
Індапамід-Астрафарм таблетки по 2,5 мг, 30 шт.
89,1грн
Індапен таблетки при артеріальній гіпертензії по 2,5 мг, 30 шт.
142,99грн
Фуросемид Софарма таблетки мочегонные 40 мг №20
19,3грн

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview