0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Солгар Легкозасвоюване залізо Джентл Айрон 25 мг капсули, 90 шт.

Код товару:Код:  5458030
5
1 відгук
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Я
Яна
Железо очень хорошое, с первой капсулы почувствовала облегчение , фирма достойная только смотрите чтоб некупили поделку , производитель только США , не Италия и не Россия.
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Периодически покупаю этот препарат (особенно весной) для поддержания уровня железа. Цена не маленькая, но в замен не заметила никаких видимых побочек, как от обычного железа (проблемы с животом, стулом). После приема проверяю уровень ферритина (не гемоглобина, так как именно ферритин показывает запасы железа в организме). Результат появляется не резко и не в больших цифрах. Но в этом как раз и плюс, если вы используете его скорее как сезонную помощь или при проблемах с питанием. Если же нужно срочно устранить сильную анемию, то вам скорее всего не сюда.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Солгар Легкозасвоюване залізо Джентл Айрон 25 мг капсули, 90 шт.
Солгар Легкозасвоюване залізо Джентл Айрон 25 мг капсули, 90 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
486,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview