Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Релиф №12 свечи

  Loading...
   Купить Релиф №12 свечи в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Релиф №12 свечи в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Релиф №12 свечи в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  218,70 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Релиф №12 свечи

  Релиф - эффективный противогеморройный препарат, обладающий местным сосудосуживающим действием.


  Показания

  Релиф №12 свечи назначаются при:

  • внутреннем и наружном геморрое;

  • трещинах в анальном отверстии;

  • эрозиях ануса;

  • заболеваниях перианальной области и прямой кишки.

  Применение препарата способствует:

  • быстрому заживлению ран и трещин;

  • снятию воспаления;

  • предотвращению кровоточивости;

  • уменьшению просвета геморроидальных узлов и сосудов.


  Противопоказания

  Свечи Релиф противопоказаны при:

  • тромбоэмболической болезни;

  • тромбозе кровеносных сосудов;

  • гранулоцитопении;

  • сахарном диабете;

  • туберкулезе;

  • синдроме Иценко-Кушинга;

  • заболевании щитовидной железы;

  • индивидуальной гиперчувствительности на составляющие компоненты препарата.


  Применение

  Извлеките свечу из блистерной упаковки и введите в анальное отверстие. Свечи рекомендуется вводить 2 раза в сутки после опорожнения кишечника: утром и вечером. При необходимости лечащий врач может увеличить дозировку до 4 суппозиториев в сутки.

  Медмаркет Аптека24 заботится о том, чтобы вы не тратили много времени на покупки, а заказывали медикаменты в удобное для вас время. Для вас мы создали удобный сервис, на котором вы можете в любое время суток купить по выгодной цене Релиф №12 свечи, записаться на прием к доктору, прочитать отзывы о медикаментах и заказать адресную доставку медикаментов на дом.

  Аптека24 желает вам отличного настроения и крепкого здоровья!


  Цена Релиф №12 свечи актуальна при заказе на сайте. Купить Релиф №12 свечи в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Релиф №12 свечи Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  РЕЛІФ®

  Склад лікарського засобу:

  діючі речовини: 1 супозиторій містить фенілефрину гідрохлориду 5 мг;

  допоміжні речовини: масло печінки акули, масло какао, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), крохмаль кукурудзяний.

  Лікарська форма. Супозиторії ректальні.

  Однорідні непрозорі супозиторії від блідо-білого до світло-жовтого кольору торпедоподібної форми зі слабким рибним запахом.

  Назва і місцезнаходження виробника.

  Істітуто Де Анжелі С.р.л., Італія

  50066 Реггелло (Флоренція), Лок. Пруллі, 103/с, Італія/

  Istituto De Angeli S.r.l., Italy

  50066 Reggello (Fl), Loc. Prulli, 103/c, Italy.

  Назва і місцезнаходження заявника.

  Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія

  Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія/

  Bayer Consumer Care AG, Switzerland

  Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

  Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування. Код АТС C05A X.

  Фенілефрину гідрохлорид є адреноміметиком, застосування якого призводить до місцевого   судинозвужувального   ефекту.   Це   нормалізує   співвідношення   між припливом крові до гемороїдальних вузлів і відтоком крові від них, а також сприяє зменшенню ексудації, набряклості, свербежу, серозних виділень при геморої та при інших захворюваннях аноректальної зони.

  Жирова основа супозиторіїв чинить пом’якшувальну дію.

  Фенілефрин,     що     входить    до    складу    Реліф®,     інактивується    тканинною моноаміноксидазою, неактивні метаболіти виділяються у складі слизу або у вкрай незначних кількостях нирками.

  Показання для застосування.

  Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини заднього проходу, ерозія та мікротравми заднього проходу, анальний свербіж.

  Протипоказання.

  Підвищена   індивідуальна   чутливість   до   будь-якого   з   компонентів   препарату, значне підвищення артеріального тиску, тахісистолічні порушення серцевого ритму, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, тяжка ниркова та печінкова недостатність, тиреотоксикоз, гострий панкреатит, одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази або протягом 15 днів після припинення лікування інгібіторами МАО, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  Слід з обережністю застосовувати цей лікарський засіб хворим з артеріальною гіпертензією, серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями щитовидної залози, закритокутовою глаукомою, цукровим діабетом. При гепатиті, розладах   сечовипускання   застосування   препарату допустиме з урахуванням співвідношення користь/ризик, яке визначає лікар.

  Не   застосовувати   препарат  у  випадках   ушкодження   або   відсутності  захисної пластикової оболонки.

  У разі значних кров’янистих виділень із заднього проходу або якщо симптоми хвороби тривають більше 7 днів, необхідно додатково проконсультуватися з лікарем.

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. На даний момент повідомлень немає. Проте при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами рекомендується дотримуватися особливої обережності, враховуючи можливість розвитку небажаних реакцій з боку нервової системи.

  Діти.

  Не застосовувати препарат дітям віком до 12 років без призначення лікаря.

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослим та дітям віком від 12 років препарат слід застосовувати після проведення гігієнічних процедур. Попередньо теплою водою обмити шкіру навколо заднього проходу, очистити уражену ділянку за допомогою зволоженої м’якої серветки, потім обережно просушити туалетним папером або м’якою тканиною, видаливши надлишкову вологу. Перед введенням супозиторія необхідно зняти з нього пластикову захисну оболонку. Ввести супозиторій у задній прохід.

  Вводити по 1 супозиторію до 4 разів на добу, особливо на ніч, вранці і після кожного випорожнення кишечнику. Тривалість лікування становить 7–14 днів. Регулярне застосування препарату дозволяє забезпечити стійкий терапевтичний ефект, полегшує симптоми геморою.

  Передозування.

  У медичній практиці не описане, відсутні дані про системні, у тому числі токсичні, реакції організму у відповідь на ректальне введення препарату Реліф®. Проте при передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій, особливо при тривалому застосуванні. Можуть спостерігатися артеріальна гіпертензія, біль та дискомфорт у ділянці серця, відчуття серцебиття, задишка, некардіогенний набряк легень, збудження, судоми, порушення сну, тривога, дратівливість, психози з галюцинаціями, слабкість, анорексія, нудота, блювання, олігурія, затримка сечовипускання, почервоніння обличчя, відчуття холоду у кінцівках, парестезії, підвищена чутливість, гіперглікемія, гіпокаліємія, скорочення притоку крові до життєво важливих органів, що може призвести до погіршення кровопостачання нирок, метаболічного ацидозу, зростання навантаження на серце внаслідок збільшення загального опору периферичних судин. Лікування симптоматичне. У випадках істотного перевищення рекомендованих разових і добових доз може спостерігатися схильність до гіперкоагуляції. 

  Побічні ефекти.

  Цей лікарський засіб зазвичай переноситься добре, але у поодиноких випадках можуть спостерігатися побічні реакції, обумовлені фенілефрину гідрохлоридом. 

  З боку серцево-судинної системи: рефлекторна брадикардія, аритмія, можливі порушення серцевого ритму, підвищення артеріального тиску.

  З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі  перехресні реакції при алергії на інші симпатоміметики, що можуть проявлятися у вигляді висипань, свербежу, ангіоневротичного набряку, контактного дерматиту.

  З боку нервової системи: запаморочення, знервованість, головний біль, тремор, безсоння, відчуття страху, відчуття припливу крові до обличчя.

  У місці застосування можливі гіперемія, висип, свербіж, набряк, помірний біль/печіння при пошкодженні або кровотечі із заднього проходу.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Не слід застосовувати разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх), а також з антигіпертензивними лікарськими засобами (ß-адреноблокаторами).

  Атропіну сульфат блокує рефлекторну брадикардію, спричинену фенілефрином, та збільшує вазопресорну відповідь на фенілефрин. Одночасний прийом фенілефрину з ß-адреноблокаторами може призвести до артеріальної гіпертензії та надмірної брадикардії з можливою серцевою блокадою. Слід обережно застосовувати з гормонами щитовидної залози, препаратами, що впливають на серцеву провідність (серцеві глікозиди, антиаритмічні препарати).

  При одночасному застосуванні з препаратами, що зумовлюють виведення калію, наприклад з деякими діуретиками типу фуросеміду, можливе посилення гіпокаліємії та зменшення артеріальної чутливості до таких вазопресорних препаратів, як фенілефрин.

  Одночасний прийом фенілефрину та інших симпатоміметиків може призвести до додаткової стимуляції центральної нервової системи до надзвичайно високого рівня, що супроводжується нервозністю, дратівливістю, безсонням. Також імовірні напади судом.

  Не слід застосовувати цей лікарський засіб одночасно або протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО.

  Термін придатності.

  2 роки.

  Після закінчення терміну придатності препарат не застосовувати.

  Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Забороняється зберігати супозиторії із розкритою або відсутньою захисною пластиковою оболонкою.

  Упаковка.

  2 пластикових стрипи білого кольору по 6 супозиторіїв у кожному, у картонній коробці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Релиф №12 свечи Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Лина 09.09.2016 Со своей деликатной проблемой пыталась справиться давно. Врач назначил эти свечи в комплексе с таблетками для улучшения венозного тонуса. Очень хороший препарат, быстро убирает дискомфорт.
  • Натали 23.07.2016 было очень сильное не дискомфорт, пробовала много свечей ,но не одни как не помоги ,как Релиф. Сделала заказ в аптеки 24 и мне вечером уже привезли. Осталась очень довольная.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Релиф №12 свечи Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Релиф №12 свечи Характеристики

  Лікарська форма Супозиторії ректальні по 5 мг № 12 (6х2) у стрипах
  Виробник КаталентНімеччина Ебербах ГмбХ (виробник, який відповідає за виробництво нерозфасованої продукції), Німеччина
  Вік от 12 лет
  Міжнародне найменування Phenylephrine
  Показання Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини заднього проходу, ерозія та мікротравми заднього проходу, анальний свербіж.
  Протипоказання Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, значне підвищення артеріального тиску, тахісистолічні порушення серцевого ритму, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, тяжка ниркова та печінкова недостатність, тиреотоксикоз, гострий панкреатит, одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази або протягом 15 днів після припинення лікування інгібіторами МАО, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.
  Склад 1 супозиторій містить фенілефрину гідрохлориду 5 мг
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва РЕЛІФ
  Упаковка Стрип
  Фармакотерапевтична група Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування. Код АТС C05A

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги