0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Гентаксан порошок нашкірний, 2 г

Код товару:Код:  098.0170
Виробник: Борщаговский ХФЗ
Нет в наличии
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Гентаксан порошок нашкірний, 2 г

Основні

Торгівельна назва
Страна производитель
Украина
Производитель
Борщаговский ХФЗ
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Ні
Код АТС/ATX
D06C
Способ введения
накожно
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Срок годности
4 года
Упаковка
По 2 г порошка во флаконе
Кол-во в упаковке
1
Дозировка
2 г
Рецептурный отпуск
Без рецепта

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
разрешено
Водителям
разрешено
Беременным
с осторожностью
Кормящим матерям
с осторожностью
Детям
с рождения

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
нет данных

Відгуки покупців 2

bonus icon+30 бонусів за відгук
Л
Любовь
Очень благодарна создателям этого порошка. Правда, язва моя от его применения не зажила, так как сахар у меня повышен был, но за то образовалась корка, закрыла язву и я несколько месяцев, пока корка не отвалилась, жила без боли и без ежедневных перевязок с соблюдением стерильности.
Чи є відгук корисним
В
Виктор Рульский
Хороший препарат. Жаль что его давно нет. не могу найти не в одной аптеке. а так хорошо работал
Чи є відгук корисним

Гентаксан порошок нашкірний, 2 г - Інструкція для застосування

Склад

1 флакон, флакон-крапельниця по 2 г містить субстанцію, яка складається з: гентаміцину сульфату в перерахунку на гентаміцин і безводну речовину - 0,048 г (48 мг), L-триптофану - 0,028 г (28 мг), цинку сульфату гептагідрату - 0,020 г (20 мг), метоксан - достатня кількість для отримання маси вмісту флакона 2 г.

Лікарська форма

Порошок для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: аморфний порошок білого або білого зі світло-жовтим відтінком кольору, без запаху.

Фармакотерапевтична група

Антибіотики в комбінації з хіміотерапевтичними препаратами. Код АТС D 06 С.

Фармакодинаміка

Гентаксан - комбінований антимікробний препарат пролонгованої дії для місцевого застосування, що містить аміноглікозид гентаміцину сульфат, кремній-органічний сорбент - поліметилсилоксан (метоксан) і з'єднання цинку з триптофаном. Гентаміцин сульфат - антибіотик широкого спектру дії з бактерицидним ефектом, активний відносно патогенних грампозитивних мікроорганізмів - Staphylococcus aureus, streptococcus, Mycobacterium spp. і грамнегативних мікрорганізмів - Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aeruginosa, Escherichia coli, Proteus spp., Klebsiella spp., Serratia spp., Shigella spp., Salmonella spp., Citrobacter spp., Providenta spp., Yersinia spp. Поліметилсилоксан забезпечує сорбційно-дезінтоксикаційні властивості та разом з цинктриптофаном потенціює антибактеріальні ефекти антибіотика та підтримує протимікробну концентрацію антибіотика в рані на терапевтичному рівні протягом 8 діб. Формуляр терапія препаратом Гентаксан знижує на 2-3 добу кількість мікроорганізмів в рані до мінімального рівня (10 2 -10 3 в 1 г), прискорює перехід фази гідратації у фазу дегідратації, попереджає розвиток можливих гнійно-септичних ускладнень. Завдяки сорбційним властивостям препарат поглинає токсичні продукти життєдіяльності мікроорганізмів, низькомолекулярних токсичних метаболітів тканин (піровиноградна та молочна кислоти, перекисні сполуки, продукти окислення амінокислот, поліпептиди, ліпіди та ін.), Продукти дегідратації фібрину. Механізм дії препарату Гентаксан пов'язаний не тільки з придушенням синтезу білка мікроорганізмів, але також з порушенням ліпідного шару клітинної стінки внаслідок утворення комплексів. Гентаксан зменшує прояви місцевої та загальної інтоксикації, має антибактеріальні властивості, дренажну і протинабрякову дію, нормалізує мікроциркуляцію, газообмін, рН середовища в рані. Це сприяє очищенню ран від продуктів ексудації та розпаду тканини, зникненню місцевих запальних реакцій, стимуляції росту грануляційної тканини, покращенню процесу загоєння, запобігає утворенню келоїдних рубців. Гентаксан також очищає рани при опіках, зменшує запальні реакції при їх лікуванні, скорочує площу глибоких опіків, запобігаючи руйнуванню тканин, прискорює формування грануляціонного покриву при глибоких опіках та епітелізацію при поверхневих опіках, сприяє якісній підготовці ран до аутодермопластики.

Фармакокінетика

Чи не вивчалася, оскільки Гентаксан є препаратом несистемного застосування, діє тільки поверхнево та не має резорбтивного ефекту.

Показання

Лікування ран, інфікованих збудниками, чутливими до препарату:

 • інфіковані хірургічні рани (післяопераційні нагноєння, флегмони, абсцеси);
 • травматичні інфіковані рани різної локалізації та генезу трофічні виразки, які виникають на фоні хронічної венозної недостатності, атеросклерозу, тромбофлебіту поверхневих вен нижніх кінцівок;
 • опіки II і III А - III Б ступеня;
 • різні форми бешихи;
 • пролежні;
 • рани у пацієнтів з різними захворюваннями, при яких знижуються регенеративні процеси (цукровий діабет, імунодефіцит, променеве ураження);
 • профілактика сепсису при поширених гнійних процесах;
 • попередження утворення келоїдних рубців.

Протипоказання

Підвищена чутливість до гентаміцину сульфату та інших компонентів, що входять до складу препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не вивчена, але можливо посилення дії при місцевому застосуванні з антибіотиками, мають бактерицидний ефект.

Особливості застосування

Гентаксан можна наносити на поверхню ран тільки після ретельної хірургічної обробки. Препарат запобігає прилипанню пов'язок і появи болю при їх знятті. При місцевому застосуванні препарат не чинить місцевої подразнювальної дії, однак не можна допускати потрапляння Гентаксану в очі. Тривале застосування препарату може призвести до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів. При розвитку подразнення, сенсибілізації або суперінфекції на фоні застосування препарату лікування слід припинити і призначити відповідну терапію.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Немає даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю. При необхідності застосування препарату Гентаксан під час вагітності або в період годування груддю лікар повинен дати рекомендації, враховуючи співвідношення користь/ризик.

Спосіб застосування та дози

Гентаксан застосовувати місцево протягом усього часу лікування ран до їх повного загоєння. У початковій стадії (1-5-й день) пов'язки міняти 1-2 рази на добу, після зменшення запальних процесів, очищення рани від гнійно-некротичних мас, появи грануляції та епітелізації рани - 1 раз протягом 1-2 діб. Гентаксан наносити на поверхню рани через пробку-крапельницю (отвір в пробці), знявши кришку, після ретельної хірургічної обробки, промивання рани розчинами антисептиків з обов'язковим подальшим підсушуванням, з таким розрахунком, щоб він рівномірним шаром (0,5-1 мм) покривав поверхню рани. При великих ураженнях, наприклад при опіках, можливо одноразове застосування 8-12 г препарату. Після нанесення Гентаксану проводять дренування рани за загальними правилами і накладають пов'язку. При поширених ранових дефектах тканин допускається пухке тампонування марлевими серветками. При частковому відходженні препарату Гентаксан разом з виділеннями з рани та пов'язкою рану підсушити марлевими тупферами і додатково нанести препарат у разовій дозі без будь-яких інших маніпуляцій в рані. Для лікування опіків Гентаксан наносити на опікову поверхню як у перші 5-6 діб, так і в період секвестрації опікового струпа (до 15 діб). При цьому препарат фіксувати на рані за допомогою асептичної пов'язки. Під час перев'язок Гентаксан треба повністю видалити з поверхні опікових ран за допомогою антисептиків або спеціальних шампунів для ран. Застосування препарату можливо на будь-яких частинах тіла опікового хворого. У випадках, коли хірургічна обробка рани не може бути виконана в повному обсязі, препаратом Гентаксан засипати рану в дозі 0,5-4 г залежно від площі ураження, і накласти пов'язку на час, що не перевищує 24 години.

Діти

Гентаксан можна застосовувати при лікуванні дітей різного віку, оскільки він є препаратом несистемного застосування, діє тільки поверхнево та не має резорбтивного ефекту

Передозування

Можливі алергічні реакції, що вимагають відміни препарату і проведення десенсибілізуючої терапії.

Побічні реакції

Можливе виникнення побічних реакцій, обумовлених наявністю гентаміцину сульфату в складі препарату: алергічні реакції, включаючи еритему, кропив'янку, контактний дерматит, свербіж.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 2 г в флаконі.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Гентаксан порошок нашкірний, 2 г актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Гентаксан порошок нашкірний, 2 г з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити
Гентасепт порошок в флаконе по 2 г
iconКешбек1.72
86,3грн
Есть в наличии
Инфларакс мазь, 50 г
iconКешбек3.32
166,1грн
Есть в наличии
Инфларакс мазь, 25 г
iconКешбек1.88
94,2грн
Есть в наличии
Инфларакс мазь, 15 г
iconКешбек1.22
61,3грн
Есть в наличии
Гентасепт порошок в флаконе по 2 г
iconКешбек2.53
126,6грн
Есть в наличии
Инфларакс мазь, 100 г
iconКешбек5.75
287,5грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Фастин мазь, 25 г - Лубныфарм
iconКешбек1.61
80,6грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview