0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Фенібут таблетки по 250 мг, 20 шт.

Код товару:Код:  2264004
Виробник: ОХФК
Нет в наличии
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Фенібут таблетки по 250 мг, 20 шт.

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
Страна производитель
Россия
Производитель
ЗАО "Обнинская химико-фармацевтическая компания"
Импортный
Так
Срок годности
3 года
Кол-во в упаковке
20
Лікарська форма
Таблетки по 250 мг № 20
Міжнародне найменування
Phenibut
Упаковка
По 10 таблеток в блистере, по 2 блистера в картонной пачке
Код АТС/ATX
N06B X22
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Рецептурный отпуск
Без рецепта
Способ введения
орально
Форма выпуска
Таблетки
Код Морион
129224

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
с осторожностью
Водителям
с осторожностью
Беременным
запрещено
Кормящим матерям
запрещено
Детям
с 8 лет

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
критичное

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Фенібут таблетки по 250 мг, 20 шт. - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: фенібут (γ-аміно-β-фенілолійної кислоти гідрохлорид);

1 таблетка містить фенібуту (γ-аміно-β-фенілолійної кислоти гідрохлориду) в перерахунку на 100 % речовину 250 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію карбоксиметилкрохмаль, кальцію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскоциліндричні таблетки білого або білого із злегка жовтуватим відтінком кольору, з фаскою та рискою з однієї сторони.

Фармакотерапевтична група

Психостимулювальні та ноотропні засоби. Код АТХ N06В Х22.

Фармакодинаміка

Фенібут є фенільним похідним γ-аміноолійної кислоти і фенілетиламіну. Домінуючою є його антигіпоксична та антиамнестична дія. Знімає напруження, тривожність, страх, поліпшує сон; подовжує та підсилює дію снодійних, наркотичних, нейролептичних та протисудомних засобів. Фенібут – ноотропний засіб, що полегшує ГАОК (гама-аміномасляна кислота)-опосередковану передачу нервових імпульсів в центральну нервову систему (пряма дія на ГАОК-ергічні рецептори), спричиняє також транквілізуючу, психостимулювальну, антиагрегантну і антиоксидантну дію. Покращує функціональний стан мозку за рахунок нормалізації метаболізму тканин та впливу на мозковий кровообіг (збільшує об'ємну та лінійну швидкість мозкового кровотоку, зменшує опір мозкових судин, поліпшує мікроциркуляцію). Не впливає на холіно- та адренорецептори. Подовжує латентний період і скорочує тривалість і вираженість ністагму. Зменшує прояви астенії і вазовегетативні симптоми (в т. ч. головний біль, відчуття важкості в голові, порушення сну, дратівливість, емоційну лабільність), підвищує розумову працездатність. Покращує психологічні показники (увага, пам'ять, швидкість та точність сенсорно-моторних реакцій). У хворих з астенією з перших днів терапії покращує суб'єктивне самопочуття, підвищує інтерес і ініціативу (мотивація діяльності) без небажаної седації та збудження. Після тяжких черепно-мозкових травм покращує перебіг біоенергетичних процесів в головному мозку. У людей літнього віку не викликає пригнічення центральної нервової системи, м’язово-розслаблювальні наслідки, як правило, відсутні. Покращує мікроциркуляцію в тканинах ока, зменшує пригнічувальну дію етанолу на центральну нервову систему.

Фармакокінетика

Препарат малотоксичний, не викликає алергічної реакції, а також тератогенних, ембріотоксичних та канцерогенних ефектів. Адсорбція препарату висока, він добре проникає у всі тканини організму, через гематоенцефалітичний бар'єр (ГЕБ) у тканини мозку проникає близько 0,1 % введеної дози препарату (у людей молодого та літнього віку значно більшою мірою). Рівномірно розподіляється у нирках та печінці. Метаболізується в печінці – 80-95 %, метаболіти фармакологічно неактивні. Не кумулюється. Через 3 години починає виділятися нирками, при цьому концентрація в тканинах мозку не знижується, і його виявляють в мозку ще протягом 6 годин. Приблизно 5 % виводиться нирками у незмінному стані, частково з жовчю.

Показання

 • Зниження інтелектуальної та емоційної активності, порушення пам'яті, зниження концентрації уваги;
 • астенічний та тривожно-неврологічний стан, неспокій, тривога, страх;
 • безсоння, нічний неспокій у людей літнього віку;
 • профілактика стресових станів, що виникають перед хірургічними втручаннями і болючими діагностичними дослідженнями;
 • застосовують у комбінації з дезінтоксикаційними засобами для лікування алкогольних пределіріозних і деліріозних станів;
 • застосовують у комплексній терапії алкоголізму для купірування психопатологічних і соматовегетативних розладів при абстинентному синдромі;
 • хвороба Меньєра, запаморочення, пов'язані з дисфункцією вестибулярного апарату;
 • показано для профілактики захитування при кінетозах;
 • заїкання, енурез, тики у дітей віком від 8 років.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату, вагітність, годування груддю, гостра ниркова недостатність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

З метою взаємного потенціювання фенібут можна комбінувати з іншими психотропними засобами, зменшуючи дози фенібуту і поєднуваних з ним препаратів. Подовжує та підсилює дію снодійних, наркотичних, нейролептичних та протисудомних препаратів, алкоголю.

Є дані про підсилення під впливом Фенібуту дії антипаркінсонічних засобів.

Особливості застосування

Слід з обережністю застосовувати препарат хворим з патологією травного тракту через подразливу дію Фенібуту. Цим хворим слід застосовувати менші дози. При тривалому застосуванні контролюють морфологічний склад крові. Необхідно також контролювати показники функції печінки.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Під час лікування не можна керувати транспортом та обслуговувати механізми.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Протипоказано.

Спосіб застосування та дози

Фенібут приймають внутрішньо перед їдою.

При астенічних та тривожно-невротичних станах дорослим призначають по 250-500 мг 3 рази на добу. Найвищі разові дози: для дорослих – 750 мг, пацієнтам літнього віку – 500 мг.

Курс лікування становить 2-3 тижні. У разі необхідності курс лікування можна збільшити до 4-6 тижнів.

Дітям віком від 8 років – по 250 мг 3 рази на добу, дітям віком від 14 років – дози для дорослих.

Для усунення запаморочення при дисфункції вестибулярного аналізатора інфекційного генезу і при хворобі Меньєра у період загострення Фенібут застосовують по 750 мг 3 рази на день протягом 5-7 днів, при зменшенні вираженості вестибулярних розладів – по 250 - 500 мг 3 рази на добу протягом 5-7 днів, а потім по 250 мг 1 раз на добу протягом 5 днів. При відносно легкому перебігу захворювань препарат застосовують по 250 мг 2 рази на добу протягом 5-7 днів, а потім по 250 мг 1 раз на добу протягом 7-10 днів.

Для усунення запаморочень при дисфункціях вестибулярного аналізатора судинного та травматичного генезу Фенібут застосовують по 250 мг 3 рази на добу протягом 12 днів.

Для профілактики захитування застосовують у дозі 250-500 мг одноразово за одну годину до передбачуваного початку хитавиці або при появі перших симптомів захитування.

Дія Фенібуту посилюється при збільшенні дози препарату. За наявності виражених проявів (блювання та нудота) застосування препарату є малоефективним навіть у дозі 750-1000 мг.

Для купірування алкогольного абстинентного синдрому Фенібут у перші дні лікування, застосовують по 250-500 мг 3 рази на день і 750 мг на ніч, з поступовим зниженням добової дози до звичайної для дорослих.

Якщо прийом одної або кількох доз був пропущений, продовжують прийом в раніше призначених дозах. При погіршенні самопочуття хворому слід проконсультуватися з лікарем.

Діти

 Застосовують дітям віком від 8 років.

Передозування

Фенібут – малотоксична сполука. Лише в добовій дозі 7-14 г при тривалому застосуванні він може бути гепатотоксичним: спостерігається еозинофілія та жирова дистрофія печінки.

Симптоми: сонливість, нудота, блювання, гіпотензія, гостра ниркова недостатність.

Лікування. Перша допомога – промивання шлунка, проведення симптоматичної терапії.

Побічні реакції

З боку нервової системи: сонливість (на початку лікування), головний біль та запаморочення (в дозах вище 2 г на день, при зменшенні дози, вираженість побічної дії зменшується).

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота (на початку лікування), блювота, діарея, біль в епігастральній ділянці.

З боку гепатобіліарної системи: гепатотоксичність (при тривалому застосуванні високих доз).

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи висип, свербіж, кропив’янку, почервоніння шкіри.

З боку психіки: емоційна лабільність, порушення сну (дані побічні реакції можуть спостерігатися у дітей при застосуванні лікарського засобу в невідповідності з інструкцією для застосування).

Якщо під час лікування проявилися побічні реакції, які не вказані в даній інструкції, або будь-які з зазначених побічних реакцій виражені особливо просимо звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки.

Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище 30 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістера в картонній пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ЗАТ «Обнінська хіміко-фармацевтична компанія».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Російська Федерація, Калузька обл., м. Обнінськ, Київське шосе, буд. 103, буд. 107.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Фенібут таблетки по 250 мг, 20 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Фенібут таблетки по 250 мг, 20 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Максибрен таблетки 250 мг N20
iconКешбек8.67
433,7грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Нообут IC таблетки по 0,25 г, 20 шт.
iconКешбек5.47
273,8грн
Есть в наличии
Ноофен таблетки по 250 мг, 20 шт.
iconКешбек16.84
842,3грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Нообут IC 500 мг, в саше по 2,5 г, 10 шт.
iconКешбек8.35
417,7грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Бифрен 250 мг капсулы N20
iconКешбек4.73
236,8
236,8грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview