Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Лорект 30мл спрей

  Loading...
   Купить Лорект 30мл спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  226 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Лорект 30мл спрей

  Спрей Лорект для гигиены и профилактики заболеваний слизистых оболочек носовой и ротовой полости. Препарат может быть применён в составе комплексной терапии воспалительных заболеваний ЛОР-органов:

  • при инфекционных заболеваниях носоглотки и ротовой полости;
  • для облегчения состояния при острых и хронических воспалительных заболеваниях носоглотки, придаточных пазух носа, ротовой полости различной этиологии (риниты, синуситы. Тонзиллиты (в том числе ангины), ларингиты, фарингиты, стоматиты)
  • в составе комплексного лечения и для профилактики острых респираторных и острых респираторных вирусных заболеваний;
  • для санации слизистой оболочки носа,
  • для уменьшения проявлений местного воспалительного процесса в носовой и ротовой полостях;
  • для увлажнения слизистой оболочки носа и сохранение ее защитных физиологических свойств в условиях повышенной сухости воздуха;
  • у лиц, страдающих частые риниты и синуситы регулярное использование средства позволяет сократить частоту и длительность применения лекарственных препаратов;
  • в составе комплексного лечения гипертрофии аденоидов, аденоидита.

  Способ применения и дозы:

  • Использовать насадку для носа или горла.
  • Взрослым: 2-4 распыления 3-4 раза в день.
  • Детям с 1-го года:1 распыление 3-4 раза в день.


  Цена Лорект 30мл спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Лорект 30мл спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

  Лорект 30мл спрей Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ 
  для застосування засобу
  Лорект  ЛОРЕКТ являє собою ефективний антисептичний гігієнічно-профілактичний засіб природного походження, отриманий шляхом окислення риб’ячого жиру за допомогою ізотонічного розчину натрію хлориду.
  Сировиною для отримання засобу являється риб’ячий жир виділений з органів і тканин морських тварин і містить в своєму складі велику кількість омега-3, омега-6, омега-9 ненасичених жирних кислот, а також вітаміни Д3, А. Е.
   

  При взаємодії риб'ячого жиру з ізотонічним водним розчином натрію хлориду в присутності кисню повітря і при нагріванні відбувається пpoцec окислення компонентів риб’ячого жиру. В ході процесу окислення жирних кислот риб’ячого жиру виникають карбонільні сполуки, що мають антимікробну активність відносно гноєрідної (піогенної) мікрофлори - синьогнійної палички, протея, кишкової палички, стафілококів, а також щодо дріжджових грибів роду Candida. Така активність пов’язана з особливістю будови карбонільних сполук, що визначає їх здатність до інактивації багатьох ферментів мікробної клітини, що призводить до припинення життєво важливих метаболічних процесів в ній.
   

  В результаті процесу окислення натурального риб’ячого жиру природним шляхом без додавання хімічних реагентів і оксидантів отримано засіб гігієнічно-профілактичний «ЛОРЕКТ», який є єдиним, що містить суму карбонільних сполук, достатню для прояву необхідної антимікробної та антисептичної активності.
   

  Карбонільні сполуки у присутності ізотонічного розчину натрію хлориду знищують мікроби на слизовій оболонці носоглотки, не порушуючи її нормальну мікрофлору, видаляють віруси, бактерії і алергени, зволожують і очищають слизову носа, видаляючи надлишковий слиз, скоринки і найдрібніші частинки після операцій без ризику кровотечі.
   

  В результаті покращується функція миготливого епітелію, підсилюється опірність слизової оболонки ротової порожнини, порожнини носа і придаткових пазух до впровадження хвороботворних бактерій і вірусів, нормалізуються реологічні властивості слизу.
   

  Запропонований засіб допомагає відновити прохідність і нормальне функціонування дихальних шляхів, прискорює одужання при захворюваннях носоглотки і придаткових пазух носа.
   

  Фізико-хімічні властивості. Прозора рідина жовтого кольору. В процесі зберігання допускається поява осаду світло-коричневого кольору, який легко розбивається при струшуванні.
   

