0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

БАДи для органів дихання

Знайдено 138 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Астмаган капсулы, 60 шт.
346,6грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще18 товарів

Профілактика простудних захворювань, а також хвороб органів дихання дуже важлива в будь-який час року. Особливо ретельну увагу варто приділити їй в період епідемій, коли наш імунітет дуже потребує додаткової підтримки. В першу чергу це стосується людей, які живуть в дощовому холодному кліматі. У такій місцевості, а також в холодну пору року організм дуже потребує вітамінів і корисних речовин. Потрібну кількість не завжди вдається добути зі звичних нам джерел. Восени і взимку немає достатньої кількості сонячного світла, полезніх овочів і фруктів. Допомогти організму протистояти інфекціям і вірусам допоможуть біологічно активні добавки. Адже набагато легше запобігти захворюванню, ніж усувати його причини, боротися з симптомами та ускладненнями.

БАДи виробляють з компонентів рослинного походження. По суті, це просто харчові добавки, в яких немає барвників, консервантів і шкідливих незасвоюваних домішок. Єдиний побічний ефект, який може зустрітися — індивідуальна реакція на рослинні компоненти препарату. Тому, перш ніж приймати добавку, проконсультуйтеся з фахівцем, уважно вивчіть склад, і переконайтеся, що в ньому немає інгредієнтів, які небезпечні для вас. При появі алергічної реакції, обов'язково відвідайте лікаря.

Біологічно активні добавки для органів дихання

Дихальна система дуже схильна до впливу вірусів, бактерій і грибків. Також мати негативний вплив можуть шкідливі звички, алергія, подразники хімічного та іншого характеру. Часто захворювання цієї системи бувають сезонними. Найсильніше до негативного впливу екології схильна тканина альвеол і бронхів, вона дуже ніжна. Найбільше від патологій органів дихання страждають городяни. Тому незалежно від анамнезу, дуже важливо відповідально підійти до профілактики.

Головне, що здатне забезпечити вашої дихальній системі надійний захист — це добре функціонуючий імунітет. І саме БАДи допоможуть налагодити його роботу при необхідності, підтримати при сезонному загостренні.

Наприклад, Глутамін рекомендують при необхідності відновити епітелій органів дихання. Він містить вітаміни А, С, Е, селен, відомі як дуже хороші антиоксиданти. В принципі, якщо справа стосується патологій дихальної системи, основну увагу потрібно приділити саме антиоксидантній терапії.

Список ефективних біологічно активних добавок також включає в себе біоза. Його рекомендують приймати пацієнтам з пневмонією і її ускладненнями. Препарат має ферментативною дією, добре знімає запалення.

За допомогою БАДів можна впливати на сполучну тканину, загальмувати гіалуронідазну активність, забезпечити у бронхах хорошу релаксацію, запобігти розвитку багатьох захворювань, і зменшити кількість загострень. При цьому, натуральний склад сприяє практично повній відсутності побічних ефектів, на відміну від багатьох медикаментозних препаратів. Головне, правильно підібрати добавку, в чому вам допоможе хороший лікар. Варто пам'ятати, що БАДи не є ліками і можуть використовуватися тільки в складі комплексної терапії.

БАДи для органів дихання: ціна в аптеці

Купити біологічно активні добавки можна в аптеці. Сьогодні існує дуже різноманітний асортимент, в якому нескладно заплутатися. Тому для вашої зручності був створений інтернет-сайт "Аптека24". Тут ви можете вивчити всю детальну інформацію про цікаві засобах, знайти аналоги, дізнатися, на який препарат зараз діє найвигідніша ціна.

Ціни на БАДи для органів дихання

БАДи для органів диханняЦіна
Доктор Тайсс Шавлія з подорожником таблетки, 24 шт.
116грн
Бронхалик льодяники від кашлю №20
180,5грн
Сироп кореня солодки Ананта від кашлю, 200 мл
102грн
Шавлія листя в пачках із внутрішнім пакетом 40 г
22,4грн
Фіточай Бронхолітичний у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - Ключі Здоров'я
55,4грн