www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Лорект 30мл спрей

Loading...
  Купить Лорект 30мл спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
158.7 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Лорект 30мл спрей

Спрей Лорект для гигиены и профилактики заболеваний слизистых оболочек носовой и ротовой полости. Препарат может быть применён в составе комплексной терапии воспалительных заболеваний ЛОР-органов:

 • при инфекционных заболеваниях носоглотки и ротовой полости;
 • для облегчения состояния при острых и хронических воспалительных заболеваниях носоглотки, придаточных пазух носа, ротовой полости различной этиологии (риниты, синуситы. Тонзиллиты (в том числе ангины), ларингиты, фарингиты, стоматиты)
 • в составе комплексного лечения и для профилактики острых респираторных и острых респираторных вирусных заболеваний;
 • для санации слизистой оболочки носа,
 • для уменьшения проявлений местного воспалительного процесса в носовой и ротовой полостях;
 • для увлажнения слизистой оболочки носа и сохранение ее защитных физиологических свойств в условиях повышенной сухости воздуха;
 • у лиц, страдающих частые риниты и синуситы регулярное использование средства позволяет сократить частоту и длительность применения лекарственных препаратов;
 • в составе комплексного лечения гипертрофии аденоидов, аденоидита.

Способ применения и дозы:

 • Использовать насадку для носа или горла.
 • Взрослым: 2-4 распыления 3-4 раза в день.
 • Детям с 1-го года:1 распыление 3-4 раза в день.


Цена Лорект 30мл спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Лорект 30мл спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Лорект 30мл спрей Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ 
для застосування засобу
ЛоректЛОРЕКТ являє собою ефективний антисептичний гігієнічно-профілактичний засіб природного походження, отриманий шляхом окислення риб’ячого жиру за допомогою ізотонічного розчину натрію хлориду.
Сировиною для отримання засобу являється риб’ячий жир виділений з органів і тканин морських тварин і містить в своєму складі велику кількість омега-3, омега-6, омега-9 ненасичених жирних кислот, а також вітаміни Д3, А. Е.
 

При взаємодії риб'ячого жиру з ізотонічним водним розчином натрію хлориду в присутності кисню повітря і при нагріванні відбувається пpoцec окислення компонентів риб’ячого жиру. В ході процесу окислення жирних кислот риб’ячого жиру виникають карбонільні сполуки, що мають антимікробну активність відносно гноєрідної (піогенної) мікрофлори - синьогнійної палички, протея, кишкової палички, стафілококів, а також щодо дріжджових грибів роду Candida. Така активність пов’язана з особливістю будови карбонільних сполук, що визначає їх здатність до інактивації багатьох ферментів мікробної клітини, що призводить до припинення життєво важливих метаболічних процесів в ній.
 

В результаті процесу окислення натурального риб’ячого жиру природним шляхом без додавання хімічних реагентів і оксидантів отримано засіб гігієнічно-профілактичний «ЛОРЕКТ», який є єдиним, що містить суму карбонільних сполук, достатню для прояву необхідної антимікробної та антисептичної активності.
 

Карбонільні сполуки у присутності ізотонічного розчину натрію хлориду знищують мікроби на слизовій оболонці носоглотки, не порушуючи її нормальну мікрофлору, видаляють віруси, бактерії і алергени, зволожують і очищають слизову носа, видаляючи надлишковий слиз, скоринки і найдрібніші частинки після операцій без ризику кровотечі.
 

В результаті покращується функція миготливого епітелію, підсилюється опірність слизової оболонки ротової порожнини, порожнини носа і придаткових пазух до впровадження хвороботворних бактерій і вірусів, нормалізуються реологічні властивості слизу.
 

Запропонований засіб допомагає відновити прохідність і нормальне функціонування дихальних шляхів, прискорює одужання при захворюваннях носоглотки і придаткових пазух носа.
 

Фізико-хімічні властивості. Прозора рідина жовтого кольору. В процесі зберігання допускається поява осаду світло-коричневого кольору, який легко розбивається при струшуванні.
 

Склад:
Продукти окислення риб’ячого жиру 

Показания
Засіб гігієнічно-профілакгичний «ЛОРЕКТ» рекомендовано до застосування:
-    при інфекційних захворюваннях носоглотки та ротової порожнини;
-    для полегшення стану при гострих і хронічних запальних захворюваннях носоглотки, придаткових пазух носа, ротової порожнини різної етіології (риніти, синусити. тонзиліти (у тому числі ангіни), ларингіти, фарингіти, стоматити);
-    у складі комплексного лікування і для профілактики гострих респіраторних та гострих респіраторних вірусних захворювань;
-    для санації слизової оболонки носа;
-    для зменшення проявів місцевого запального процесу в носовій і ротовій порожнинах;
-    для зволоження слизової оболонки носа та збереження її захисних фізіологічних властивостей в умовах підвищеної сухості повітря;
-    у осіб, що страждають на часті риніти і синусити регулярне використання засобу дозволяє скоротити частоту та термін застосування лікарських препаратів;
-    у складі комплексного лікування гіпертрофії аденоїдів, аденоїдиту.

Противопоказания
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів засобу.

Способ применения и дозы
Перед початком застосування слід порадитися з лікарем.
Перед використанням струшувати.
 

ПРИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ НОСОГЛОТКИ РИНІТИ, СИНУСИТИ, АДЕНОЇДИТИ

- у тому числі у складі комплексного лікування гострих респіраторних вірусних захворювань;

- для санації слизової оболонки носа;

- для полегшення стану при гострих і хронічних запазьних захворюваннях носоглотки, придаткових пазух носа, зменшення проявів місцевого запального процесу в носовій порожнині;

- для зволоження слизової оболонки носа та збереження її захисних властивостей в умовах підвищеної сухості повітря;

- у складі комплексного лікування гіпертрофії аденоїдів

- для профілактики гострих респіраторних захворювань
 

Перед введенням засобу рекомендується звільнити носові ходи від слизу.
 

Надіти на флакон назальну насадку-розпилювач з захисним ковпачком.
Знята з насадки-розпилювача захисний ковпачок.
Зробити пробне зрошення з метою визначення чутливості до препарату тримаючи флакон вертикально, ввести насадку в один з носових ходів та здійснити 1 натискання на клапан-насос.
 

У разі відсутності ознак гіперчутливості через 30 хвилин (набряк слизової оболонки носу, утруднення дихання, сльозотеча, чхання, свербіж) засіб можна застосовувати.
 

Дорослим проводити 3-4 натискання на клапан флакону у кожний носовий хід 3-4 рази на день.
 

Дітям: і натискання в кожний носовий хід 3-4 рази на день.
 

При інфекційних захворюваннях, а також для полегшення стану при гострих і хронічних запазьних захворюваннях ротової порожнини (стоматити), ротоглотки (тонзиліти, ангіни), глотки (фарингіти), гортані (ларингіти), у тому числі у складі комплексного лікування гострих респіраторних вірусних захворювань; для зменшення проявів місцевого запашного процесу в ротовій порожнині
 

Надіти на флакон оральний розпилювальний пристрій.
Зробити пробне зрошення з метою визначення чутливості до препарату тримаючи флакон вертикально, ввести насадку у ротову порожнину та здійснити 1 натискання на клапан-насос.
У разі відсутності ознак гіперчутливості через 30 хвилин (набряк слизової оболонки, свербіж, утруднення дихання, сльозотеча) засіб можна застосовувати.
 

Дорослим проводити 3-4 натискання на клапан флакону 3-4 рази на день.
 

Дітям: 1-2 натаскання 3-4 рази на день.
 

Особливі вказівки
При зрошуванні носової порожнини не закидати голову.
З метою уникнення поширення інфекції не рекомендується користуватися однією і тією ж насадкою кільком особам, насадки щоденно обробляти ватними тампонами, змоченими у 70° розчині етилового спирту або іншого антисептику.
 

Під час розпилювання засобу слід уникати його потрапляння в очі.

Побочные реакции
Можлива індивідуальна непереносимість, алергічні реакції.

Применение в период беременности или кормления грудью
Застосування у дітей Не застосовувати дітям віком до 1 року.

Условия хранения
Зберігання
У захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Форма випуску. Спрей.
 

Пакування
По 30 мл засобу у флакони зі скла з клапаном-насосом з насадкою-розпилювачем і захисним ковпачком (допускається додаткова комплектація оральним розпилювальним пристроєм), з інструкцією щодо застосування у пачці.
 

Термін придатності
24 місяці.
 

Не є лікарським засобом.

Регистрационные данные
Дозировка: Лорект спрей 30 мл

Производитель: Фармстандарт - Біолік, ПАТ, м.Харків, Україна

Лорект 30мл спрей Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Лорект 30мл спрей Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Лорект 30мл спрей Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.