0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Назоферон капли назальные 100000 МЕ/мл, 5 мл

Код товару:Код:  413.0556
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Н
Наталия
Препарат хорошо устраняет вирус , не вызывает побочных действий и безопасный .Доя ребенка препарат выбора при ОРЗ
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Останні п' ять років під час осінньо - весняний захворювань, згідно інструкції, використовуємо цей препарат двом діткам - підліткам у комплексі з мільтівітамінами і мінералами Kangavites Солгар ( по 2 таб 1 раз після сніданку). Вітаміни теж замовляла у цій аптеці.
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Отличные капли для грудничков в период вирусных заболеваний,не дают разыграться простуде,поддерживают иммунитет.Плохо что срок годности не большой после вскрытия бутылки.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Назоферон капли назальные 100000 МЕ/мл, 5 мл
Назоферон капли назальные 100000 МЕ/мл, 5 мл
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
158,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview