Лаферобион 100000 МО/мл 5мл спрей назальный

Аналоги

Описание Лаферобион 100000 МО/мл 5мл спрей назальный

Показания

Профилактика и лечение острых респираторных вирусных инфекций (ОРВИ):

  • у пациентов, часто и длительно страдающих заболеваниями верхних дыхательных путей
  • при контакте с больными ОРВИ;
  • при переохлаждении;
  • при сезонном повышении заболеваемости.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к интерферона альфа-2b и других компонентов, входящих в состав препарата, тяжелые формы аллергических заболеваний в анамнезе применения во время беременности и в период кормления грудью.

****************


Показання

Профілактика та лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ):

  • у пацієнтів, що часто та тривало страждають на захворювання верхніх дихальних шляхів;
  • при контакті з хворими на ГРВІ;
  • при переохолодженні;
  • при сезонному підвищенні захворюваності.

Протипоказання

Підвищена чутливість до інтерферону альфа-2b та інших компонентів, що входять до складу препарату, тяжкі форми алергічних захворювань в анамнезі; застосування під час вагітності та в період годування груддю.Цена Лаферобион 100000 МО/мл 5мл спрей назальный актуальна при заказе на сайте. Купить Лаферобион 100000 МО/мл 5мл спрей назальный в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Лаферобион 100000 МО/мл 5мл спрей назальный Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ЛАФЕРОБІОН
(LAFEROBIONUM)

Склад:

діюча речовина: interferon alfa-2b;

1 флакон містить 100 000 МО інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини;

допоміжні речовини: натрію хлорид, декстран-70, калію дигідрофосфат, динатрію фосфату додекагідрат.

Лікарська форма. Порошок назальний.

Основні фізико-хімічні властивості:  ліофілізований порошок або пориста маса білого кольору. Гігроскопічний. Розчинений препарат — прозора, злегка забарвлена рідина.

Фармакотерапевтична група. Інтерферони. Код АТХ L03A В05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

ЛАФЕРОБІОН — противірусний, антимікробний, протизапальний, імуномодулюючий, антипроліферативний засіб. Біологічна дія інтерферону характеризується такими ефектами: противірусний — пригнічує реплікацію вірусів (аденовірусів, вірусів грипу та ін.) за рахунок інгібуючої дії на процеси транскрипції і трансляції; антипроліферативний — пригнічує розмноження клітин (більшості ДНК- та РНК-вмісних вірусів); імуномодуляція — посилення фагоцитарної активності макрофагів та специфічної цитотоксичності лімфоцитів відносно клітин-мішеней. Інтерферон ініціює синтез специфічного ферменту — протеїнкінази, яка перешкоджає трансляції завдяки фосфорилюванню одного з ініціювальних факторів цього процесу; активізує специфічну рибонуклеазу, яка пошкоджує матричну РНК вірусу. До ефектів інтерферону належать також: стимулювання продукування інших цитокінів, індукція специфічних ферментів.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика та лікування грипу, а також інших гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) та вірусно-бактеріальних інфекцій у дорослих та дітей, в тому числі у новонароджених.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до інтерферону альфа-2b та інших компонентів препарату; дисфункція щитовидної залози; наявність тяжких вісцеральних порушень у пацієнтів з саркомою Капоші; тяжкі серцево-судинні захворювання; псоріаз; виражені порушення функції печінки та/або нирок; епілепсія та інші захворювання центральної нервової системи (у т. ч. функціональні); хронічний гепатит на тлі прогресуючого або декомпенсованого цирозу печінки; хронічний гепатит у хворих, які отримують або нещодавно отримали терапію імунодепресантами (крім короткого курсу кортикостероїдної терапії); аутоімунний гепатит або інші аутоімунні захворювання в анамнезі. Пригнічення мієлоїдного ростка кровотворення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Якщо Ви приймаєте якісь інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікаря, а якщо лікуєтеся самостійно — проконсультуйтеся з Вашим лікарем щодо можливості застосування препарату. Не рекомендується застосування інтраназальних судинозвужувальних препаратів, оскільки вони сприяють сухості слизової оболонки носа.

Особливості застосування.

Розчин Лаферобіону слід використати протягом 1 доби за умови збереження його при температурі від 2 до 8 ºС.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування протипоказане.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Лаферобион 100000 МО/мл 5мл спрей назальный Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Лаферобион 100000 МО/мл 5мл спрей назальный Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Лаферобион 100000 МО/мл 5мл спрей назальный Характеристики

Виробник ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна.
Показання Профілактика та лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ): у пацієнтів, що часто та тривало страждають на захворювання верхніх дихальних шляхів; при контакті з хворими на ГРВІ; при переохолодженні; при сезонному підвищенні захворюваності.
Протипоказання Підвищена чутливість до інтерферону альфа-2b та інших компонентів, що входять до складу препарату, тяжкі форми алергічних захворювань в анамнезі; застосування під час вагітності та в період годування груддю.
Склад діюча речовина: іnterferon alfa-2b; 1 мл препарату містить інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини 100 000 МО; допоміжні речовини: трометамол, трометамолу гідрохлорид, гіпромелоза, динатрію едетат, лізину гідрохлорид, калію хлорид, метилпарагідроксибензоат (Е 218), вода для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки
Українська назва Лаферобіон
Упаковка По 5 мл у флаконі, закупореному мікродозатором-розпилювачем; по 1 флакону у пачці з картону.
Фармакотерапевтична група Інтерферони.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.