www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Солкосерил 5% 5 г паста

Аналоги

Описание Солкосерил 5% 5 г паста

Солкосерил - адгезивная зубная паста.  Относится к местным ранозаживляющим средствам. Выпускается в 5 г тубах, в одной упаковке одна туба. Медицинская паста широко назначается в стоматологической практике, являясь как дополнением к другим лекарственным веществам, так и единственным назначаемым лечебным медпрепаратом.


Солкосерил показан к применению при следующих патологиях:


  • воспаление десен, в том числе после операций на зубах, постановки имплантов, удаления зубного камня;

  • формирование пролежней в месте стояния съемных зубных протезов в течение всего периода адаптации;

  • альвеолит;

  • нарушение нормального состояния слизистой рта (например, при пузырчатке);

  • заеды в углах рта.


За счет своей структуры паста усиливает транспорт кислорода к пострадавшим тканям, улучшая тем самым локальное кровоснабжение и пролиферацию клеток. Сочетание данных факторов ускоряет процессы заживления, стимулируя выработку грануляционной ткани. Также зубная паста образует слой, который является защитным барьером от негативного механического и физического воздействия для пораженных участков слизистой рта и десен. Полная информация о фармакодинамике Солкосерила представлена в описании.


Солкосерил и его аналоги доступны в свободной продаже на территории Украины, однако, перед началом лечения рекомендуется проконсультироваться со стоматологом. Среди противопоказаний отмечают индивидуальную непереносимость компонентов лекарства. Также рекомендуется прекратить нанесение пасты в случае возникновения местных аллергических реакций. Изменений вкусовой реакции является временным побочным проявлением.


Солкосерил, инструкция 


Фактов взаимодействия с другими лекарствами не выявлено, однако, при одновременном использовании пасты с другими местными медсредствами для полости рта и десен, ее рекомендуется наносить в конце, после остальных фармацевтических препаратов. Все сведения по особенностям применения Солкосерила, его дозировке указаны в инструкции. Противопоказаний к использованию средства вынашивающим ребенка и кормящим женщинам нет, хотя специализированных исследований по данному вопросу не проводилось. Информация о стоимости Солкосерила, отзывы о его эффективности доступны в интернете.Цена Солкосерил 5% 5 г паста актуальна при заказе на сайте. Купить Солкосерил 5% 5 г паста в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Солкосерил 5% 5 г паста Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СОЛКОСЕРИЛ ДЕНТАЛЬНА АДГЕЗИВНА ПАСТА

(SOLCOSERYL® DENTAL ADHESIVE PASTE)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: біло-жовта пастоподібна адгезивна маса із запахом ментолу;

склад: 1 г пасти містить: солкосерилу - депротеїнізованого гемодеривату з крові молочних телят (Bos Taurus), стандартизованого хімічно і біологічно, в перерахуванні на суху речовину - 2,125 мг, полідоканолу 600 - 10 мг;

допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, ментол, натрій карбоксиметилцелюлози, олія м’яти перцевої, адгезивна основа пасти.

Лікарська форма. Паста.

Фармакотерапевтична група. Активатор клітинного метаболізму для застосування в стоматології. Код АТС А01А D11.

Імунологічні і біологічні властивості.

Фармакодинаміка. Солкосерил хімічно та біологічно стандартизований апірогенний дериват крові телят, що кормилися тільки молоком, який не містить білків та антигенів. Містить широкий спектр природних низькомолекулярних речовин масою 5 000 Дальтон (гліколіпіди, нуклеозиди та нуклеотиди, амінокислоти, олігопептиди, мікроелементи, електроліти та проміжні продукти вуглеводного та жирового обміну). Він активує транспорт кисню і поживних речовин на рівні клітини і сприяє їх утилізації, підвищує споживання кисню клітиною, стимулює синтез АТФ, посилює проліферацію оборотно пошкоджених клітин, особливо в умовах гіпоксії, прискорюючи тим самим процеси ранозагоєння. Солкосерил посилює внутрішньоклітинний енергообмін і сприяє збільшенню запасів високоенерговмісних фосфатів. Солкосерил стимулює регенерацію клітин, прискорюючи, таким чином, відновлення тканин, сприяє реваскуляризації ішемізованих тканин, а також створює умови, які сприяють синтезу колагена та росту свіжої грануляційної тканини, прискорює реепіталізацію та загоєння ран. Солкосерил має мембраностабілізуючий та цитопротекторний ефект. Місцевий анестетик полідоканол, що міститься в низькій концентрації в Солкосерил дентальній адгезивній пасті, проявляє швидку і тривалу знеболювальну дію. Паста прилипає до слизової оболонки, утворюючи захисну плівку, що захищає від подразнювального впливу їжі.

Фармакокінетика. Провести дослідження з фармакокінетики препарату за допомогою хіміко-аналітичних методів неможливо, оскільки у своєму складі препарат містить речовини, які зазвичай виявляються в організмі.

Показання для застосування. Застосовується у разі захворювань слизової оболонки порожнини рота, що супроводжується утворенням ерозій, афт, виразок (вірусний стоматит, афтозний стоматит, багатоформна ексудативна еритема, червоний плескатий лишай, трофічні виразки); захворюваннях тканин пародонту (гінгівіт, парадонтит); за умови травматичних уражень слизової оболонки порожнини рота (механічна, фізична, хімічна травми, видалення зубів, встановлення імедіат-протезів, пролежнях від зубних протезів, тріщинах губ, ураженні ясен під час видалення зубного каменю та кюретажі); утрудненому прорізуванні тимчасових зубів у дітей віком від 6 місяців та восьмих зубів у дорослих.

Дози і спосіб застосування. Застосовується місцево. Уражену поверхню слизової оболонки ретельно висушити ватним або марлевим тампоном. Смугу пасти довжиною приблизно 0,5 см нанести не втираючи на слизову оболонку тонким шаром за допомогою пальця або ватної палички, а потім трохи змочити нанесену пасту водою. Процедуру повторюють 3-5 разів на добу після їди та перед сном. Лікування проводять від 3 до 14 діб.

Дітям застосовують тричі на добу після їди та перед сном при болісному прорізуванні тимчасових (молочних) зубів.

При нанесенні пасти на невисушену слизову оболонку, можливе зменшення тривалості лікувальної дії.

Побічна дія. До цього часу не було зареєстровано ніяких небажаних побічних ефектів. Препарат містить ментол та як консерванти складні ефіри парагідроксибензойної кислоти, що слід мати на увазі у разі гіперчутливості до цих сполук.

Рідко можливі тимчасові зміни смакових відчуттів і кольору зубів.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю. Дослідження на тваринах не виявили негативної дії на плід. Спеціальні дослідження з безпеки застосування при вагітності та лактації не проводились.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Зернисто-сухувата консистенція Солкосерил дентальної адгезивної пасти забезпечує її оптимальні адгезивні властивості і не є ознакою погіршення якості препарату. При відкритті тюбика можливе виділення олії, але це не впливає на якість препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Відомості відсутні.

Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, або лікуєтесь самостійно, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем про можливість їх одночасного застосування.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30°С, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності. 4 роки.

Використовувати не пізніше дати, вказаної на упаковці.

Форма випуску. Алюмінієві туби по 5 г.

Умови відпуску. Без рецепту.

Виробник. Легасі Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ.

СН - 4127 Бірсфельден, Швейцарія.

Заявник. МЕДА Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ.

Хеґнауштрассе 60, 8602 Ванґен - Брюттізеллен, Швейцарія

Солкосерил 5% 5 г паста Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Катя 02.12.2016 После операции на десне мне стоматолог посоветовал эту пасту. Зажило все на много быстрее так как в памяти еще свежо впечатление от прошлой подобной операции и есть с чем сравнить. Советую
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Солкосерил 5% 5 г паста Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Солкосерил 5% 5 г паста Характеристики

Лікарська форма Гель очний по 5 г у тубі № 1 у пачці
Виробник Легасі Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ, Швейцарія
Вік Досвід застосування дітям обмежений.
Міжнародне найменування Mono
Показання Ад’ювантна терапія у комплексному лікуванні:виразок рогівки різного походження;уражень рогівки;опіків рогівки, спричинених дією кислот або лугів;дегенеративних змін рогівки та кон’юнктиви;бульозного кератиту.
Протипоказання Підвищена чутливість або алергічні реакції до будь-якого з компонентів препарату.
Склад 1 г гелю очного містить депротеїнізований гемодериват з крові телят, стандартизований хімічно і біологічно, у перерахуванні на суху речовину 8,3 мг;
Термін придатності 3 роки
Українська назва СОЛКОСЕРИЛ
Упаковка Туба
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються в офтальмології. Інші офтальмологічні засоби. Код АТХ S01X A.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.