0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Джаз таблетки противозачаточные, 28 шт.

Код товару:Код:  1217001
Анонимный отзыв
Почала пити таблетки Джаз і мене цікавить таке питання,чи можна завагітніти при їхньому прийомі. Я від них нормально почуваюся,тошноти нема головної болі теж нема.
Чи є відгук корисним
Ю
Юлия
Препарат хороший, но почему-то через время от него начало очень тошнить и пришлось менять.
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Пью этот препарат постоянно,так как мне доктор объяснил что в нем менее гормонов и от него не поправлюсь.Действительно помагает избежать незапланированной беременности.Нравится ещё то,что его нужно пить без перерыва,выпил одну пачку,сразу начал вторую.
Чи є відгук корисним
Анонимный комментарий
8 квітня 2023 р.
Скажіть будь ласка, в мене є погана звичка( куріння) . Це правда , що не можна курити при прийомі цих таблеток?
Чи є коментар корисним
І
Ілона
спасибо за быструю доставку
Чи є відгук корисним
Л
Лиза
Пью Джаз первый месяц,врач прописал с целью восстановления менструального цикла. И хочу сказать что чувствую себя превосходно,даже бодрее чем обычно и у меня уже на размер увеличилась грудь)))). Муж доволен,я пока тоже не жалуюсь.Надеюсь на этом побочные эффекты закончатся.
Чи є відгук корисним
М
Маришка
Перепробовала несколько ОКов: и Логест, и Ярину, как-то влияли на настроение. Потом гинеколог прописала Джаз - вообще отлично! Не вижу никаких побочек, уже около года пью, все прекрасно! И, кстати, да, кожа улучшилась)
Чи є відгук корисним
М
Марина
Пью Джаз пол года, за это время лицо стало явно чище (без проблемных высыпаний), вес не изменился, месячные безболезненные и 3 дня всего.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Джаз таблетки противозачаточные, 28 шт.
Джаз таблетки противозачаточные, 28 шт.
333,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 353.4
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 333.4