  Склад:
  Продукти окислення риб’ячого жиру 

  Показания
  Засіб гігієнічно-профілакгичний «ЛОРЕКТ» рекомендовано до застосування:
  -    при інфекційних захворюваннях носоглотки та ротової порожнини;
  -    для полегшення стану при гострих і хронічних запальних захворюваннях носоглотки, придаткових пазух носа, ротової порожнини різної етіології (риніти, синусити. тонзиліти (у тому числі ангіни), ларингіти, фарингіти, стоматити);
  -    у складі комплексного лікування і для профілактики гострих респіраторних та гострих респіраторних вірусних захворювань;
  -    для санації слизової оболонки носа;
  -    для зменшення проявів місцевого запального процесу в носовій і ротовій порожнинах;
  -    для зволоження слизової оболонки носа та збереження її захисних фізіологічних властивостей в умовах підвищеної сухості повітря;
  -    у осіб, що страждають на часті риніти і синусити регулярне використання засобу дозволяє скоротити частоту та термін застосування лікарських препаратів;
  -    у складі комплексного лікування гіпертрофії аденоїдів, аденоїдиту.

  Противопоказания
  Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів засобу.

  Способ применения и дозы
  Перед початком застосування слід порадитися з лікарем.
  Перед використанням струшувати.
   

  ПРИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ НОСОГЛОТКИ РИНІТИ, СИНУСИТИ, АДЕНОЇДИТИ

  - у тому числі у складі комплексного лікування гострих респіраторних вірусних захворювань;

  - для санації слизової оболонки носа;

  - для полегшення стану при гострих і хронічних запазьних захворюваннях носоглотки, придаткових пазух носа, зменшення проявів місцевого запального процесу в носовій порожнині;

  - для зволоження слизової оболонки носа та збереження її захисних властивостей в умовах підвищеної сухості повітря;

  - у складі комплексного лікування гіпертрофії аденоїдів

  - для профілактики гострих респіраторних захворювань
   

  Перед введенням засобу рекомендується звільнити носові ходи від слизу.
   

  Надіти на флакон назальну насадку-розпилювач з захисним ковпачком.
  Знята з насадки-розпилювача захисний ковпачок.
  Зробити пробне зрошення з метою визначення чутливості до препарату тримаючи флакон вертикально, ввести насадку в один з носових ходів та здійснити 1 натискання на клапан-насос.
   

  У разі відсутності ознак гіперчутливості через 30 хвилин (набряк слизової оболонки носу, утруднення дихання, сльозотеча, чхання, свербіж) засіб можна застосовувати.
   

  Дорослим проводити 3-4 натискання на клапан флакону у кожний носовий хід 3-4 рази на день.
   

  Дітям: і натискання в кожний носовий хід 3-4 рази на день.
   

  При інфекційних захворюваннях, а також для полегшення стану при гострих і хронічних запазьних захворюваннях ротової порожнини (стоматити), ротоглотки (тонзиліти, ангіни), глотки (фарингіти), гортані (ларингіти), у тому числі у складі комплексного лікування гострих респіраторних вірусних захворювань; для зменшення проявів місцевого запашного процесу в ротовій порожнині
   

  Надіти на флакон оральний розпилювальний пристрій.
  Зробити пробне зрошення з метою визначення чутливості до препарату тримаючи флакон вертикально, ввести насадку у ротову порожнину та здійснити 1 натискання на клапан-насос.
  У разі відсутності ознак гіперчутливості через 30 хвилин (набряк слизової оболонки, свербіж, утруднення дихання, сльозотеча) засіб можна застосовувати.
   

  Дорослим проводити 3-4 натискання на клапан флакону 3-4 рази на день.
   

  Дітям: 1-2 натаскання 3-4 рази на день.
   

  Особливі вказівки
  При зрошуванні носової порожнини не закидати голову.
  З метою уникнення поширення інфекції не рекомендується користуватися однією і тією ж насадкою кільком особам, насадки щоденно обробляти ватними тампонами, змоченими у 70° розчині етилового спирту або іншого антисептику.
   

  Під час розпилювання засобу слід уникати його потрапляння в очі.

  Побочные реакции
  Можлива індивідуальна непереносимість, алергічні реакції.

  Применение в период беременности или кормления грудью
  Застосування у дітей Не застосовувати дітям віком до 1 року.

  Условия хранения
  Зберігання
  У захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Форма випуску. Спрей.
   

  Пакування
  По 30 мл засобу у флакони зі скла з клапаном-насосом з насадкою-розпилювачем і захисним ковпачком (допускається додаткова комплектація оральним розпилювальним пристроєм), з інструкцією щодо застосування у пачці.
   

  Термін придатності
  24 місяці.
   

  Не є лікарським засобом.

  Регистрационные данные
  Дозировка: Лорект спрей 30 мл

  Производитель: Фармстандарт - Біолік, ПАТ, м.Харків, Україна

  Лорект 30мл спрей Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Лорект 30мл спрей Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Лорект 30мл спрей Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.