0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Марсіанчики ПРОІМУН Захист таблетки жувальні від застуди, 30 шт.

Код товару:Код:  5895002
Анонимный отзыв
Доброго дня! Купувала доньці Марсіанчики жув.таблетки, сподобався, їй дуже нагадував смак аскорбінки, а так як аскорбінку вона обожнює розсмоктувала із задоволенням, потім ми спробували нову форму желейні пастилки, приємний смак полуниці і вишні, надзвичайно м'ягенькі і досить доступна ціна як для європейського виробника👍👍👍
Чи є відгук корисним
Н
Наталия
Покупала ребёнку для профилактики, предварительно ознакомилась с составом. Безопасный препарат, ребёнку понравился вкус. В составе экстракты бузины, шиповник.
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Хорошие таблетки,повышают иммунитет.Даю ребенку для профилактики 1 раз в сутки.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Марсіанчики ПРОІМУН Захист таблетки жувальні від застуди, 30 шт.
Марсіанчики ПРОІМУН Захист таблетки жувальні від застуди, 30 шт.