0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Ромашки квітки у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола

Код товару:Код:  112.0109
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Можно использовать как чай, можно заваривать для промывания глаз, можно делать ванночки для грудничка - универсальное средство!
Чи є відгук корисним
А
Альона
Люблю этот чай. Хорошо уталяет жажду и успокаивает. Пакетики удобные в использовании.
Чи є відгук корисним
А
Анастасия
Покупаю эти фильтр-пакеты вместо чая. Это намного полезнее и вкуснее. Конечно, нужно привыкнуть. Формат пакетов удобен - как и обычные пакетики, вкинул в чашку, залил кипятком, через 15 минут пьешь. Аромат невероятный, все натурально, вкусно и полезно. Уменьшают боли в период ПМС, улучшают пищеварение, у меня лично значительно улучшается сон, эмоциональное равновесие.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ромашки квітки у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
Ромашки квітки у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
70,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview