www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Фольтреса №30 капсулы

Loading...
    Купить Фольтреса №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24

Описание Фольтреса №30 капсулы

Применение

Капсулы Фольтреса применяют 

  • при дефиците фолиевой кислоты, связанной с несбалансированным или неудовлетворительным питанием и длительным применением ее антагонистов (метотрексат, комбинация сульфаметоксазол / триметоприм), а также противосудорожных препаратов (фенитоин, примидон, фенобарбитал).

  • Употреблять женщинам на этапе планирования и во время беременности (особенно от зачатия до конца первого триместра беременности) по 1 капсуле в день.


Способ и дозы приема

Детям от 12 лет и взрослым по 1 капсуле в день в течение 20-30 дней. При необходимости курс повторить.


Рекомендуется как источник активной формы фолатов. Фолаты играют важную роль в процессе синтеза ДНК и деления клеток, способствуя питанию и регенерации поврежденных тканей. Нарушение этого процесса увеличивает риск развития онкологических заболеваний. Кроме того, фолиевая кислота принимает активное участие в кроветворении, ее дефицит может вызвать мегалобластная анемия.


Потребность в фолиевой кислоте повышается в период беременности вследствие формирования и развития эмбриона и быстрого роста плода. В период беременности выполняет защитную функцию относительно влияния тератогенных факторов - факторов, повреждающих плод.

**************

Застосування

Капсули Фольтреса застосовують 

при дефіциті фолієвої кислоти, пов'язаного з незбалансованим або незадовільним харчуванням і тривалим застосуванням її антагоністів (метотрексат, комбінація сульфаметоксазол / триметоприм), а також протисудомних засобів (фенітоїн, примідон, фенобарбітал).


Вживати жінкам на етапі планування та під час вагітності (особливо від зачаття до кінця першого триместру вагітності) по 1 капсулі в день.


Спосіб і дози прийому

Дітям від 12 років і дорослим по 1 капсулі в день протягом 20-30 днів. При необхідності курс повторити.


Рекомендується як джерело активної форми фолатів. Фолати відіграють важливу роль в процесі синтезу ДНК і ділення клітин, сприяючи живленню і регенерації пошкоджених тканин. Порушення цього процесу збільшує ризик розвитку онкологічних захворювань. Крім того, фолієва кислота бере активну участь в кровотворенні, її дефіцит може викликати мегалобластна анемія.


Потреба в фолієвій кислоті підвищується в період вагітності внаслідок формування і розвитку ембріона і швидкого росту плода. В період вагітності виконує захисну функцію щодо впливу тератогенних факторів - факторів, що ушкоджують плід.Цена Фольтреса №30 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Фольтреса №30 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Фольтреса №30 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
ФОЛЬТРЕСА


Дієтична добавка
Склад на 1 капсулу: глюкозамінова сіль (68)-5-метилтетрагідрофолат 736,30 мкг, що еквівалентно 400 мкг фолієвої кислоти;
допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, крохмаль кукурудзяний, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид.
 
Рекомендовано як джерело активної форми фолатів. Фолати відіграють важливу роль у процесі синтезу ДНК та поділу клітин, сприяючи живленню і регенерації ушкоджених тканин. Порушення цього процесу збільшує ризик розвитку онкологічних захворювань. Крім того, фолієва кислота бере активну участь у кровотворенні, її дефіцит може спричиняти мегалобластну анемію.
 
Потреба у фолієвій кислоті підвищується в період вагітності внаслідок формування і розвитку ембріона та швидкого росту плода. У період вагітності виконує захисну функцію щодо впливу тератогенних факторів - чинників, що ушкоджують плід.
 
Застосування фолієвої кислоти запобігає виникненню серйозних дефектів нервової трубки плода, таких як аненцефалія, гідроцефалія та ін. Найбільш небезпечним наслідком дефіциту фолієвої кислоти є зменшення здатності відновлювати ушкоджені тканини. Профілактична дія фолієвої кислоти особливо важлива в період від зачаття до кінця І триместру вагітності. Тому починати приймати її доцільно якомога раніше (ще до моменту запліднення). Також вона сприяє нормальному дозріванню і функціонуванню плаценти.
 
Фолієва кислота відіграє важливу роль у процесі дозрівання сперматозоїдів та в запобіганні розвитку чоловічого безпліддя.
 
Фольтресу рекомендовано застосовувати при дефіциті фолієвої кислоти, що пов’язаний з незбалансованим або незадовільним харчуванням та тривалим застосуванням її антагоністів (метотрексат, комбінація сульфаметоксазол/триметоприм), а також протисудомних препаратів (фенітоїн, примідон, фенобарбітал).
 
Вживати жінкам на етапі планування та протягом вагітності (особливо від зачаття до кінця І триместру вагітності) по 1 капсулі на день.
Дітям від 12 років та дорослим по 1 капсулі на день протягом 20-30 днів. При необхідності курс повторити.
 
Спосіб застосування: приймати внутрішньо під час або після їжі, запивати невеликою кількістю води.
 
Застереження. Не вживати при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів добавки.
Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання.
Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
 
Термін вживання визначає лікар індивідуально. Перед вживанням добавки дієтичної вагітним та жінкам під час годування груддю, які отримують медикаментозне лікування, слід проконсультуватися з лікарем.
 
Не є лікарським засобом.
 
Форма випуску. Капсули. По 10 капсул у блістері. По 3 блістери в пачці з картону
 
Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температури не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
 
Термін придатності: 2 роки.
 
Офіційний дистриб’ютор: ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37
 
Виробник: Абела Фарм, Слободна Зона Београд, Вілін вод бб, 11000, Белград, Сербія.

Фольтреса №30 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Фольтреса №30 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Фольтреса №30 капсулы Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.