0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Ромашки квіти 40 г Лубнифарм

Код товару:Код:  242.0139
5
3 відгука
4
2 відгука
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
С
Сергей
хорошо помагает при лечении органов ЖКТ
Чи є відгук корисним
С
Сергей
хорошо помагает при заболеваниях горла
Чи є відгук корисним
С
Сергей
Помагает как геомопотическое средство при разных заболеваниях : горло,полость рта,глаза и многие заболевания в комплексе с другими травами
Чи є відгук корисним
О
Олександра
Пила при язве желудка как + к лечению да и вообще , пила строго по инструкции и в больнице . Единственное что когда в руке катетер ( сгибать это не вариант в моем случае) неудобно одной рукой запаривать если нет фильтра .
Чи є відгук корисним
А
Алла
Трава хорошего качества
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ромашки квіти 40 г Лубнифарм
Ромашки квіти 40 г Лубнифарм
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
45,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview