Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Таблетки Тулип 10 мг N30

Код товара:Код:  225.0343
Нет в наличии
Цена и наличие актуальны на 26-06-2020 22:52
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке30
ПроизводительЛек фармацевтична компанія д.д., Словенія

Характеристики Таблетки Тулип 10 мг N30

Придатний до01.05.2017
Віквід 10 років
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності3 роки
Упаковкаблістер
АТС-КлассификацияC10A A05
Міжнародне найменуванняAtorvastatin
Фармакотерапевтична групаПрепарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази.
Лікарська формаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг № 30 (10х3) у блістерах
Код Морион56613
Українська назваТУЛІП
Складдіюча речовина: atorvastatin; 1 таблетка містить аторвастатину 10 мг або 20 мг, або 40 мг у формі кальцієвої солі; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза, полісорбат 80, магнію оксид важкий, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат; оболонка: для таблеток по 10 мг – гіпромелоза, гідроксипропілцелюлоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол 6000), тальк; для таблеток по 20 мг та по 40 мг – гіпромелоза, гідроксипропілцелюлоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол 6000), заліза оксид (Е 172), тальк.
ПоказанняГіперхолестеринемія. Як доповнення до дієти для зниження рівня загального холестерину, холестерину ліпопротеїнів низької щільності (ХС ЛПНЩ), аполіпопротеїну Б та тригліцеридів у хворих: – з первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготна спадкова та неспадкова гіперхолестеринемія); – комбінованою (змішаною) гіперліпідемією (тип IIа та IIb за класифікацією Фредриксона); – підвищеним рівнем тригліцеридів у сироватці крові (IV тип за класифікацією Фредриксона); – з дисбеталіпопротеїнемією (ІІІ тип за класифікацією Фредриксона) у випадках, коли дієта не забезпечує належного ефекту. Для зниження рівня загального холестерину та ХС ЛПНЩ у хворих з гомозиготною спадковою гіперхолестеринемією, коли дієта й інші немедикаментозні засоби не забезпечують належного ефекту. Профілактика серцево-судинних захворювань. Пацієнтам з наявністю або відсутністю дисліпідемії без клінічних проявів серцево-судинних захворювань, які мають кілька факторів ризику їх виникнення, наприклад, куріння, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, низький рівень холестерину ліпопротеїнів високої щільності (ХС ЛПВЩ) або наявність у сімейному анамнезі інформації про захворювання на серцево-судинні хвороби у молодому віці з метою: – зниження ризику летальних проявів ішемічної хвороби серця і нелетального інфаркту міокарда; – зниження ризику виникнення інсульту; – зниження ризику виникнення стенокардії і необхідності виконання процедур реваскуляризації міокарда. У пацієнтів з клінічними симптомами коронарних захворювань аторвастатин показаний для: - зниження ризику розвитку нелетального інфаркту міокарда; - зниження ризику розвитку летального та нелетального інсульту; - зниження ризику при проведенні процедур реваскуляризації; - зниження ризику госпіталізації з приводу застійної серцевої недостатності; - зниження ризику виникнення стенокардії. Гетерозиготна спадкова гіперхолестеринемія у педіатричній практиці. Аторваститин призначати як доповнення до дієти для зниження рівня загального холестерину, ХС ЛПНЩ та аполіпопротеїну Б у хлопчиків і дівчаток віком від 10 до 17 років у постменархіальний період із гетерозиготною спадковою гіперхолестеринемією, навіть за умови дотримання адекватної дієти, якщо: – рівень ХС ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл; – рівень ХС ЛПНЩ залишається ? 160 мг/дл та у сімейному анамнезі наявні серцево-судинні захворювання у молодому віці або хворі діти мають два чи більше інших факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Захворювання печінки у гострій фазі, підвищення рівнів трансаміназ у сироватці крові невідомого ґенезу, що втричі перевищує норму. Міопатія. Препарат протипоказаний вагітним та жінкам, які годують груддю. Препарат протипоказаний жінкам репродуктивного віку, які не застосовують ефективних методів контрацепції. Може бути призначений жінкам репродуктивного віку лише тоді, коли можливість завагітніти малоймовірна і пацієнтка проінформована про потенційні небажані наслідки для плода.

Инструкция Таблетки Тулип 10 мг N30

Описание Таблетки Тулип 10 мг N30

Также вас могут заинтересовать
Аторис 20 мг №30 таблетки
228,91грн
В наличии
Аторис 20 мг №90 таблетки
603,41грн
В наличии
Этсет 20 мг №28 таблетки
113,2грн
В наличии
Этсет 10 мг №84 таблетки
221,3грн
В наличии
Этсет 20 мг N84 таблетки
280,8грн
В наличии
Этсет 40 мг №28 таблетки
163,1грн
В наличии
Этсет 80 мг N28 таблетки
276,2грн
В наличии