0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Левосин мазь при гнійних ранах, 40 г.

Код товару:Код:  216.0166
О
Олег
Дешевий ранозогоювальний засіб Протимікробний 5/5
Чи є відгук корисним
О
Олег
Хороша мазь при гнійниках Доставка 10/10 Економний бюджетний варіант
Чи є відгук корисним
М
Марта
Прекрасный бюджетный вариант уменьшить боль в ране, обеззаразить и ускорить заживление. Применяла и на ссадины, и на ожоги, и даже на острые последствия прыщиков и укусов насекомых. Заживление действительно ускоряет, пусть и в применении не очень приятна (консистенция, как у жидкого вазелина, тает и растекается на коже - это хорошо на обширные и болезненные раны, но паршиво, если надо на маленькую зону). Успокаивающий эффект не большой, но есть и он помогает. За такие деньги у наших производителей годных аналогов не встречала, так что рекомендую.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Левосин мазь при гнійних ранах, 40 г.
Левосин мазь при гнійних ранах, 40 г.
142,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 142.7
Продавець: Аптека24
ціна: 159.1