0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Емфетал дієтична добавка для вагітних і годуючих жінок в таблетках, 60 шт.

Код товару:Код:  4519004
Виробник: World Medicine
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
494,2грн
iconКешбек9.88
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Емфетал дієтична добавка для вагітних і годуючих жінок в таблетках, 60 шт.

Основні

Торгівельна назва
Эмфетал
GTIN
5944760000106
Страна производитель
Румыния
Производитель
World Medicine, Румыния
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Так
Рецептурный отпуск
Без рецепта
Кол-во в упаковке
60
Упаковка
По 60 капсул в упаковке
Код Морион
600310
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Форма выпуска
Таблетки
Способ введения
орально

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
с осторожностью
Водителям
разрешено
Беременным
разрешено
Кормящим матерям
разрешено
Детям
нельзя

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
нет данных

Відгуки покупців 5

bonus icon+30 бонусів за відгук
Т
Тамара
Качественний препарат Все хорошо Рекомендую
Чи є відгук корисним
К
Клиент
Отлично!!!
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Анна
Замечательный препарат. Качественный и безопасный состав. Спасибо
Чи є відгук корисним

Емфетал дієтична добавка для вагітних і годуючих жінок в таблетках, 60 шт. - Інструкція для застосування

Склад

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: кальцій (у формі кальцію карбонату) — 160,0 мг, вітамін С (у формі натрію аскорбату) — 45,0 мг, магній (у формі магнію оксиду) — 45,0 мг, вітамін РР (нікотинамід) — 13,5 мг, залізо (у формі заліза фумарату) — 13,5 мг, вітамін Е (у формі DL-α-токоферолу аце­тату) — 10,0 мг, цинк (у формі цинку оксиду) — 7,5 мг, вітамін В5 (у формі кальцію D-пантотенату) — 4,5 мг, вітамін В6 (у формі піридоксину гідрохлориду) — 1,5 мг, вітамін В1 (у формі тіаміну гідрохлориду) — 1,1 мг, марганець (у формі марганцю сульфату) — 0,9 мг, ві­тамін В2 (рибофлавін) — 0,8 мг, мідь (у формі міді сульфату) — 0,45 мг, вітамін А (у формі ретинолу ацетату) — 0,4 мг, вітамін В9 (фолієва кислота) — 200 мкг, йод (у формі калію йодиду) — 100 мкг, вітамін Н (біотин) — 75 мкг, молібден (у формі натрію молібдату) — 22,5 мкг, селен (у формі натрію селеніту) — 20 мкг, хром (у формі хрому хлориду) — 12,5 мкг, вітамін D3 (холекальциферол) — 5 мкг, вітамін В12 (ціанокобаламін) — 1,5 мкг;

допоміжні речовини: наповнювачі — целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; колідон К25; кросповідон; плівкова оболонка — Opadry® II57U29146 Clear (гіпромелоза, полідекстроза, тальк, мальтодекстрин, ТГ середнього ланцюга). Без ГМО.

Опис

Вітаміни та мінеральні речовини, що входять до складу дієтичної добавки Емфетал, повністю поповнюють їх дефіцит у разі підвищення фізіологічних потреб у період вагітності та годування грудьми, надмірних фізичних та розумових навантажень.

Кальцій (у формі кальцію карбонату) необхідний для формування кісткової речовини, згортання крові, здійснення процесів передачі нервових імпульсів, скорочення скелетних та гладких м’язів, нормальної діяльності міокарда.

Вітамін С (у формі натрію аскорбату) має виражені відновлювальні та антиоксидантні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, у регуляції вуглеводного обміну, безпосередньо бере участь у метаболізмі тироксину, біосинтезі стероїдних гормонів та інсуліну. Вітамін С необхідний для нормального функціонування системи згортання крові, біосинтезу колагену, регенерації сполучної та кісткової тканини. Знижує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза у кишечнику та бере участь у формуванні гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму та має антиоксидантні властивості, сприяє підвищенню опірності організму до інфекційних захворювань. Вітамін С у комплексі з вітаміном Е — антиоксиданти, які захищають жирові структури мембран клітин від перекисного окиснення.

Магній (у формі магнію оксиду) бере участь у кісткоутворенні, передачі нервового збудження та нормалізації збудливості нервової системи. Має антиспастичні та судинорозширювальні властивості, стимулює перистальтику кишечнику та жовчовиділення, сприяє виведенню ХС із кишечнику, активує ферменти вуглеводного обміну тощо.

Вітамін РР (нікотинамід) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового та вуглеводного обмінів.

Залізо (у формі заліза фумарату) бере участь в еритропоезі, у складі гемоглобіну здійснює транспорт кисню до тканин. Залізо входить до складу ферментів (пероксидази, цитохрому, цитохромоксидази тощо), що забезпечують процеси дихання клітин; входить до складу протоплазми і клітинних ядер.

Вітамін Е (у формі DL-α-токоферолу ацетату) має антиоксидантні властивості, захищає внутрішньоклітинні ліпіди від пероксидації; підтримує стабільність еритроцитів, запобігає гемолізу; чинить позитивний вплив на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м’язів, вітамінів A, D, бере участь в обміні білків та вуглеводів. Цинк (у формі цинку оксиду) є складовою більше ніж 80 ферментів організму людини. Необхідний для утворення еритроцитів та інших формених елементів крові. Бере участь у фотохімічних реакціях процесу зору та діяльності залоз внутрішньої секреції.

Вітамін В5 (у формі кальцію D-пантотенату) бере участь в обміні вуглеводів і жирів, у реакціях ацетилювання, каталізує синтез білків. Регулює функції нервової системи, щитовидної залози, надниркової залози. Сприяє розвитку, регенерації епітелію та ендотелію. 

Вітамін В6 (у формі піридоксину гідрохлориду) як кофермент бере участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів. Під час вагітності особливо необхідний жінкам, які в минулому приймали оральні контрацептиви, що могло призвести до вичерпування депо піридоксину в організмі.

Вітамін В1 (у формі тіаміну гідрохлориду) як кофермент бере участь у вуглеводному обміні, функціонуванні нервової системи.

Марганець (у формі марганцю сульфату): головна біологічна дія — зв’язок із процесами осифікації і станом кісткової тканини через активацію кісткової фосфатази. Доведений стимулювальний вплив марганцю на процеси кровотворення у комплексі із залізом, міддю, кобальтом; бере участь в обміні жирів (ліпотропна дія), вітамінів (B1, С), доведений його зв’язок із процесами статевого розвитку та розмноження.

Вітамін В2 (рибофлавін) — важливий каталізатор процесів клітинного дихання та зорового сприйняття. У період вагітності обмежує дію тератогенних факторів.

Мідь (у формі міді сульфату) — другий після заліза кровотворний біомікроелемент, який бере активну участь у синтезі гемоглобіну та утворенні інших залізопорфіринів, у процесах перетворення заліза, що надходить з їжею, в органічнозв’язаній формі стимулює дозрівання ретикулоцитів та їх перетворення в еритроцити, сприяє перенесенню заліза у кістковий мозок, активує еритропоез. Доведений зв’язок міді з функцією підшлункової і щитоподібної залози.

Вітамін А (у формі ретинолу ацетату) необхідний для біосинтезу родопсину, зберігає цілісність епітеліальних клітин, сприяє росту організму (плода під час вагітності). Регулює обмінні процеси в шкірі, слизовій оболонці очей, дихальних, травних та сечовивідних шляхах; підвищує опірність організму до інфекцій. Впливає на функцію біологічних мембран та ендокринних залоз, тканинне дихання.

Вітамін В9 (фолієва кислота) регулює обмін білків, нуклеїнових кислот, жирів у печінці. Дія на процеси кровотворення тісно пов’язана з кобаламінами (вітаміном В12) і холіном. У період вагітності виконує деякою мірою захисну функцію щодо тератогенних чинників.

Йод (у формі калію йодиду) сприяє нормальному функціонуванню щитоподібної залози, входить до складу її гормонів (тироксину, трийодтироніну). Запобігає розвитку ендемічного зоба, кретинізму. При надходженні йодидів у клітини епітелію фолікула щитоподібної залози під впливом ферменту йодид-пероксидази відбувається окиснення йоду з утворенням елементарного йоду, який включається у молекулу тирозину. При цьому одна частина радикалів тирозину в тиреоглобуліні йодується. Йодовані радикали тирозину конденсуються у тиротрони, основними з яких виявляються тироксин (T4) та трийодтиронін (T3). Утворений комплекс тироніну та тиреоглобуліну виділяється як депонована форма гормону щитоподібної залози у колоїд фолікула та зберігається в такому стані протягом кількох днів або тижнів. При дефіциті йоду цей процес порушується.

Калію йодид компенсує його дефіцит, сприяє відновленню порушеного синтезу тиреоїдних гормонів. Важливими властивостями калію йодиду є його здатність запобігати накопиченню радіоактивного йоду у щитоподібній залозі та забезпечувати її захист від дії радіації. Вітамін Н (біотин) чинить регулювальний вплив на нервову систему, в тому числі нервово-трофічну функцію. Є дані про участь біотину в жировому обміні.

Молібден (у формі натрію молібдату) підсилює активність антиоксидантів, зокрема вітаміну С; є важливим чинником тканинного дихання та азотного обміну в організмі.

Селен (у формі натрію селеніту) необхідний для функціонування ферментів, що забезпечують йодування тиреоїдних гормонів (щитовидна залоза), та антиоксидантної системи організму (разом із вітаміном Е).

Хром (у формі хлориду хрому) разом з міддю, цинком та селеном як каталізатори запобігають утворенню вільних радикалів.

Вітамін D3 (холекальциферол) регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, а також процес становлення структури кісток; запобігає розвитку рахіту у немовлят. Бере участь у формуванні кісткового скелета, сприяє збереженню структури кісток, підвищує абсорбцію кальцію та солей фосфорної кислоти в кишечнику, внаслідок чого підвищується рівень паратиреоїдного гормону, а також регулює процес їх виведення, активує відкладення кальцію в кістках та протидіє резорбції, підвищує щільність кісткової тканини.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) бере участь у синтезі нуклеотидів; є важливим фактором нормального росту, кровотворення та розвитку епітеліальних клітин; необхідний для метаболізму фолієвої кислоти та синтезу мієліну.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Особливості застосування

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

У якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів та мінеральних речовин з метою:

  • запобігання токсикозу вагітних;
  • запобігання вроджених вад розвитку плода, зумовлених дефіцитом вітамінів і мінералів;
  • запобігання анемії у вагітних;
  • забезпечення необхідними вітамінами і мінералами жінок у періоди підготовки до вагітності, вагітності та годування грудьми.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим — по 1 таблетці 1–2 рази на добу під час або після прийому їжі; запивати склянкою (200 мл) питної води. Курс вживання — 3–4 тиж. Подальше використання та можливість повторних курсів необхідно узгоджувати з лікарем індивідуально.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Емфетал дієтична добавка для вагітних і годуючих жінок в таблетках, 60 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Емфетал дієтична добавка для вагітних і годуючих жінок в таблетках, 60 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити
Оплачивайте бонусами
Элевит-комплекс 1 планирование и первый триместр таблетки, 30 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек9.7
485,4грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Элевит пронаталь таблетки 30 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек9.67
483,6грн
Есть в наличии
Фолио диетическая добавка, таблетки, 90 шт.
iconКешбек11.59
579,5грн
Есть в наличии
Ожестан капсулы, 30 шт.
iconКешбек7.69
384,8грн
Есть в наличии
Фолио Форте таблетки, 90 шт.
iconКешбек12.73
636,9грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Элевит-комплекс 2 второй и третий триместр, капсулы, 30 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек12.78
639,3грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Элевит-комплекс 3, капсулы 30 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек12.85
642,5грн
Есть в наличии
Мамолакт капсулы, 60 шт.
iconКешбек6.86
343,1грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Солгар Фолиевая кислота таблетки, 100 шт.
iconКешбек6.42
321,4грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Доппельгерц Актив Витамины для мам, 30 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек4.66
233,2грн
Есть в наличии
Гексавит диетическая добавка драже, 50 шт.
iconКешбек0.45
22,8грн
Есть в наличии
РепроФолат капсулы, 60 шт.
iconКешбек21.27
1 063,7грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Элевит Пронаталь комплекс витаминов и минералов для беременных и кормящих грудью, 100 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек25.93
1 296,6грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview