Ациклостад 5% 2г крем

  Loading...
   Купить Ациклостад 5% 2г крем в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  84,50 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 500 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Ациклостад 5% 2г крем

  Показания

  Инфекции губ и лица, вызванные вирусом простого герпеса ( Herpes labialis ).

  Противопоказания

  • Не следует назначать препарат пациентам с известной гиперчувствительностью к ацикловиру, валацикловира, пропиленгликоля или к любым другим компонентам препарата.

  • Препарат не применять для лечения глаз.


  **************

  Показання

  Інфекції губ та обличчя, спричинені вірусом простого герпесу (Herpes labialis).

  Протипоказання

  • Не слід призначати препарат пацієнтам із відомою гіперчутливістю до ацикловіру, валацикловіру, пропіленгліколю або до будь-яких інших компонентів препарату.

  • Препарат не застосовувати для лікування очей.  Цена Ациклостад 5% 2г крем актуальна при заказе на сайте. Купить Ациклостад 5% 2г крем в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Ациклостад 5% 2г крем Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  АЦИКЛОСТАД®
  (ACYCLOSTAD®)

  Склад:

  діюча речовина: ацикловір;

  1 г крему містить 50 мг ацикловіру;

  допоміжні речовини: диметикон, стеарилмакроголгліцериди, спирт цетиловий, олія мінеральна, парафін білий м’який, пропіленгліколь, вода очищена.

  Лікарська форма. Крем.

  Основні фізико-хімічні властивості: білий або майже білий гомогенний крем.

  Фармакотерапевтична група.

  Противірусні засоби. Код АТХ D06B B03.

  Фармакологічні властивості.

  Ацикловір – це противірусний препарат, що має високу активність in vitro проти вірусу простого герпесу І та ІІ типів. Токсична дія відносно клітин організму господаря мінімальна. Потрапляючи у клітини, інфіковані вірусом герпесу, ацикловір фосфорилюється з утворенням активної сполуки – трифосфату ацикловіру. Перший етап цього процесу залежить від наявності вірусокодованої тимідинкінази. Трифосфат ацикловіру діє як інгібітор та субстрат для вірусної ДНК-полімерази, запобігаючи подальшому синтезу вірусної ДНК, не впливаючи на звичайні клітинні процеси.

  Фармакокінетичні дослідження показали мінімальний рівень системної абсорбції ацикловіру після повторного місцевого застосування крему.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Інфекції губ та обличчя, спричинені вірусом простого герпесу (Herpes labialis).

  Протипоказання.

  Не слід призначати препарат пацієнтам із відомою гіперчутливістю до ацикловіру, валацикловіру, пропіленгліколю або до будь-яких інших компонентів препарату.

  Препарат не застосовувати для лікування очей.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

  Особливості застосування.

  Крем застосовувати лише для лікування герпесу на губах та обличчі. Не слід наносити крем на слизові оболонки ротової порожнини, очей та не застосовувати його для лікування генітального герпесу, щоб уникнути місцевого подразнення. Слід уникати випадкового потрапляння крему в очі.

  Пацієнти, які страждають від особливо тяжких проявів Herpes labialis, потребують консультації лікаря. Осіб, хворих на герпес губ, необхідно застерігати від контактної передачі вірусу іншим людям, особливо при наявності відкритих уражень.

  Крем не рекомендується застосовувати хворим з імунодефіцитом. Такі хворі потребують консультації лікаря щодо лікування будь-якої інфекції.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  У період вагітності або годування груддю препарат рекомендується застосовувати лише тоді, коли користь, на думку лікаря, перевищує можливий ризик.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Відсутні дані щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Препарат призначений лише для зовнішнього застосування.

  Крем наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри за допомогою ватного тампона 5 разів на добу приблизно кожні 4 години, за винятком нічного часу. Наносити крем слід не тільки на уражені ділянки шкіри, але й навколо уражень. Якщо при нанесенні крему не використовувати ватний тампон, слід ретельно очистити руки безпосередньо перед та після застосування для запобігання додаткового інфікування уражених ділянок шкіри бактеріальними та/чи вірусними агентами.

  Лікування триває щонайменше 4 дні, але терапію слід підбирати індивідуально та продовжувати до затвердіння поверхні везикули чи до повного виліковування. Тривалість лікування не має перевищувати 10 днів. Якщо симптоми захворювання не зникають після 10 днів лікування, хворому необхідно звернутися до лікаря.

  Примітка: для досягнення оптимального ефекту крем слід застосовувати при перших ознаках герпесної інфекції (поколювання, свербіж, відчуття стягнення, почервоніння).

  Можна розпочинати лікування і на пізніх стадіях – папули або пухиря. Противірусну терапію ацикловіром припинити при утворенні кірочки на ураженій ділянці шкіри.

  Діти.

  Даних щодо безпеки застосування препарату дітям віком до 12 років недостатньо, тому рекомендується призначати препарат дітям віком від 12 років.

  Передозування.

  Випадків передозування не спостерігалося. Оскільки препарат призначений тільки для місцевого застосування, розвиток симптомів передозування малоймовірний.

  У випадку підозри на передозування необхідно звернутися за медичною допомогою.

  Ациклостад 5% 2г крем Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Марина 04.08.2016 Добрый день! Всегда имею этот крем при себе, ведь часто обедаю в столовой универа, а там подцепить герпес проще простого! Так вот этот крем мое спасение. Два нанесения, и герпеса как не бывало)
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Ациклостад 5% 2г крем Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Ациклостад 5% 2г крем Характеристики

  Лікарська форма Крем 5 % по 2,0 г у тубах № 1
  Виробник СТАДА Арцнайміттель АГ, Німеччина
  Вік від 12 років
  Міжнародне найменування Aciclovir
  Показання Інфекції губ та обличчя, спричинені вірусом простого герпесу (Herpes labialis).
  Протипоказання Не слід призначати препарат пацієнтам із відомою гіперчутливістю до ацикловіру, валацикловіру, пропіленгліколю або до будь-яких інших компонентів препарату. Препарат не застосовувати для лікування очей.
  Склад діюча речовина: ацикловір; 1 г крему містить 50 мг ацикловіру; допоміжні речовини: диметикон, стеарилмакроголгліцериди, спирт цетиловий, олія мінеральна, парафін білий м’який, пропіленгліколь, вода очищена.
  Термін придатності 5 років
  Українська назва АЦИКЛОСТАД
  Упаковка туба
  Фармакотерапевтична група Противірусні засоби

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги